جیدال

علی جیدال (علی قنی نژاد) | بیوگرافی و بهترین آهنگ های این رپر گروه پایدار

علی قنی نژاد که به علی جیدال معروف می باشد، در بهمن ماه 1370 در تهران متولد شده است. در این مقاله قصد داریم بیوگرافی و آهنگ های این هنرمند را به شما معرفی کنیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات جالب و جذابی بهره مند شوید.

بیوگرافی علی جیدال

بیوگرافی علی جیدال

علی جیدال در بهمن ماه سال 1370 در شهر تهران متولد شده است. مادر علی، نوازنده و استاد موسیقی و آواز بوده است. او در دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرده است اما به هنر علاقه مند بوده است. علی جیدال، خوانندگی را از سن 14 سالگی شروع کرد و مدت زمان کوتاهی را در یکی از هتل های فرانسه کار کرده است. نخستین آهنگ هایی که از این خواننده منتشر شده است مربوط به سال 1388 می باشد و کار های ضبط آن را خود انجام داده است. اولین فعالیت رسمی او مربوط به آلبوم ققنوس می باشد که کار آهنگ سازی آن را سینا انجام داده است. اولین آلبوم علی جیدال، زمستان آمد و رفت نام دارد که در سال 94 منتشر شده است.

اینستاگرام علی جیدال

اینستاگرام علی جیدال

علی جیدال از افرادی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. همچنین او در صفحه شخصی اینستاگرامش دنبال کننده های بسیاری را دارا می باشد. علی جیدال، با ایجاد یک کانال گسترده و رسمی در برنامه تلگرام، امکان ارتباط مستقیم خود با طرفدرانش را فراهم کرده است. این خواننده در صفحه شخصی اینستای خود، آهنگ های زیادی را منتشر کرده است. همچنین شما می توانید برای دیدن کلاب هاوس این خواننده به برنامه کلاب هاوس مراجعه کرده و صفحه شخصی او را ببینید. شما با جست و جوی نام او به انگلیسی می توانید به راحتی او را پیدا کنید. اگر می خواهید از فعالیت های این خواننده مطلع شوید او را در کلاب هاوس دنبال کنید تا بتوانید از برنامه های او اطلاع پیدا کنید.

یوتیوب علی جیدال

یوتیوب از برنامه هایی می باشد که امروزه طرفداران زیادی دارد. افراد هنرمند بسیاری هستند که در این برنامه فعالیت می کنند. از جمله این افراد، علی جیدال می باشد که از آهنگ ها و فعالیت های خود در یوتیوب فیلم هایی منتشر می کند. شما با یک جست و جوی ساده می توانید این فیلم ها را پیدا کنید.

عکس های علی جیدال

عکس های علی جیدال

علی جیدال، از رپرهای ایرانی می باشد که مدیریت یک سایت شرط بندی با نام بت کلاب تاپ را بر عهده دارد. عکس ها و فیلم های زیادی از این خواننده در اینترنت و سایت آپارات موجود است که می توانید با جست و جو در اینترنت آن ها را مشاهده نمایید.

فری استایل جدید علی جیدال

علی جیدال از خوانندگانی می باشد که آهنگ های زیادی را خوانده است. از جدید ترین آهنگ های وی می توان به فری استایل اشاره کرد که طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. آهنگ سازی این ترک را یکی از دوستان نزدیک و صمیمی علی انجام داده است. برای مشاهده فری استایل های این خواننده شما می توانید به اینترنت مراجعه کرده و تمام فری استایل های او را مشاهده نمایید.

دیس های علی جیدال

در این قسمت از مقاله می خواهیم به دیس های علی قنی نژاد یا علی جیدال اشاره کنیم. یکی از دیس های این شخص، دیس جیدال به آرتا بوده که یکی از بهترین دیس ترک های چند سال اخیر بوده است. از دیگر دیس های این شخص، دیس به سامان ویلسون و زدبازی جیدال بوده است. موزیک می گیرم روت نیز از آهنگ هایی می باشد که این فرد با عرفان پایدار منتشر کرده است.

فیت های جیدال با چه افرادی بود؟

فیت های جیدال با چه افرادی بود؟

 از رپرهای ایرانی و پر طرفدار است. اگر به دنبال فیت های این خواننده هستید Gdaal علی جیدال یا با ما همراه باشید. از فیت های پر طرفدار این خواننده می توان به مث تهران اشاره کرد. از دیگر فیت های این خواننده، بازی است که به همراه سینا تهم خوانده شده است.

آهنگ های محبوب علی جیدال کدامند؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم آهنگ های محبوب این خواننده را به شما معرفی کنیم.

مث تهران

آهنگ مث تهران با خوانندگی علی جیدال و ایمانمون می باشد. این آهنگ توانسته است افراد زیادی را جذب خود کرده کند و از جدید ترین آهنگ های این خواننده در سال های اخیر به شمار می رود.

یه دیواره

آهنگ یه دیواره از معروف ترین آهنگ های جیدال می باشد. این آهنگ موزیک ویدئوی جالبی دارد که میان مردم بسیار محبوب است و شما می توانید این آهنگ را از اینترنت دانلود کنید.

شقایق

آهنگ شقایق نیز از بهترین آهنگ هایی است که جیدال خوانندگی آن را بر عهده داشته است. این آهنگ در سال 1397 منتشر شده است و در زمان خود طرفداران بسیاری جذب کرد. او این آهنگ را برای خواهرش خوانده و آن را به او تقدیم کرده است. شما می توانید با جست و جو در اینترنت این آهنگ را پیدا کنید و آن را دانلود نمایید.

حاشیه های Gdaal در رابطه با چه موضوعاتی است؟

حاشیه های Gdaal در رابطه با چه موضوعاتی است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به برخی از حواشی علی جیدال اشاره کنیم. علی جیدال از جمله افرادی است که حاشیه های بسیار زیادی داشته است. یکی از اعضای گروه زد بازی از دشمنان اصلی و مشهور این خواننده پر طرفدار می باشد. گروه زد بازی و سامان ویلسون، از اشخاصی می باشند که برای گروه پایدار یک دشمن بزرگ هستند. آن ها برای این گروه حاشیه های زیادی را ایجاد کرده اند. از جمله این حاشیه ها می توان به حواشی در عرصه دیس ترک های عرفان پایدار اشاره کرد.

بتل کوروش و علی جیدال

در این قسمت از مقاله می خواهیم به رابطه بتل کوروش و علی جیدال اشاره کنیم. بتل کوروش و علی جیدال از افرادی هستند که آهنگ ها و کلیپ های زیادی را باهم طراحی و اجرا کرده اند. آن ها از دوستان نزدیک یک دیگر به شمار می روند و با هم رابطه نزدیک و صمیمی دارند. از جمله آلبوم های این دو نفر با یک دیگر می توان به آهنگ رنده اشاره کرد. همچنین آن ها دیس های زیادی باهم اجرا کرده اند. شما می توانید برای دانلود آهنگ آن ها به اینترنت مراجعه کنید و این ترک های زیبا را دانلود نمایید. همچنین برای دانلود آهنگ سرنوشت از این خواننده می توانید با یک جست و جوی ساده آن را پیدا کرده و دانلود نمایید.

سن علی جیدال چقدر است؟

علی قنی نژاد، که به علی جیدال معروف است در تاریخ 11 مهر ماه سال 1378 در شهر تهران متولد شده است. این خواننده تک فرزند نمی باشد و رابطه صمیمی و نزدیکی با خواهر خود دارد. نام خواهر علی، شقایق می باشد و در یک برنامه زنده آهنگ شقایق را اجرا کرد و آن را به خواهر خود تقدیم کرد. همچنین این خواننده با شخصی به نام عرفان دوست می باشد و رابطه کاری نزدیکی با او دارد.

دانلود اهنگ جدید عرفان و علی جیدال

دانلود اهنگ جدید عرفان و علی جیدال

علی جیدال از خوانندگان مطرحی است که تاکنون آهنگ های بسیار زیادی را منتشر کرده است. از جمله ترک هایی که با همکاری عرفان منتشر کرده است میتوان به 1400 اشاره کرد. شما می توانید برای دانلود جدید ترین آهنگ این شخص به اینترنت مراجعه کرده و آن را دانلود نمایید. از راه های دیگر دانلود این آهنگ می توان به مراجعه به کانال های تلگرامی اشاره کرد.

رابطه علی جیدال و مدگل چگونه است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم رابطه علی جیدال و مدگل را بررسی کنیم. علی جیدال، به مدگل علاقه بسیار زیادی دارد و سال ها است که باهم رابطه دوستانه ای دارند. مدگل چند سالی است که در خارج از کشور زندگی می کند. آن ها رابطه بسیار صمیمی و خوبی باهم دارند و آهنگ های زیادی را باهم منتشر کرده اند که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. جالب است بدانید که این دو نفر با یک دیگر زندگی می کنند و رابطه عاطفی قوی باهم دارند.

مصاحبه با Gdaal

مصاحبه با Gdaal

علی جیدال تاکنون مصاحبه های زیادی را با مجلات و روزنامه های خارجی انجام داده است. همچنین او با حضور در برنامه های تلویزیونی با مجری های مطرح مصاحبه کرده است. فیلم های مصاحبه او در اینترنت موجود می باشد که شما می توانید با جست و جو در گوگل این مصاحبه های جذاب را پیدا کرده و مشاهده نمایید.

سوالات متداول

 1. آیا علی جیدال با فردی به نام مدگل ارتباط دارد؟

  این دو شخص مدت ها است که با هم در یک خانه زندگی می کنند و رابطه خوبی باهم دارند.

 2. چگونه می توان اهنگ های جیدال را دانلود کرد؟

  ب مراجعه به اینترنت و کانال های تلگرام می توان آهنگ های او را دانلود کرد.

 3. آیا رابطه علی جیدال عرفان خوب می باشد؟

  باید گفت که این دو نفر از رابطه خوبی برخوردار هستند و در یک گروه فعالیت می کنند.

 4. آیا اینکه جیدال به گروه زد بازی دیس ترک داده است حقیقت دارد؟

  علی جیدال و گروه ضد بازی باهم رابطه خوبی ندارند و تقریبا باهم دشمن هستند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه