جیدال

علی جیدال (علی قنی نژاد) | بیوگرافی و بهترین آهنگ های این رپر گروه پایدار

علی قنی نژاد که به علی جیدال معروف می باشد، در بهمن ماه 1370 در تهران متولد شده است. در این مقاله قصد داریم بیوگرافی و آهنگ های این هنرمند را به شما معرفی کنیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات جالب و جذابی بهره مند شوید.

بیوگرافی علی جیدال

بیوگرافی علی جیدال

علی جیدال در بهمن ماه سال 1370 در شهر تهران متولد شده است. مادر علی، نوازنده و استاد موسیقی و آواز بوده است. او در دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرده است اما به هنر علاقه مند بوده است. علی جیدال، خوانندگی را از سن 14 سالگی شروع کرد و مدت زمان کوتاهی را در یکی از هتل های فرانسه کار کرده است.

نخستین آهنگ هایی که از این خواننده منتشر شده است مربوط به سال 1388 می باشد و کار های ضبط آن را خود انجام داده است. اولین فعالیت رسمی او مربوط به آلبوم ققنوس می باشد که کار آهنگ سازی آن را سینا انجام داده است. اولین آلبوم علی جیدال، زمستان آمد و رفت نام دارد که در سال 94 منتشر شده است.

اینستاگرام علی جیدال

اینستاگرام علی جیدال

علی جیدال از افرادی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. همچنین او در صفحه شخصی اینستاگرامش دنبال کننده های بسیاری را دارا می باشد. علی جیدال، با ایجاد یک کانال گسترده و رسمی در برنامه تلگرام، امکان ارتباط مستقیم خود با طرفدرانش را فراهم کرده است. این خواننده در صفحه شخصی اینستای خود، آهنگ های زیادی را منتشر کرده است.

همچنین شما می توانید برای دیدن کلاب هاوس این خواننده به برنامه کلاب هاوس مراجعه کرده و صفحه شخصی او را ببینید. شما با جست و جوی نام او به انگلیسی می توانید به راحتی او را پیدا کنید. اگر می خواهید از فعالیت های این خواننده مطلع شوید او را در کلاب هاوس دنبال کنید تا بتوانید از برنامه های او اطلاع پیدا کنید.

یوتیوب علی جیدال

یوتیوب از برنامه هایی می باشد که امروزه طرفداران زیادی دارد. افراد هنرمند بسیاری هستند که در این برنامه فعالیت می کنند. از جمله این افراد، علی جیدال می باشد که از آهنگ ها و فعالیت های خود در یوتیوب فیلم هایی منتشر می کند. شما با یک جست و جوی ساده می توانید این فیلم ها را پیدا کنید.

عکس های علی جیدال

عکس های علی جیدال

علی جیدال، از رپرهای ایرانی می باشد که مدیریت یک سایت شرط بندی با نام بت کلاب تاپ را بر عهده دارد. عکس ها و فیلم های زیادی از این خواننده در اینترنت و سایت آپارات موجود است که می توانید با جست و جو در اینترنت آن ها را مشاهده نمایید.

فری استایل جدید علی جیدال

علی جیدال از خوانندگانی می باشد که آهنگ های زیادی را خوانده است. از جدید ترین آهنگ های وی می توان به فری استایل اشاره کرد که طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. آهنگ سازی این ترک را یکی از دوستان نزدیک و صمیمی علی انجام داده است. برای مشاهده فری استایل های این خواننده شما می توانید به اینترنت مراجعه کرده و تمام فری استایل های او را مشاهده نمایید.

دیس های علی جیدال

در این قسمت از مقاله می خواهیم به دیس های علی قنی نژاد یا علی جیدال اشاره کنیم. یکی از دیس های این شخص، دیس جیدال به آرتا بوده که یکی از بهترین دیس ترک های چند سال اخیر بوده است. از دیگر دیس های این شخص، دیس به سامان ویلسون و زدبازی جیدال بوده است. موزیک می گیرم روت نیز از آهنگ هایی می باشد که این فرد با عرفان پایدار منتشر کرده است.

فیت های جیدال با چه افرادی بود؟

فیت های جیدال با چه افرادی بود؟

 از رپرهای ایرانی و پر طرفدار است. اگر به دنبال فیت های این خواننده هستید Gdaal علی جیدال یا با ما همراه باشید. از فیت های پر طرفدار این خواننده می توان به مث تهران اشاره کرد. از دیگر فیت های این خواننده، بازی است که به همراه سینا تهم خوانده شده است.

آهنگ های محبوب علی جیدال کدامند؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم آهنگ های محبوب این خواننده را به شما معرفی کنیم.

مث تهران

آهنگ مث تهران با خوانندگی علی جیدال و ایمانمون می باشد. این آهنگ توانسته است افراد زیادی را جذب خود کرده کند و از جدید ترین آهنگ های این خواننده در سال های اخیر به شمار می رود.

یه دیواره

آهنگ یه دیواره از معروف ترین آهنگ های جیدال می باشد. این آهنگ موزیک ویدئوی جالبی دارد که میان مردم بسیار محبوب است و شما می توانید این آهنگ را از اینترنت دانلود کنید.

شقایق

آهنگ شقایق نیز از بهترین آهنگ هایی است که جیدال خوانندگی آن را بر عهده داشته است. این آهنگ در سال 1397 منتشر شده است و در زمان خود طرفداران بسیاری جذب کرد. او این آهنگ را برای خواهرش خوانده و آن را به او تقدیم کرده است. شما می توانید با جست و جو در اینترنت این آهنگ را پیدا کنید و آن را دانلود نمایید.

حاشیه های Gdaal در رابطه با چه موضوعاتی است؟

حاشیه های Gdaal در رابطه با چه موضوعاتی است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به برخی از حواشی علی جیدال اشاره کنیم. علی جیدال از جمله افرادی است که حاشیه های بسیار زیادی داشته است. یکی از اعضای گروه زد بازی از دشمنان اصلی و مشهور این خواننده پر طرفدار می باشد.

گروه زد بازی و سامان ویلسون، از اشخاصی می باشند که برای گروه پایدار یک دشمن بزرگ هستند. آن ها برای این گروه حاشیه های زیادی را ایجاد کرده اند. از جمله این حاشیه ها می توان به حواشی در عرصه دیس ترک های عرفان پایدار اشاره کرد.

چرا علی جیدال پایدار را ترک کرد؟

چرا علی جیدال پایدار را ترک کرد؟

علی جیدال پس از گذشت 11 سال عضو ثابت گروه پایدار بودن به دلایل نامشخصی در تاریخ چهاردهم مهر ماه 1402 از این گروه جدا شد و به طور مستقل فعالیت خود را آغاز نمود. تا کنون اطلاعات دقیقی در مورد دلایل جدایی علی جیدال از گروه پایدار منتشر نشده است و تنها اعلام شده که دلیل این جدایی به سیاست‌ های کاری برمی‌ گردد. همچنین بر اساس گفته‌ های منتشر شده تنش‌ هایی از سوی مدگل برای جیدال ایجاد شده و این امر باعث قطع همکاری او با این گروه شده است.

در ویدیو کستی که جیدال در یک استوری اینستاگرامی منتشر کرد، به دلایل جدایی اش اشاره کرد اما به دقیق ترین جزئیات پرداخته نشد. او در این ویدیو اظهار داشت که داستان پیچیده‌ تر از حدی است که در ابتدا مشخص شود و با گذر زمان جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد. در ویس دیگری که عرفان پایدار منتشر کرد، او از تناقض بین انتقاد از رسانه‌ های رپی در مورد ماجرای جدایی و خداحافظی دوستانه با جیدال یاد کرد.

با این حال او به صراحت به دلیل جدایی اش اشاره نکرده و اظهار کرده که داستان به مرور زمان روشن خواهد شد. با توجه به حالت تناقضی اطلاعات موجود و عدم ارائه جزئیات توسط طرفین، مسأله دلایل دقیق جدایی علی جیدال از گروه پایدار همچنان مبهم باقی مانده است.

بتل کوروش و علی جیدال

بتل کوروش و علی جیدال

در این قسمت از مقاله می خواهیم به رابطه بتل کوروش و علی جیدال اشاره کنیم. بتل کوروش وانتونز و علی جیدال از افرادی هستند که آهنگ ها و کلیپ های زیادی را باهم طراحی و اجرا کرده اند. آن ها از دوستان نزدیک یک دیگر به شمار می روند و با هم رابطه نزدیک و صمیمی دارند. از جمله آلبوم های این دو نفر با یک دیگر می توان به آهنگ رنده اشاره کرد.

همچنین آن ها دیس های زیادی باهم اجرا کرده اند. شما می توانید برای دانلود آهنگ آن ها به اینترنت مراجعه کنید و این ترک های زیبا را دانلود نمایید. همچنین برای دانلود آهنگ سرنوشت از این خواننده می توانید با یک جست و جوی ساده آن را پیدا کرده و دانلود نمایید.

سن علی جیدال چقدر است؟

علی قنی نژاد، که به علی جیدال معروف است در تاریخ 11 مهر ماه سال 1378 در شهر تهران متولد شده است. این خواننده تک فرزند نمی باشد و رابطه صمیمی و نزدیکی با خواهر خود دارد. نام خواهر علی، شقایق می باشد و در یک برنامه زنده آهنگ شقایق را اجرا کرد و آن را به خواهر خود تقدیم کرد. همچنین این خواننده با شخصی به نام عرفان دوست می باشد و رابطه کاری نزدیکی با او دارد.

دانلود اهنگ جدید عرفان و علی جیدال

دانلود آهنگ جدید عرفان و علی جیدال

علی جیدال از خوانندگان مطرحی است که تا کنون آهنگ های بسیار زیادی را منتشر کرده است. از جمله ترک هایی که با همکاری عرفان منتشر کرده است میتوان به 1400 اشاره کرد.

شما می توانید برای دانلود جدید ترین آهنگ این شخص به اینترنت مراجعه کرده و آن را دانلود نمایید. از راه های دیگر دانلود این آهنگ می توان به مراجعه به کانال های تلگرامی اشاره کرد.

رابطه علی جیدال و مدگل چگونه است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم رابطه علی جیدال و مدگل را بررسی کنیم. علی جیدال، به مدگل علاقه بسیار زیادی دارد و سال ها است که باهم رابطه دوستانه ای دارند. مدگل چند سالی است که در خارج از کشور زندگی می کند. آن ها رابطه بسیار صمیمی و خوبی باهم دارند و آهنگ های زیادی را باهم منتشر کرده اند که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. جالب است بدانید که این دو نفر با یک دیگر زندگی می کنند و رابطه عاطفی قوی باهم دارند.

دلیل جدا شدن علی جیدال از مدگل چه بود؟

دلیل جدا شدن علی جیدال از مدگل چه بود؟

علی جیدال و مدگل پس از سال ها رابطه مشترک تصمیم به جدایی گرفتند و این تصمیم با حواشی و واکنش های مختلفی از سوی هواداران آن ها مواجه بود. هرچند این دلیل جدایی به طور کامل مشخص نشده است، اما از سوی علی جیدال خیانت از سوی مدگل به عنوان دلیل اتمام رابطه ذکر شده است. اما این اظهارات به طور رسمی توسط مدگل تایید نشده است و این موضوع تنها بر اساس اظهارات علی جیدال بوده است.

به دلیل عدم اطلاعات دقیق و بیان رسمی از طرف آن ها، این موضوع باعث باز ماندن گمان ها و حدس‌ ها در مورد دلیل جدایی شان می‌ شود. برخی از طرفداران فضای مجازی اظهار نظر کرده‌ اند که ممکن است عواملی از جمله فشارهای شغلی، تفاوت‌ های شخصیتی یا مسائل مرتبط با شهرت و محبوبیت در موسیقی به عنوان دلایل این جدایی مطرح شده باشند. در هر صورت علی جیدال و مدگل اعلام کرده‌ اند که با وجود جدایی همچنان به عنوان دوستان با یکدیگر در ارتباط هستند.

مصاحبه با Gdaal

مصاحبه با Gdaal

علی جیدال تاکنون مصاحبه های زیادی را با مجلات و روزنامه های خارجی انجام داده است. همچنین او با حضور در برنامه های تلویزیونی با مجری های مطرح مصاحبه کرده است. فیلم های مصاحبه او در اینترنت موجود می باشد که شما می توانید با جست و جو در گوگل این مصاحبه های جذاب را پیدا کرده و مشاهده نمایید.

نگاهی به درگیری علی جیدال و گاد پوری

درگیری بین علی جیدال و گاد پوری یکی از پربحث‌ ترین موضوعاتی است که در فضای مجازی و رسانه‌ ها مورد توجه قرار گرفته است. این درگیری‌ ها و دیس بازی‌ ها بین این دو شخصیت نه تنها توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده بلکه منجر به حواشی بسیاری در فضای مجازی شده است. گاد پوری و علی جیدال به طور متقابل یکدیگر را در ویدئوها و لایوهای آنلاین دیس کرده‌ اند. در یکی از ویدئوهای منتشر شده گاد پوری به طور هم زمان هم دکتر هیپ هاپولوژیست و هم علی جیدال را دیس کرد.

اما جیدال نیز ساکت نماند و در جواب این تیکه گاد پوری در یک ویدئو کست صحبت‌ هایی انجام داد. تا کنون دلایل دقیق و اصلی این درگیری‌ ها منتشر نشده‌ اند و ممکن است این اختلافات برای امور شخصی، اختلاف نظرها یا حتی به دلیل دیگری اتفاق افتاده باشد. با این حال این درگیری‌ ها منجر به تشویق طرفداران هر یک از این دو شخصیت، افزایش شهرت آن ها و بالا رفتن اعتبار و تأثیر آن ها در فضای مجازی شده است. به طور کلی این نوع اختلافات و دیس بازی‌ ها در فضای مجازی منجر به رقابت و جذب مخاطب بیشتر می‌ شود.

این رپر چه فعالیت های سیاسی داشته است؟

علی جیدال به عنوان یک رپر ایرانی فعالیت‌ های سیاسی خود را در جهت حمایت از حقوق بشر و مخالفت با ساختار جمهوری اسلامی ایران متمرکز کرده است. او در آثار موسیقی خود به موضوعاتی از جمله کشته شدگان جنبش مهسا امینی و نقض حقوق بشر توسط جمهوری اسلامی اشاره می‌ کند.

این نوع فعالیت‌ ها نشان می‌ دهد که علی جیدال تلاش دارد از طریق موسیقی و آثار خود پیام‌ هایی از مخالفت و اعتراض به سیاست‌ ها و رویدادهایی که باعث نقض حقوق بشر می‌ شوند ارائه دهد و به این وسیله از هنر و موسیقی برای بیان دیدگاه‌ های سیاسی و اجتماعی استفاده می‌ کند.

محل زندگی Gdal کجا می باشد؟

علی جیدال در ایران متولد شده و بخشی از دوران تحصیلی و حرفه‌ ای خود را در فرانسه سپری کرده است، اما پس از مدتی تصمیم به ادامه زندگی و فعالیت هنری خود در شهر تورنتو گرفته است. او در حال حاضر در شهر تورنتو، کانادا ساکن است. این شهر یکی از مهم‌ ترین مراکز فرهنگی و هنری در کانادا محسوب می‌ شود و انتخاب آن برای زندگی ممکن است به دلایل فرهنگی، هنری یا شخصی متفاوت باشد.

آیا به علی جیدال خیانت شده است؟

آیا به علی جیدال خیانت شده است؟

مدتی پس از جدایی علی جیدال و مدگل شایعات و ادعاهای مربوط به خیانت و روابط جدید طرفین در فضای مجازی منتشر شدند. علی جیدال در یک دیس ترک ادعا کرد که مدگل با فیلم‌ بردار وی، به او خیانت کرده است. او در یک ویدئو افشاگری نیز مدارکی از این خیانت را به نمایش گذاشت و حتی یک دیس ترک هم در این باره منتشر کرد. مدتی بعد یک فیلم منتشر شد که به نظر می‌ رسد صحنه‌ هایی از یک رابطه عاشقانه را به تصویر می‌ کشد که در آن به نظر می‌ رسد که مدگل با شخص دیگری در حال عشقبازی است.

این موضوع جنجال زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد و به حواشی بسیاری در مورد وضعیت رابطه علی جیدال و مدگل منجر شد. علی جیدال در ویدئوهای منتشر شده توضیح داد که دختری که در فیلم سوپر نشان داده شده، به نظر او به خودش شباهت دارد و او خود ابتدا بسیار متعجب شده است. با این حال او ادعا کرده که این فیلم متعلق به او نیست و به روایت او، از او سوء استفاده شده است.

در واکنش به این اتهامات و شایعات مدگل در یک ویدئو در کانال یوتیوب خود واکنش نشان داد. در نهایت برخی از این واقعه را به عنوان یک حاصل از تنش‌ ها و اختلافات پس از جدایی بین دو هنرمند در نظر گرفته‌ اند که به شکل علنی در فضای مجازی به نمایش درآمده است.

حضور علی جیدال در رادیواکتیو زون

علی جیدال به عنوان یکی از موثرترین خوانندگان رپ در ایران شناخته می‌ شود و حضور او در برنامه‌ های رادیواکتیو زون نیز نقش مهمی در افزایش شناخت او در جامعه موسیقی رپ ایران ایفا کرده است. برنامه‌ های رادیواکتیو زون به عنوان یک فضای مهم برای گفت‌ و گو و ارائه آثار هنرمندان موسیقی رپ و هیپ‌ هاپ در ایران شناخته می‌ شوند و به عنوان یک پل ارتباطی بین هنرمندان و جامعه مخاطب فرصتی فراهم می‌ کنند تا هنرمندان نظرات خود را درباره مسائل مختلف بیان و آثار خود را معرفی کنند.

حضور علی جیدال در این برنامه‌ ها او را به عنوان یک شخصیت معتبر در زمینه موسیقی رپ نمایان‌ تر کرده و به اشتراک گذاشتن نظرات و دیدگاه‌ هایش درباره مسائل مختلف، او را به یک صدای تأثیر گذار در جامعه هنری تبدیل کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد حضور و فعالیت‌ های علی جیدال در این برنامه‌ ها در منابع موجود در اینترنت و رسانه‌ های مختلف قابل دسترسی می باشد.

فیلمبردار علی جیدال که بود؟

فیلمبردار علی جیدال که بود؟

درگیری‌ ها و حواشی رابطه میان علی جیدال با مدگل یکی از موضوعات داغ در فضای رسانه‌ ها و شبکه‌ های اجتماعی ایران بوده است. فیلمبردار علی جیدال شخصی است که نقش مهمی در حواشی و درگیری‌ های مرتبط با رابطه او با مدگل ایفا کرده است.

این درگیری‌ ها و حواشی به شدت جنجالی بوده و در فضای رسانه‌ ها و شبکه‌ های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته‌ اند. متاسفانه اطلاعات دقیقی در مورد هویت این فیلمبردار در دسترس نیست و اطلاعات بیشتری در این خصوص در دسترس قرار نگرفته است.

نگاهی به درگیری قاف با این رپر

درگیری‌ های بین علی قاف و رپرهایی مانند جیدال یکی از موضوعات جنجالی و پر حاشیه در فضای رپ ایران بوده است. این درگیری‌ ها بیشتر به شکل تنش‌ ها و حواشی در فضای مجازی و رسانه‌ های اجتماعی بروز می‌ کنند و گاهی حتی به درگیری‌ های فیزیکی نیز منجر می‌ شوند. این تعارض‌ ها ممکن است از دلایل مختلفی نظیر رقابت حرفه‌ ای، اختلاف نظرها یا اختلافات شخصی نشأت بگیرد. در حال حاضر درگیری‌ های میان این دو رپر به گونه‌ ای تشدید یافته‌ اند که به دعوای فیزیکی نیز منجر شده‌ اند.

اطلاعات حاکی از این است که علی قاف درگیری فیزیکی شدیدی با علی جیدال، علی النور و پایدار داشته است. این اتفاقات به شدت مورد توجه رسانه‌ ها و مخاطبان قرار گرفته‌ اند و ویدئوها و تصاویر مربوط به این درگیری‌ ها در فضای مجازی منتشر شده‌ اند. همچنین علی جیدال در یک دیس ترک قوی به علی قاف پاسخ داده و این اثر مورد توجه بسیاری از طرفداران و علاقمندان به رپ ایران قرار گرفته است.

سوالات متداول

 1. <strong>آیا علی جیدال با فردی به نام مدگل ارتباط دارد؟</strong>

  این دو شخص مدت ها است که با هم در یک خانه زندگی می کنند و رابطه خوبی باهم دارند.

 2. چگونه می توان اهنگ های جیدال را دانلود کرد؟

  با مراجعه به اینترنت و کانال های تلگرام می توان آهنگ های او را دانلود کرد.

 3. آیا رابطه علی جیدال عرفان خوب می باشد؟

  باید گفت که این دو نفر از رابطه خوبی برخوردار هستند و در یک گروه فعالیت می کنند.

 4. آیا اینکه جیدال به گروه زد بازی دیس ترک داده است حقیقت دارد؟

  علی جیدال و گروه زد بازی باهم رابطه خوبی ندارند و تقریبا باهم دشمن هستند.

اشتراک گذاری

سلام من سولماز هستم و حدود 6 سال است در زمینه تولید محتوای سایت های کازینویی فعالیت می کنم و علاقه زیادی به تولید محتوای در این زمینه دارم. رشته تحصیلیم در دانشگاه گرافیک بود که هم کار گرافیک انجام می دهم هم در کنارش تولید محتوا میکنم . امیدوارم مطالبی که در زمینه کازینو میزارم به دردتون بخوره.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه