ماریا منصور

ماریا منصور کیست؟ (حواشی جدید ماریا منصور و شادمهر)

ماریا منصور خواننده ای است که با شنیدن نامش بیش تر از آن که به یاد صدا و موزیک هایش بیفتید، حاشیه مهمی که به راه انداخت را به یاد خواهید آورد. او همان دختری است که با انتشار ویدیویی ادعا داشت شادمهر عقیلی، ستاره موسیقی پاپ و مدیر سایت بت مجیک قصد تجاوز جنسی به او را داشته است. در ادامه بیوگرافی ماریا منصور را بررسی خواهیم کرد و نگاهی به ویدیو جنجالی که منتشر کرد خواهیم انداخت.

ماریا منصور کیست؟

ماریا منصور کیست؟

این شخص یکی از خوانندگان با استعداد نسل جوان و امروزی است. سن ماریا منصور آن قدرها زیاد نیست و حدودا 30 سال دارد. اما کم بودن سنش باعث نشده است که از هدف هایش دور بماند. از این هنرمند تاکنون قطعات زیادی منتشر شده است که در میان آن ها آهنگ های زن، همسنگر و وابسته بسیار موفق بوده اند. برای دانلود این آهنگ ها می توانید آن ها را در اینترنت جستجو کنید. برای مثال با جستجوی عبارت دانلود آهنگ ماریا منصور وابسته، این آهنگ در کلیه سایت های موزیک برای تان آورده می شود. این شخص بسیاری از معروفیت امروزش را توسط ویدیو جنجالی افشاگری که درباره شادمهر عقیلی منتشر کرد، به دست آورد.

عکس های جدید ماریا منصور را در کجا ببینیم؟

عکس های جدید ماریا منصور را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده تصاویر ماریا منصور می توانید نام او را در اینترنت جستجو کنید. همچنین راه دیگر مراجعه به پیج اینستاگرام ماریا است. او در اینستاگرام و یوتیوب بسیار فعال است و تقریبا به صورت روزانه در استوری و پست هایی که منتشر می کند، تصاویر و ویدیوهایی از خودش را با مخاطبان به اشتراک می گذارد.

پیج اینستاگرام ماریا منصور چیست؟

فعالیت او در زمینه موزیک و خوانندگی است. از این رو نام پیج اصلی این خواننده در اینستاگرام تلفیقی از اسمش به همراه موزیک است. ماریا منصور اینستاگرام بسیار فعالی دارد و سعی می کند هر روز در آن فعالیت داشته باشد تا مخاطبانش را به دلیل کم بودن فعالیتش از دست ندهد.

با جستجو عبارت پیج اینستاگرام او، پیج او برای تان آورده می شود. همچنین می توانید از طریق فن پیج های ماریا در فضای مجازی، پیج او را پیدا کنید. این فرد فن پیج های زیادی در اینستاگرام دارد که به بیش تر دیده شدن کلیپ ها و آهنگ های این خواننده کمک زیادی می کنند.

ماریا منصور و شادمهر چه رابطه ای با هم داشتند؟

ماریا منصور و شادمهر چه رابطه ای با هم داشتند؟

ماریا منصور و شادمهر عقیلی تا قبل از پخش ویدیو جنجالی، با یکدیگر دوست بودند و حتی قصد همکاری در چند موزیک را داشتند. هنوز مشخص نیست هدف اصلی از پخش این ویدیو چه بوده است. آن چه مشخص است این بود که ارتباط شادمهر و این شخص آن قدرها نزدیک بوده است که به استودیو شخصی شادمهر عقیلی در منزل وی برود.

ماریا در این ویدیو مدعی آن شده است که شادمهر قصد نزدیکی به وی را داشت و حتی اعلام کرده بود که همسرش را دوست ندارد و تنها به دلیل اخذ اقامت در کشور آمریکا، با او ازدواج کرده است. تمامی این گفته ها خبر از ارتباط نزدیک این خواننده و شادمهر عقیلی می دهند.

آیا شادمهر به این فرد تجاوز کرده است؟

ماریا در این باره بیان کرد که چندین سال قبل و زمانی که به تازگی از کشور خارج شده بود. در یک ملاقات دوستانه شادمهر به او پیشنهاد همکاری در یک آهنگ را داده است. حال زمانی که ماریا برای تمرین و صحبت کردن به استودیو خصوصی شادمهر مراجعه کرده است. این خواننده در حین تمرین چندین بار قصد داشته تا او را ببوسد و به او نزدیک شود البته با مخالفت ماریا رو به رو شده است.

صحبت‌ های ماریا حواشی زیادی را به وجود آورد و پس از آن خیلی از مردم به ویژه فن‌ های شادمهر بیان کردند که قطعاً این فرد برای جلب توجه این اخبار دروغین را منتشر کرده است. به هر حال او در کانون توجهات قرار گرفت و پس از آن عکس ماریا منصور توسط کاربران اینستاگرام دست به دست می شد.

ماریا منصور آهنگ خوانده است؟

ماریا منصور آهنگ خوانده است؟

ماریا منصور چهره نوظهور ایرانی است که به عنوان خواننده مشغول به فعالیت می‌ باشد. حال با توجه به این که او از اندام بسیار خوبی برخوردار است و چهره زیبایی دارد. به همین دلیل در زمینه مد و لباس هم فعالیت می‌ کند و به عنوان مدل های اینستاگرام هم شناخته می‌ شود. تا به اکنون عکس های ماریا منصور توسط کمپانی های مختلف منتشر شده است.

از این رو برخی از افراد تصور می‌ کنند که ماریا تنها مدل می‌ باشد. اما با این حال بهتر است بدانید که در ابتدا ماریا به عنوان خواننده فعالیت خود را شروع کرده است و پس از آن نیز در زمینه مد و فشن هم فعالیت خود را شروع کرده است.

این چهره معروف تا به اکنون آهنگ‌ های متعددی را خوانده و منتشر کرده است. ماریا با توجه به صدای فوق العاده‌ اش و متن آهنگ‌ های جذابش باعث شده است تا آهنگ‌ های او مورد استقبال خیلی از مردم قرار گیرد. حال در این میان آهنگ ماریا منصور همسنگر نسبت به سایر آهنگ‌ های او توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرده و تعداد دانلود بالایی را از آن خود کرده است.

یوتیوب ماریا منصور فعال است؟

یوتیوب ماریا منصور فعال است؟

ماریا منصور در پلتفرم یوتیوب، به مانند اینستاگرامش بسیار فعال است و در آن جا سعی می کند با انتشار موزیک ویدیوها و همچنین کلیپ هایی از زندگی شخصی اش، مخاطبان و بازدید بیش تری را داشته باشد. چرا که می دانید هر اندازه که بازدید ویدیوها در یوتیوب بیش تر باشد، درآمد بیش تری به صاحب اکانت تعلق خواهد گرفت.

دوست پسر ماریا منصور کیست؟

به گفته برخی از نزدیکان ماریا منصور، او و شادمهر با یکدیگر برای مدتی در ارتباط بودند. اما هیچ مستندی مبنی بر این ادعا وجود ندارد و خود ماریا تا به حال در این باره مدرک و یا حتی عکسی نداشته است. ماریا مجرد است و در کنار خانواده اش زندگی می کند. او حتی در پیج اینستاگرامی که دارد تا به امروز خبری در رابطه با دوست پسر داشتنش منتشر نکرده است.

درآمد این شخص از کجاست؟

درآمد این شخص از کجاست؟

تمامی تمرکز ماریا منصور بر روی موزیک و خوانندگی است. او سعی می کند تا با انتشار قطعات بیش تر و بهتر، جایگاه مناسب تری را در این زمینه به دست آورد. ماریا با وسواس بسیاری روی موزیک ویدیوهایش کار می کند تا بتواند در بین مردم و طرفدارانش محبوبیت بیش تری را به دست آورد. بهتر است بدانید که بخشی از درآمد ماریا منصور نیز از طریق یوتیوب و بازدید کلیپ هایش به دست می آید.

ماریا منصور در کدام کشور زندگی می کند؟

این خواننده مدت ها است که به دلیل نوع فعالیتش و ممنوعیت آن در ایران، مجبور به مهاجرت شده است. هم اکنون ماریا منصور در کشور آمریکا و در شهرهای لس آنجلس زندگی می کند. موزیک ویدیوهای ماریا نیز در این شهرها ساخته شده اند.

ماریا منصور اهل کجاست؟

ماریا منصور اهل کجاست؟

ماریا منصور متولد شهر تهران است و پدر و مادرش نیز ایرانی بودند. ماریا از سنین جوانی به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرده است و تا به امروز فعالیت هایش در زمینه موزیک و خوانندگی را در آن جا انجام داده است. او این نکته را می داند که اگر بخواهد در ایران زندگی کند مجبور است خوانندگی را برای همیشه کنار بگذارد.

حاشیه های این شخص درباره چه موضوعاتی است؟

مهم ترین حاشیه در زندگی این فرد همان ویدیو جنجالی است که منتشر کرده است. او در این ویدیو پرده از یک سری وقایع در زندگی شخصی و به طور کلی در صنعت موزیک می اندازد. او مدعی است که این اتفاق و تجاوزات جنسی در میان هنرمندان و خوانندگان در این جا بسیار رایج است. این فرد مدعی شده است که در زمانی که به دلیل جلسه کاری به استودیو شخصی شادمهر عقیلی در منزلش رفته بود متوجه شد شادمهر قصد ارتباط جنسی با او را دارد. او وقتی از این موضوع شکایت می کند شادمهر خیلی راحت، جوری که اتفاقی نیفتاده است به او می گوید تو خودت به دلیل علاقه ای که به من داشتی به منزلم آمدی. ماریا در جواب شادمهر گفته بود که من شما را به عنوان یک خواننده دوست دارم و بیش تر از آن این علاقه وجود ندارد.

ماریا منصور این موضوع را ادعا کرده است که شادمهر عقیلی و دیگر خوانندگان تا به امروز این اقدام را با دختران ساده بسیاری کرده بودند و این مسئله برای آن ها موضوعی عادی است. او با انتشار این ویدیو و صحبت های این چنینی جنجال های زیادی را برای خوانندگان غیر ایران نشین و فارسی زبان به وجود آورد.

آیا تا به حال مصاحبه ای با ماریا منصور انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه ای با ماریا منصور انجام شده است؟

ماریا منصور هنوز آن قدرها نتوانسته است در صنعت موزیک موفق عمل کند. به همین علت تاکنون مصاحبه های مهمی از سایت های معروف و شبکه های مهم تلویزیونی با وی انجام نشده است. تنها مصاحبه هایی که او در آن ها شرکت کرده است مربوط به برنامه شب سال نو با مجری گری شبخیز و همسرش و همچنین لایوهای اینستاگرامی، می باشد.

لایوهای ماریا منصور درباره چه موضوعاتی است؟

لایوهای ماریا منصور درباره چه موضوعاتی است؟

این فرد تا به حال در اینستاگرام لایوهای زیادی را برگزار کرده است. او در این لایوها بسته به مود و اتفاقات آن روزها، درباره موضوعات مختلفی صحبت می کند. موضوع اصلی بیش تر لایوهای ماریا منصور مربوط به سوالات مخاطبان از او است. او سعی می کند تا از این طریق با مخاطبانش بیش تر در ارتباط باشد و احساس نزدیکی بیش تری به آن ها داشته باشد.

شغل ماریا منصور چیست؟

شغل ماریا منصور چیست؟

این فرد در عرصه خوانندگی و موزیک فعالیت دارد. از او تا بحال قطعات زیادی منتشر شده است که با پیدا کردن آدرس اینستاگرام و کانال تلگرامی او، به همه آن ها دسترسی خواهید داشت. ماریا منصور در آینده قصد دارد تا با برگزاری کنسرت هایش در نقاط مختلف دنیا، هر چه زودتر به چهره محبوبی در زمینه خوانندگی دست پیدا کند.

بچه دار شدن این شخص حقیقت دارد؟

چندی قبل اخباری در رابطه با بچه‌ دار شدن ماریا در فضای مجازی منتشر شد که این اخبار حواشی زیادی را به وجود آورد. پس از آن خیلی از مخاطبان و طرفداران ماریا کنجکاو شدند تا در این مورد اطلاعات بیشتری را به دست آورند. بهتر است بدانید که این اخبار شایعه ای بیش نمی باشد که توسط عده ای بیکار برای ماریا منتشر شده و این فرد در حال حاضر هیچ گونه فرزندی ندارد.

صحبت های مهدی موسوی با ماریا منصور

صحبت های مهدی موسوی با ماریا منصور

چندی قبل مهدی موسوی در یکی از قسمت‌ های برنامه یوتیوبی خود از ماریا منصور دعوت کرد تا به عنوان مهمان حضور یابد و به گفتگو با او بپردازد. ماریا نیز در این برنامه حضور پیدا کرد و گفتگوهایی بین مهدی موسوی و ماریا شکل گرفت. گفتنی است که ماریا در این برنامه بیشتر در مورد فعالیت‌ هایی که در خوانندگی و مدلینگ انجام می‌ دهد به صحبت پرداخت.

واکنش شادمهر در خصوص حرف های این شخص چه بود؟

زمانی که ماریا با صحبت‌ هایش درباره شادمهر عقیلی خواننده مشهور حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد تمام نگاه‌ ها به سمت شادمهر جلب شد. پس از آن خیلی از مردم کنجکاو شدند تا واکنش این خواننده را به صحبت‌ های ماریا منصور بدانند. گفتنی است که در ابتدا شادمهر هیچ گونه واکنشی نسبت به صحبت‌ های ماریا از خود نشان نداد.

اما پس از گذشت مدتی با توجه به این که حواشی پیرامون این خواننده چندین برابر شد. شادمهر به صورت غیر مستقیم از طریق صفحه شخصی خود بیان کرد که عده‌ ای برای جلب توجه و شهرت از نام او استفاده می‌ کنند و اخبار دروغین را در میان مردم و طرفدارانش منتشر می‌ کنند. به این گونه شادمهر به صورت غیر مستقیم تمام صحبت‌ های ماریا را تکذیب کرد. هم چنین او در ادامه صحبت‌ های خود از مخاطبانش درخواست کرد تا اخباری که در پیرامونش منتشر می‌ شود را باور نکنند. چرا که تمام اخبار پیرامون او شایعه و دروغی بیش نمی باشد.

سوالات متداول

 1. علت پخش ویدیو جنجالی ماریا منصور چه بود؟

  به گفته برخی، ماریا منصور این کار را تنها برای جذب مخاطب بیش تر و همچنین حاشیه سازی برای شادمهر عقیلی انجام داد.

 2. ماریا منصور موزیک ویدیوهایش را در کجا می سازد؟

  موزیک ویدیوهای ماریا منصور همه در کشور آمریکا و در شهرهای لاس وگاس و لس آنجلس پر شده اند.

 3. خانواده ماریا منصور کجا هستند؟

  ماریا از سنین جوانی به همراه خانواده اش به کشور آمریکا مهاجرت کرده است.

 4. ماریا منصور ازدواج کرده است؟

  ماریا در حال حاضر مجرد است و خبری درباره ازدواج و ارتباطش با کسی هنوز منتشر نکرده است.

اشتراک گذاری

سلام من سولماز هستم و حدود 6 سال است در زمینه تولید محتوای سایت های کازینویی فعالیت می کنم و علاقه زیادی به تولید محتوای در این زمینه دارم. رشته تحصیلیم در دانشگاه گرافیک بود که هم کار گرافیک انجام می دهم هم در کنارش تولید محتوا میکنم . امیدوارم مطالبی که در زمینه کازینو میزارم به دردتون بخوره.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه