مهدی عبدی

مهدی عبدی مهاجم مازندرانی پرسپولیس که دماغش را عمل کرد

مهدی عبدی یک از فوتبالیست های ایرانی است که در پست مهاجم به فعالیت پرداخته است. این بازیکن در نهم آذر ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت در روستای قراخیل استان مازندران به دنیا آمده است. او در فصل هزار و سیصد و نود و هفت با زدن بیست و چهار گل آقای گل مسابقات امید های تهران شد. او چهارده گل در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

مهدی عبدی کیست؟

مهدی عبدی کیست؟

مهدی عبدی یکی از بهرتین بازیکنانی است که تا به اکنون توانسته خوش درخشد. او فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر از دانشگاه آزاد می باشد. او قدش صد و هشتاد و یک سانتی متر است و در پست مهاجم به فعالیت پرداخته است. او فوتبال را با دوست خود علی علیپور و برادرش حسن عبدی از روستای قراخیل شروع کرد و بعد به صورت جدی با تیم پرسپولیس قائم شهر زیر نظر محمد و رضا رامشگر ادامه داد. او در سال نود و شش و نود و هفت از قائم شهر به تیم امید پرسپولیس تهران پیوست و زیر نظر رضا حلالی توانست به بیست و چهار گل دست یابد و به نام خودش به ثبت برساند. این بازیکن در بهمن ماه سال نود و هفت به صورت قرضی از تیم امید پرسپولیس به تیم دسته اولی تهران به سرمربیگری فرهاد کاظمی پیوست.

مهدی عبدی در چه تیمی بازی می کند؟

این بازیکن تا به اکنون در تیم های متعددی به فعالیت پرداخته است که در هر یک از این تیم ها توانسته است خوش درخشد. او در حال حاضر در تیم پرسپولیس به فعالیت پرداخته است و در پست مهاجم توانسته گل های بسیاری را به دروازه بنشاند. او تنها بازیکن است که برای تیم پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا گلزنی کرده است و همینطور وان ترین بازیکن پرسپولیس در این رقابت ها می باشد. او تا به اکنون گل های بسیاری را برای تیم پرسپولیس به دروازه نشانده است که یکی از آن ها در برابر پیکان است که در هفته بیست و دو لیگ برتر زد.

پست این بازیکن فوتبال چیست؟

پست این بازیکن فوتبال چیست؟

این بازیکن در تیم ها با پست مهاجم به فعالیت پرداخته است و توانسته گل های بسیاری را به دروازه بنشاند. اگر شما علاقه مند هستید تا بازی های این بازیکن را مشاهده کنید می توانید نام او را در مرورگر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی به کلیپ های بازی او دست یابید.

مهدی عبدی چه حاشیه هایی داشته است؟

این بازیکن در بازی دوستانه مقابل تیم زمینی در بین دو نیمه و بدون این که هماهنگ کند ورزشگاه شهید کاظمی را ترک کرد تا برای جشن قهرمانی تیم نساجی در ورزشگاه آزادی حضور به عمل آورد. همین کار او باعث شد تا حواشی بسیاری برای او ایجاد شود و مدتی او از تمرین در تیم پرسپولیس منع شود. این بازیکن تا به حال حاشیه های آن چنانی ندارد و یکی از بهترین بازیکن ها می باشد که خوش درخشیده است.

پیج اینستاگرام مهدی عبدی را چگونه پیدا کنیم؟

همان گونه که می داند امروزه اکثر افراد مانند مهدی عبدی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به فعالیت می پردازند. اگر شما نام این بازیکن را به صورت لاتین در قسمت جستجوگر این فضا وارد کنید می توانید به راحتی به پیج او دست یابید. او در این پیج بیش از یک میلیون فالوور دارد و عکس های بسیاری را در قالب پست برای افراد به اشتراک گذاشته که هر کدام لایک و کامنت بسیاری را به خود اختصاص داده است. اگر شما هشتک مهدی عبدی را در اینستاگرام وارد کنید می توانید به تمام عکس هایی که در دیگر پیج ها از او به اشتراک گذاشته است را مشاهده کنید.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر شما علاقه مند هستید تا تصاویر این بازیکن را مشاهده کنید می توانید نام او را در موتور جستجو وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج او دست یابید. یک راه دیگر برای دیدن عکس های این بازیکن وجود دارد که آن هم از طریق پیج اینستاگرام او می باشد. او در این پیج عکس های بسیاری از خود و دوستانش به اشتراک گذاشته که شما می توانید به راحتی به آن دست یابید. در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام تصاویر بسیاری در پیج دوستان و تیم هایی که بازی کرده است به چشم می خورد.

درآمد این فوتبالیست چقدر است؟

به طور کل در ارتباط با درآمد این بازیکن هیچ اطلاعاتی به دست ما نرسیده است اما به طور معمول درآمد فوتبالیست ها بسیار بالا است و پیش بینی می شود این بازیکن نیز قرار داد های میلیاردی امضا می کند.

رقم قرارداد مهدی عبدی با تیم فعلی خود چقدر است؟

رقم قرار داد این بازیکن تا به اکنون دقیق اعلام نشده است اما معمولا قرار داد او کمتر از یک میلیارد نیست. اگر علاقه مند هستید تا به اطلاعات جامعی دست یابید می توانید به سایت ویکی پدیا مراجعه کنید.

همسر مهدی عبدی کیست؟

همسر مهدی عبدی کیست؟

الینا عبدی همسر مهدی عبدی می باشد که با هم عکس های بسیاری را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته اند. اگر شما همسر مهدی عبدی را در مرورگر خود وارد کنید عکس های متعددی از او و همسرش را مشاهده می کنید. الینا به فوتبال علاقه زیادی دارد و همیشه ویدئو های تمرینی خود را برای هواداران در صفحه شخصی اینستاگرامش به اشتراک می گذارد. شما می توانید به صفحه شخصی او در اینستاگرام مراجعه کنید و از این طریق به راحتی کلیپ های او را مشاهده کنید. تا به اکنون اطلاعات دقیقی از همسر او به گوش نرسیده است و فقط عکس های بسیاری از او دیده می شود.

سوالات متداول

 1. آیا این بازیکن صاحب فرزند است؟

  مهدی عبدی ازدواج کرده اما فرزندی ندارد.

 2. مهدی عبدی در چه سالی به دنیا آمد؟

  مهدی عبدی در نهم آذر ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت در روستای قراخیل استان مازندران به دنیا آمده است.

 3. مهد عبدی در حال حاضر در کدام تیم به فعالیت می پردازد؟

  مهدی عبدی در حال حاضر در تیم پرسپولیس به فعالیت پرداخته است.

 4. چگونه به تصاویر او دست یابیم؟

  اگر شما نام مهدی عبدی را در مرورگر خود وارد کنید به راحتی به تصاویر او دست می یابید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه