جان جونز

مستند جان جونز به همراه بررسسی شکت ها و برد های این فایتر

جان جونز از ورزشکاران مطرح و سرشناس رقابت های معتبر ufc (ufc چیست؟) می باشد که تاکنون رکوردها و عناوین مختلفی را در این رقابت ها را از آن خود کرده است که به شهرت و محبوبیت این ورزشکار کمک بسیار زیادی کرده است.

جان جونز کیست؟

جان جونز کیست؟

جونز ورزشکار آمریکایی حاضر در رقابت های رزمی ترکیبی می باشد که دارای شهرت و رکورد های مطرح می باشد که در ادامه مبحث به آنها بیشتر خواهیم پرداخت. این ورزشکار در سن ۲۳ سالگی خود توانسته است کمربند قهرمانی در مسابقات یو اف سی را از آن خود کند که رکوردی خاص و جذاب برای این ورزشکار محسوب می شود. جونز متولد ۱۹ ژوئیه ۱۹۸۷ می باشد و هم اکنون 34 ساله است. این ورزشکار در طول فعالیت حرفه‌ای خود به عنوان یک ورزشکار رزمی کار بسیار خوش درخشیده است و نامش را با درخشش و کسب عناوین مختلف بسیار مطرح کرده است. جونز در رشته های مختلفی در رقابت‌ های رزمی فعالیت می کند از جمله این رشته ها می توان به رشته ورزشی بوکس، رشته ورزشی کشتی، رشته ورزشی جوجیتسو برزیلی، رشته ورزشی کشتی فرنگی و همچنین رشته موی تای اشاره کرد.

 • تنها با یک کلیک ساده بر روی گزینه “ورود به وب سایت” می توانید اقدام به شرط بندی ufc با ضریب بالا کنید.

عکس های جان جونز را در کجا ببینیم؟

این ورزشکار سرشناس در صفحه اینستاگرامی خود بسیار فعال می‌ باشد و عکس های مختلفی را از خودش منتشر می‌ کند که طرفداران جونز می‌ توانند با مراجعه به صفحه اینستاگرامی وی این عکس‌ ها را مشاهده کنند.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

جونز از چهره های فعال در برنامه اینستاگرام می باشد. این ورزشکار در این برنامه با نشانی صفحه jonnybones حضور دارد.

جان جونز چه افتخاراتی به دست آورده است؟

جونز در سن ۲۳ سالگی خود موفق شده است کمربند قهرمانی در مسابقات یو اف سی را از آن خود کند که رکوردی جذاب برای این ورزشکار محسوب می شود.

جان جونز در چه رشته ای فعالیت دارد؟
TORONTO, ON- SEPTEMBER 22 – at UFC 165 at the Air Canada Centre in Toronto, September 22, 2013.

جان جونز در چه رشته ای فعالیت دارد؟

این ورزشکار در رشته های مختلفی در رقابت‌ های رزمی فعالیت می کند از جمله این رشته ها می توان به رشته ورزشی بوکس، کشتی، جوجیتسو برزیلی، کشتی فرنگی و همچنین رشته موی تای اشاره کرد.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات مختلف مبارزان متعدد در رشته‌های رزمی در سایت‌های مختلف ورزشی و سرگرمی در مرورگر گوگل موجود می باشد که افرادی که علاقه مند به تماشای مسابقات هستند می‌ توانند با مراجعه به سایت ها مسابقات مدنظر خود را تماشا کنند.

رقیب جان جونز کیست؟

این ورزشکار تاکنون در مقابل رقبای مختلف قرار گرفته است و موفق به شکست آن ها شده است.

جان جونز در کدام رده وزنی قرار دارد؟

جونز از ورزشکاران فعال در رده وزنی نیمه سنگین وزن می باشد.

سوالات متداول

 1. جان جونز چه کسی است؟

  از ورزشکاران حاضر در رقابت های رزمی ترکیبی ufc می‌ باشد.

 2. جان جونز در چه رشته هایی فعال می باشد؟

  رشته ورزشی بوکس، کشتی، جوجیتسو برزیلی، کشتی فرنگی و همچنین رشته موی تای از جمله رشته هایی می باشد که جان جونز در آن ها فعالیت می کند.

 3. جان جونز متولد چه کشوری می باشد؟

  این ورزشکار در کشور آمریکا متولد شده است.

 4. مطرح ترین عنوانی که جونز کسب کرده است چه عنوانی می باشد؟

  جونز در سن ۲۳ سالگی خود موفق شده است کمربند قهرمانی در مسابقات یو اف سی را از آن خود کند.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه