کنشیرو تراجی

بیوگرافی کنشیرو تراجی و راز برد های مقتدرانه او

کنشیرو تراجی یکی از مبارزان شاخه ورزشی هنر های رزمی ترکیبی در دنیا و از بهترین مشت زنان شورای جهانی بوکس (WBC) است. Kenshiro Taraji در ورزش های دیگری مانند بوکس و کیک بوکسینگ نیز در این سال ها فعالیت داشته است و موفق به کسب جایگاه های خوبی در آن ها شده است. از طریق بیوگرافی کنشیرو تراجی می توان با این ورزشکار ژاپنی بیش تر آشنا شد.

 • برای ورود به بهترین سایت شرط بندی بوکس با بونوس مخصوص،تنها کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید.
کنشیرو تراجی کیست؟

کنشیرو تراجی کیست؟

تراجی در سال 1992 در ژاپن به دنیا آمده است؛ از این رو می توان گفت سن این ورزشکار 29 سال می باشد. او از دوران نوجوانی به ورزش هنرهای رزمی ترکیبی روی آورد و از همان سال های اول از بهترین های این رشته ورزشی محبوب بوده است.

عکس های کنشیرو تراجی را در کجا ببینیم؟

کنشیرو تراجی اینستا فعالی ندارد و به همین دلیل در پلتفرم های مجازی نمی توان تصاویر و ویدیو های زیادی از او را مشاهده کرد. یکی از راه های دیدن تصاویر این بازیکن سر زدن به سایت رسمی فدراسیون ufc و مراجعه به قسمت معرفی ورزشکاران این سایت می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

کنشیرو پیج اینستاگرام فعالی ندارد و پیج قبلی با نام خود این بازیکن ساخته شده بود. با سرچ کردن Kenshiro Taraji می توانید به پیج غیر فعال این مبارز دسترسی داشته باشید.

کنشیرو تراجی چه افتخاراتی به دست آورده است؟

چند سالی است که نام این مبارز در جایگاه های دوم و سوم رقابت های mma قرار دارد. تراجی در رشته بوکس هم توانسته است مدال های زیادی به دست آورد.

کنشیرو تراجی در چه رشته ای فعالیت دارد؟

از جمله رشته های ورزشی که تراجی به آن مشغول است می توان به رشته های بوکس و کیک بوکسینگ اشاره کرد. علاوه بر این ورزش ها تراجی یکی از بهترین های ورزش هنر های رزمی ترکیبی در دسته سبک وزن ها است. ثروت Kenshiro Taraji از راه بازی در رقابت های جهانی mma به دست می آید. همسر کنشیرو تراجی و این مبارز در همین رقابت ها با یکدیگر آشنا شده اند.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مبارزات Kenshiro Taraji همه از رسانه های ورزشی ufc منتشر می شوند. در سال های اخیر پوشش خبری بسیار خوبی روی این بازی ها از طرف خود فدراسیون ufc برقرار بوده است.

رقیب Kenshiro Taraji کیست؟

تتسویا هیزادا، یکی از بهترین های mma را می توان اصلی ترین رقیب تراجی معرفی کرد. مسابقات میان این دو غول رقابت های سبک وزن mma همیشه از دیدنی ترین رقابت ها می باشد.

کنشیرو تراجی در کدام رده وزنی قرار دارد؟

با سرچ کردن کنشیرو تراجی ویکی پدیا می توانید اطلاعات زیادی از بازی های این فایتر در اینترنت پیدا کنید. قد کنشیرو و وزن 65 کیلوگرمی این مبارز سبب شده است که او در این سال ها در دسته سبک وزن ظاهر شود.

سوالات متداول

 1. کنشیرو تراجی چند سال سن دارد؟

  گفت سن این ورزشکار 29 سال می باشد.

 2. تراجی از چه سنی وارد رقابت های mma شده است؟

  او از دوران نوجوانی به ورزش هنر های رزمی ترکیبی روی آورد

 3. به غیر از هنر های رزمی ترکیبی، تراجی به چه ورزش هایی مشغول است؟

  از جمله رشته های ورزشی که تراجی به آن مشغول است می توان به رشته های بوکس و کیک بوکسینگ اشاره کرد.

 4. اصلی ترین رقیب تراجی کدام مبارز است؟

  تتسویا هیزادا، یکی از بهترین های mma را می توان اصلی ترین رقیب تراجی معرفی کرد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه