ژوزه آلدو

ژوزه آلدو  بهترین مبارز تاریخ دسته کم‌وزن یو اف سی

ژوزه آلدو یکی از ورزشکارانی است که در زمینه هنر های رزمی ترکیبی (ufc چیست؟) به فعالیت می پردازد. نام کامل او جوزه آلدو سیلوا الییویرا جونیور می باشد. در ادامه به بیوگرافی Jose Aldo می پردازیم.

ژوزه آلدو کیست؟

ژوزه آلدو کیست؟

این ورزشکار در نهم سپتامبر سال 1986 به دنیا آمده است. می توان گفت این ورزشکار از سال دو هزار و چهار در رشته های ورزشی گوناگونی حضور داشته و در مسابقات UFC شرکت می کند.

 • برای شرط بندی ufc می توانید اقدام به کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” برای انتقال به سایت ufc کنید.

عکس های ژوزه آلدو را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های این ورزشکار می توانید نام او را در مرورگر خود وارد کنید و از سایت های گوناگون به مشاهده تصاویر او بپردازید. در فض های مجازی متعددی نیز عکس های این ورزشکار به اشتراک گذاشته شده است.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

Jose Aldo اینستا فعالی دارد. عکس های همسر Jose Aldo و این ورزشکار را می توانید در قالب پست در صفحه اینستاگرامش مشاهده کنید. می توانید نام این فایتر را در قسمت جستجوگر این فضا وارد کنید و از این طریق به پیج او دسترسی یابید.

ژوزه آلدو چه افتخاراتی به دست آورده است؟

این ورزشکار در سال دو هزار و هفده به عنوان بهترین ورزشکار کم وزن شناخته شده است. وی زندگی سختی داشته و جز محبوب ترین ورزشکاران می باشد. با مراجعه به Jose Aldo ویکی پدیا می توانید به اطلاعات کاملی از این شخص دست یابید.

ژوزه آلدو در چه رشته ای فعالیت دارد؟

این فایتر در رشته هنر های رزمی ترکیبی به فعالیت می پردازد و علاوه بر این در رشته هایی نظیر موی تای و مشت زنی نیز به فعالیت می پردازد.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این ورزشکار را می توانید از سایت های ورزشی بسیاری مشاهده کنید. در حال حاضر همه سایت ها مبارزات این ورزشکار را در سایت های خود برای هواداران به اشتراک گذاشته اند.

رقیب ژوزه آلدو کیست؟

رقیب ژوزه آلدو کیست؟

ژوزه آلدو و کانر از گذشته ها رقیب های سرسختی برای هم می باشند. مبارزات این دو نفر یکی از مهم ترین و دیدنی ترین مبارزه ها محسوب می شود.

ژوزه آلدو در کدام رده وزنی قرار دارد؟

این فایتر در رده وزنی خروس وزن و سبک وزن تا به اکنون بازی کرده است. قد Jose Aldo صدو هفتاد سانتی متر است و وزن او شصت و شش کیلوگرم می باشد.

سوالات متداول

 1. این فایتر در چه تاریخی متولد شده است؟

  او در نهم سپتامبر سال 1986 متولد شده است.

 2. ژوزه آلدو از چه سالی ورزش را آغاز کرده است؟

  او از سال دو هزار و چهار در رشته های ورزشی گوناگون به فعالیت می پردازد.

 3. قد و وزن این فایتر چه قدر است؟

  قدو وی 170 و وزن او شصت و شش کیلوگرم می باشد.

 4. آلدو در کنار ورزش های رزمی ترکیبی در چه رشته های دیگری به فعالیت پرداخته است؟

  او در رشته هایی نظیر موی تای و مشت زنی نیز به فعالیت می پردازد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه