مایکل چندلر

قد و وزن مایکل چندلر فایتر معروف

مایکل چندلر در تاریخ 24 ماه آوریل سال 1986 در کشور آمریکا به دنیا آمده است. امروزه چندلر یکی از بهترین های رقابت های mma (mma چیست) است که در سال های اخیر درخشش زیادی در این بازی ها از خود به نمایش گذاشته است.

مایکل چندلر کیست؟

مایکل چندلر کیست؟

در بیوگرافی مایکل چندلر، این فایتر حرفه ای و کاربلد آمده است که او از دوران نوجوانی شروع به آموزش دیدن هنر های رزمی ترکیبی کرد. این بازیکن در سال های 2010 تا 2020 با قهرمانی های پی در پی در رقابت های بلاتور توانست به شهرت جهانی برسد.

 • برای ورود به سایت شرط بندی mma معتبر می توانید اقدام به کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کنید.

عکس های مایکل چندلر را در کجا ببینیم؟

عکس های این فایتر محبوب را می توانید در سایت های مربوط به بازی های mma مشاهده کنید. مایکل چندلر اینستا و یوتیوب نسبتا فعالی دارد و با سرچ کردن نامش در این پلتفرم ها هم می توانید به تصاویر این ورزشکار دسترسی داشته باشید.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

پیج اینستاگرام این ورزشکار با نام Michael Chandler در این پلتفرم محبوب ساخته شده است. چندلر تقریبا هر هفته در این برنامه فعالیت دارد و این گونه با طرفدارانش ارتباط برقرار می کند.

مایکل چندلر چه افتخاراتی به دست آورده است؟

ده سالی است که چندلر در رقابت ها درخشش بسیاری از خود به نمایش گذاشته است. این بازیکن در رقابت های سخت و پیچیده بلاتور توانسته است 5 بار به دور فینال راه پیدا کند و در دور قهرمان این رقابت ها شود.

مایکل چندلر در چه رشته ای فعالیت دارد؟

مایکل چندلر در چه رشته ای فعالیت دارد؟

چندلر امروزه یکی از بهترین های هنر های رزمی ترکیبی است. این بازیکن در شاخه ورزشی کشتی کج نیز استعداد و مهارت بسیار بالایی دارد و سال ها به این ورزش مشغول بوده است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات بلاتور را می توان از سایت سازمان برگزار کننده این رقابت ها به صورت زنده تماشا کرد. هر ساله این مسابقات در زمان های از پیش اعلام شده به صورت زنده و مستقیم در این سایت منتشر می شوند.

رقیب مایکل چندلر کیست؟

فایتر هایی مانند دن هوکو و همچنین حبیب نور ماگومدوف را می توان اصلی ترین رقبا این بازیکن توانمند نام برد. رقابت های چندلر همه از حساسیت و هیجان بسیار بالایی برخوردار هستند.

مایکل چندلر در کدام رده وزنی قرار دارد؟

چندلر از دوران نوجوانی تا به امروز در دسته وزنی سبک وزن بازی می کرده است. او امروزه یکی از بهترین های این دسته وزنی است و در رقابت های گروهی و تک نفره جز حرفه ای ترین های بلاتور آمریکا به حساب می آید.

سوالات متداول

 1. <strong>مایکل چندلر در چه تاریخی به دنیا آمده است؟</strong>

  مایکل چندلر در تاریخ 24 ماه آوریل سال 1986 در کشور آمریکا به دنیا آمده است.

 2. <strong>چندلر در چه رشته ورزشی فعالیت می کند؟</strong>

  امروزه چندلر یکی از بهترین های رقابت های mma است.

 3. <strong>چندلر در زمان نوجوانی در کدام دسته وزنی بازی می کرده است؟</strong>

  چندلر از دوران نوجوانی تا به امروز در دسته وزنی سبک وزن بازی می کرده است.

 4. <strong>شهرت این ورزشکار از چه سالی رقم خورد؟</strong>

  این بازیکن در سال های 2010 تا 2020 با قهرمانی های پی در پی در رقابت های بلاتور توانست به شهرت جهانی برسد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه