مکس هالووی

بیوگرافی مکس هالووی و فیل مبارزات او در رینگ

مکس هالووی متولد 4 دسامبر 1991 است و یک رزمی کار حرفه ای آمریکایی می باشد که در بخش وزن پر یا سبک وزن از مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی UFC (ufc چیست) مبارزه می کند.

هالووی که از سال 2010 حرفه‌ ای بود، با شکست خوزه آلدو در 3 ژوئن 2017، قهرمان وزن پر UFC شناخته شد. مکس هالووی ویکی پدیا را در اینجا به شما معرفی می کنیم.

مکس هالووی کیست؟

مکس هالووی کیست؟

مکس هالووی متولد 4 دسامبر 1991 می باشد و یک رزمی کار حرفه ای آمریکایی می باشد که در بخش وزن پر از مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی UFC مبارزه می کند. او آموزش کیک بوکسینگ را در سال 2007 در پایان سال دوم تحصیلی خود، در سن 15 سالگی، آغاز کرد و پس از سه روز تمرین، اولین مسابقه خود را در این ورزش پیروز شد. او در سال 2010 از دبیرستان Waianae فارغ التحصیل شد و قد هالووی 180 متر است و ثروت مکس هالووی بسیار زیاد است. ویکی پدیا Max Holloway را می توانید از این لینک دنبال کنید.

 • تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” به معتبر ترین سایت شرط بندی ufc هدایت خواهید شد.

عکس های مکس هالووی را در کجا ببینیم؟

عکس های هالووی را می توانید در سایت های مختلف مشاهده کنید. این ورزشکار تا الان عکس های خیلی زیادی از خود منتشر کرده است. او الان یکی از پر طرفدارترین افرادی است که در مسابقات رزمی شرکت می کند.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

پیج اینستا این ورزشکار و مبارز را می توانید از سایت ها و یا از کانال های مختلف تلگرام پیدا کنید و ایشان را دنبال کنید. هالووی اینستا خود را برای طرفدارانش باز گذاشته است تا هرکسی که دوست دارد این ورزشکار حرفه ای را دنبال کند.

مکس هالووی چه افتخاراتی به دست آورده است؟

هالووی تا الان افتخارات خیلی زیادی را از آن خود کرده است. حتی خانواده او گفته اند که بسیاری از باشگاه ها به او پیشنهاد های خیلی خوبی داده اند اما هالووی به دلیل مشغله کاری قبول نکردند.

مکس هالووی در چه رشته ای فعالیت دارد؟

مکس هالووی در چه رشته ای فعالیت دارد؟

او در ورزش های رزمی بسیار موفق هست و تا الان در این رشته فعالیت می کند. این ورزشکار گفته است که عاشق این رشته ورزشی است و تا الان هم به خاطر علاقه ای که داشته است مبارزه می کرده است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این ورزشکار را می توانید در سایت ها و در یوتیوب ببینید و همچنین در بعضی از کانال های تلگرام ورزشی مسابقات او را به اشتراک می گذارند.

رقیب مکس هالووی کیست؟

رقیب این بازیکن دمیتریوس جانسن می باشد و تا الان در بسیاری از مسابقات با هم مبارزه کرده اند. مبارزات هالووی با این مبارز را می توانید در یوتیوب مشاهده کنید. مبارزه هالووی و داستین پوریر و مبارزه هالووی و فرانکی ادگار در سایت های مختلف به اشتراک گذاشته شده است.

مکس هالووی در کدام رده وزنی قرار دارد؟

هالووی در رده سبک یا پر وزن ها قرار دارد و به خاطر قدرتی که دارد الان در بسیاری از مسابقات موفق شده است. مبارزات هالووی به احتمال خیلی زیاد در سایت های مختلف دیده اید. مبارزه هالووی و حبیب بسیار جذاب بود.

سوالات متداول

 1. آیا مکس هالووی در این دوره از مسابقات شرکت می کند؟

  هالووی گفته است که از تمرین ها خیلی عقب است و شاید امسال شرکت نکند.

 2. آیا مکس هالووی ازدواج کرده است؟

  هالووی هنوز ازدواج نکرده است اما قصد ازدواج با دوست دختر خود را دارد.

 3. چرا هالووی قصد دارد از مسابقات خارج شود؟

  هالووی بیشتر دوست دارد مربی یا داور این مسابقات شود.

 4. آیا هالووی شاگرد دارد؟

  هالووی چند شاگرد دارد که در باشگاه های مختلف آموزش می دهد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه