لاپورته

بیوگرافی ایمریک لاپورته و همسرش + عکس های دو نفره آن ها

لاپورته از بازیکن های منچستر سیتی می باشد وی اکنون 28 سال دارد و فردی موفق می باشد. وی در پست مدافع میانی به بازی می پردازد و او اوایل در مدافع چپ فعالیت می کرد اما با دیدن توانایی های او در پاس های بلند او را به عنوان مدافع میانی برگزیدند و پیراهن شماره چهارده را به تن دارد.

از بیوگرافی لاپورته چه اطلاعاتی به دست می آید؟

از بیوگرافی لاپورته چه اطلاعاتی به دست می آید؟

ایمریک لاپورت یکی از فوتبالیست های لیگ جزیره است و او اهل اسپانیا می باشد. وی در باشگاه منچستر سیتی در لیگ برتر و هینطور در تیم ملی اسپانیا بازی کرده است . او در تاریخ بیست و هفت مه هزار و نهصد و نود و چهار در فرنسه به دنیا آمده است و او در حال حاضر بیست و هشت سال سن دارد و قد او یک متر نود می باشد و ملیت وی به اسپانیا و فرانسه بر می گردد. لاپورته  اکنون در باشگاه فوتبال منچستر سیتی در پست مدافع میانی به فعالیت پرداخته است و شماره پیراهن او چهارده است. او در ابتدا به عنوان مدافع چپ برگزیده شد و اما با دیدن توانایی وی در پاس های بلند و بازی سازی به خط دفاع میانی منتقل شد. وی در تیم ملی فوتبال فرانسه زیر بیست و یک سال بازی کرده است و وی در سال 2021 تابعیت اسپانیا را گرفت و از او  برای جام ملت های اروپا 2020 دعوت به عمل آمد. لاپورته افتخارات زیادی کسب کرده است و او جزو بازیکنان توانمند و پر استعداد شناخته می شود.

لاپورته در چه پستی فعالیت دارد؟

لاپورته در حال حاضر در تیم منچستر سیتی در پست مدافع میانی با شماره پیراهن چهارده بازی می کند و افتخارات بسیاری نیز باری این تیم کسب کرده است. وی در باتدا در پست مدافع چپ بوذد و اما به دلیل اینکه او توانایی بالایی در پاس های بلند داشت وی را برای مدافع میانی برگزیدند. از وی برای تیم های مختلف دعوت به عمل آمده است اما اغو تابعیست اسپانیا را گرفت و گفت دوست دارد برای کشور خود تلاش کند و موفقیت هغایش در این تیم ثبت شود.

تیم فعلی لاپورته چیست؟

او اهل کشور اسپانیا می باشد و اکنون در تیم منچستر سیتی و در سمت مدافع میانی با شماره پیراهن چهارده به فعالیت می پردازد و موفقیت های بسیاری برای این تیم بزرگ و قدرتمند کسب کرده است.

رقم قرارداد لاپورته با تیم خود چقدر است؟

رقم قرارداد لاپورته با تیم خود چقدر است؟

در هیچ جا سخنی از مبلغ درآمدی که به دست می آورد سخن نگفته است و اما درآمد بسیار بالایی دارد چرا که نقش موثری در این تیم دارد و بیشتر موفقیت های این تیم به دلیل وجود لاپورته در تیم بوده است و از وی دعوت های زیادی انجام شده است که همه ی دعوت ها با نظر مخالف لاپورته رو به رو شده است زیرا لاپورته علاقه ای ندارد برای کشور های دیگر بازی کند و می گوید که من دوست دارم برای تیم خود افتخارات کسب کنم و کشورم را پیروز سازم.

درامد این فوتبالیست چقدر می باشد؟

درآ؛مد این بازیکن همانند بقیه بازیکن های فوتبال بسیار زیاد می باشد و اما رقم اصلی این دستمزد را نمی داینم زیار در هیچ  کجا لاپورته در این باره سخنی نگفته است. ولی احتما می دهیم وی نیز درآمدی در حدود شصت میلیون دلار داشته باشد.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن تصاویر این فوتبالیست برجسته اسپانیایی می توانید نام وی را به صورت لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کرده و وارد صفحه شخصی او شوید و عکس های خانوادگی و دوستانه او را مشاهده کنید و همینطور با دنبال کردن او می توانید روزمرگی های او را نیز به تماشا بنشینید. وی همانند هم دوره ای های خود فعالیت بسیاری در فضای مجازی دارد و این فعالیت موجب شده است که فالوور های بسیاری داشته باشد. روش دومی کهع برای تماشای تصاویر در دسترس می باشد این است که می توانید با سرچ کردن نام او در مرورگر های مختلف و ورود به سایت های گوناگون تصاویر او را مشاهده کنید و هیمنطور می توانید با مراجعه به کانال های تلگرامی نیز این تصاویر را مشاهده کنید زیرا افرادی وجود دارند که به علت علاقه ای که به این سلبریتی ها دارند در فضای مجازی همچون تلگرام کانالی ایجاد کرده و تصاویر آنها را در آنجا قرار می دهند.

ارزش این فوتبالیست در ترانسفر مارکت چقدر است؟

ارزش این فوتبالیست در ترانسفر مارکت چقدر است؟

اطلاعات این بازیکن در این وبگاه اینترنتی ثبت شده و ارزش زیادی برای افراد دارد. شما می توانید نام او را در این سایت وارد کنید و اطلاعات او را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام لاپورته چیست؟

برای دسترسی به آیدی اینستاگرام این شخص می توانید در گوگل نام وی را جستجو کنید و یا اینکه نام لاپورته را به صورت لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کرده و به صفحه شخصی او دست پیدا کرده و او را دنبال کنید. لاپورته همانند دوستان خود در فضای مجازی فعالیت چشمگیری دارد و به همین علت تعداد فالوور های او چشمگیر است. وی از روزمرگی های خود در صفحه اش قرار می دهد و از تصاویری که با دیرگ بازیکنان تیم منچستر سیتی دارد در صفحه اش به صورت پست و یا استوری قرار می دهد.

همسر لاپورته کیست؟

همسر لاپورته کیست؟

لاپورته علاقه ای به منتشر شدن اخبار شخصی زندگی خود ندارد به همین علت خبر قطعی در رابطه با همسر وی به دست نرسیده است و نمی دانیم که وی ازدواج کرده است. به احتمال خیلی زیاد لاپورته مجرد می باشد و هنوز قصد تشکیل خانواده ندارد.

سوالات متداول

 1. لاپورته اهل کدام کشور است؟

  ملیت لاپورته به کشور اسپانیا بر می گردد و او در فرانسه متولد شده است. در سال 2020 تابعیت قطعی اسپانیا را گرفته است.

 2. نام همسر لاپورته چیست؟

  تا به اکنون خبری در رابطه با ازدواج لاپورته به گوش نرسیده است و به احتمال زیاد وی مجرد می باشد و هنوز متاهل نشده است. او می خواهد موفقیت های زیادی را در زمینه غفوتبال به دست آورد.

 3. لاپورته در چه سالی متولد شده استع و رد حال حاضر چند سال دارد؟

  در بیست و هفت مه هزار و نهصد و نود و چهار در فرانسه به دنیا آمد و او اکنون بیست و هشت سال سن دارد.

 4. لاپورته در کدام تیم بازی می کند؟

  وی در تیم منچستر سیتی در پست مدافع میانی بازی می کند.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه