نغمه مقصودلو

نغمه مقصودلو چگونه معروف شد؟ | حواشی نغمه خواهر تتلو

نغمه مقصودلو خواهر امیر تتلو یکی از خواننده های معروف کشورمان می باشد که اکنون در ترکیه زندگی می کند. اگر تمایل دارید تا به بیوگرافی این شاخ مجازی بپردازید پس در ادامه با ما همراه باشید.

نغمه مقصودلو کیست؟

نغمه مقصودلو کیست؟

یکی از خواهران تتلو نغمه دارد که یکی از هنرمندان رسمی کشورمان می باشد. او در رشته هنر های تجسمی به تحصیل پرداخته او توانسته تندیس غزال طلایی را از پبش هنر های تجسمی ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در رشته ویدیو آرت به دست آورد. خواهر این خواننده به علت فعالیت خود به شهرت نرسیده و فقط به خاطر حاشیه هایی که امیر تتلو ایجاد کرده می باشد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر می توانید نغمه مقصودلو ویکی پدیا را در مرورگر خود وارد کنید و از این سایت معتبر اطلاعاتی را به دست آورید.

توجه داشته باشید که مادر نغمه، امیر و نسیم فریده واثق می باشد. ما در مقاله ای مجزا بیوگرافی مادر آن ها را ارائه کرده ایم.

پیج اینستاگرام نغمه مقصودلو چیست؟

نغمه مقصودلو اینستا فعالی دارد و روزانه پست ها و استوری های بسیاری را برای هوادران به اشتراک گذاشته است. او بیش از یک میلیون فالوور دارد و افراد بسیاری او را در این فضا حمایت می کنند. اگر شما علاقه مند هستید تا به پست ها و استوری های این هنرمند دست یابید می توانید نام او را در قسمت جستجوگر این فضا وارد کنیدو از این طریق به راحتی به پیج او دست یابید. نغمه عکس های بسیاری را در این پیج قرار داده که هر یک لایک و کامنت بسیاری را به خود اختصاص داده است. جالب است بدانید او در این پیج هیچ عکسی از برادرش منتشر نکرده و یا آهنگ های او را در صفحه خود قرار نداده است. نغمه همانند مادرش به شدت از برادرش حمایت می کند و سعی می کند تا او را در ان مسیر یاری کند اما هیچ وقت ابن حمایت ها باعث نشده که به کارش لطمه بزند.

عکس نغمه مقصودلو

اگر علاقه مند هستید تا عکس های این هنرمند را ببینید می توانید نام او را در مرورگر خود وارد کنیدو از این طریق به راحتی از سایت های متعدد تصاویر او را مشاهده کنید. یکی دیگر از راه هایی ه می توان به عکس های نغمه دسترسی داشت از طریق پیج او در اینستاگرام و فضاهای مجازی می باشد. او در این پیج حدودا سیصد پست قرار داده که هر یک عکس هایی است که در مکان های مختلف با افراد متعدد گرفته است که هر یک از آن ها لایک و کامنت بسیاری را از آن خود کرده است. به طور کل عکس های افراد معروف همانند خواهر تتلو در سایت ها و فضاهای مجازی گوناگونی دیده می شود که شما می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

نغمه مقصودلو چه حاشیه هایی داشته است؟

نغمه مقصودلو چه حاشیه هایی داشته است؟

افراد این چنینی که شخصیت های معروف می باشند معمولا حاشیه های بسیاری دارند البته بعضی ها به دنبال این هستند تا موضوعی را بزرگ کنندو برای این شخصیت شایعه و حاشیه ایجاد کنند. او مدتی در زمینه خوانندگی قدم گذاشته بود و خوانندگی می کرد. بهمن بابازاده که یکی خبر نگار های زمینه موسیقی می باشد با انتشار یک خبر گفت که خواهر امیر تتلو (مدیر سایت تتل بت) به جرم خوانندگی بازداشت شده است و امیر تتلو در رابطه با این موضوع گفت همه اعضای خانواده مان به خوانندگی علاقه دارند به همین خاطر در این زمینه به فعالیت می پردازیم.

همه این خبر ها روی سایت های بسیاری قرار گرفت و همه گان در این باور بودند که نغمه خوانندگی کرده است اما باید بگوییم نسیم که یکی دیگر از خواهر های امیر تتلو می باشد در این حیطه به فعالیت پرداخته و در رشت بازداشت شده است. نغمه که خواهر تتلو یکی از خواننده های پر حاشیه می باشد همیشه سعی کردهتا حاشیه زیادی نداشته باشد اما خیلی موفق نبوده است و باز هم بی حاشیه نیست. گاهی افراد برای او تیتر هایی را بولد می کنند تا از این طریق بیشتر به شهرت برسد.

شغل نغمه مقصودلو چیست؟

شغل نغمه مقصودلو چیست؟

نغمه مقصود تتلو در زمینه هنر های دستی و تجمی به فعالیت می پردازد اما شغل اصلی او کارگردانی و ساخت ویدیو است که از این طریق نیز توانسته تندیس غزال طلایی را از آن خود کند. گفته شد او به علت فالوور بسیاری که دارد در اینستاگرام به تبلیغ پرداخته و به ازای هر تبلیغ دستمزدی را دریافت می کند که این دستمزد برای هر استوری بیش از چهار میلیون می باشد و اگر تبلیغ در قالب پست باشد تا ده میلیون دریافت می کند.

نسبت تتلو با نغمه مقصودلو چیست؟

امیر تتلو یا امیر مقصودلو که یکی از خواننده های سبک رپ می باشد و یکی از افراد پر حاشیه می باشد دو خواهر دارد که نامشان نسیم و نغمه می باشد. نسیم که یکی دیگر از خواهران او می باشد در زمینه خوانندگی به فعالیت پرداخته و نغمه توانسته در صنعت هنر های تجمسی به فعالیت بپردازد و افراد را به سمت خود جذب کند. شما می توانید به پیج اینستاگرام خواهر او مراجعه کنید و از این طریق به راحتی متوجه شوید که او در چه زمینه ای به فعالیت پرداخته است و در حال حاضر چه کاری انجام می دهد.

همسرش این شخص کیست؟

با این که خبر های بسیاری از امیر تتلو به گوش می رسد که در حال حاضر با چه کسی در رابطه است و چه کاری انجام می دهد اما هیچ خبری از ازدواج و یا در رابطه بودن با شخص خاصی به گوش نرسیده است. اما می توان گفت او اگر ازدواج کرده بود در قالب پست این خبر را به هواداران اعلام می کرد و یا در رسانه ها منتشر می شد که نغمه خواهر تتلو ازدواج کرده است اما تا به اکنون هیچ خبری منتشر نشده است. احتمال زیاد او با شخصی در رابطه است ولی این رابطه آن قدر جدی نیست که او برای ه.واداران آن را منتشر کند.

آیا نغمه مقصودلو آهنگ خوانده است؟

آیا نغمه مقصودلو آهنگ خوانده است؟

در بعضی از رسانه ها گفته شد که نغمه خواهر تتلو در زمینه خوانندگی به فعالیت پرداخته و توانسته افراد بسیاری را به خود جذب کند در صورتی که چنین نیست و او نسیم خواهرش مدتی در این حیطه قدم گذاشت که در نهایت منجر شد تا در رشت دستگیر شود و بعد از آن دیگر خوانندگی نکرد. اما به طور کل گفته همه ما به خوانندگی و خواندن علاقه داریم و دوست داریم که در این زمینه فعالیت کنیم. در بعضی از سایت ها تیتر دانلود آهنگ نغمه مقصودلو منتشر شد و این آهنگ روی این سایت ها قرار گرفت.

واکنش امیر تتلو به خوانندگی خواهرش چه بود؟

امیر تلو یا امیر مقصود لو در رابطه با خوانندگی خواهرش گفت من پدر و مادرم و خواهرانم به خوانندگی علاقه داریم و پدر و مادرمان همیشه مشوقمان بوده اند اما متافانه خواهرنم در ایران زندگی می کنند که باعث می شود تا منع شوند. او گفت به بهتر است تا آن ها ایران را ترک کنند تا بتوانند به آرزوهایشان برسند. امیر تتلو مشوق بسیار خوبی برای خواهرانش می باشد و همیشه در تلاش است تا ان ها را به موفقیت برساند.

آیا این شخص فرزند دارد؟

تا به اکنون هیچ خبری در رابطه با ازدواج و فرزند او منتشر نشده و نمی دانیم که او اصلا ازدواج کرده است و یا مجرد است. در بعضی از سایت ها عکس هایی منتسر شد که این عکس ها نشان می داد او فرزند دارد اما باید بگوییم او این عکس ها را با بچه ها گرفته و فرنزدش نیست. شما می توانید به پیج او در اینستا بروید و از این طریق به طور کامل مشاهذده کنید که آیا او فرزند دارد و ازدواج کرده است.

نغمه مقصودلو چه فیلمی را کارگردانی کرده است؟

او یک فیلم کوتاه به نام شنل را کارگردانی است و این فیلم به خوبی درخشیده است. شما می توانید نام این فیلم را در مرورگر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی به این فیلم دست یابید. این فیلم به تهیه کنندگی نسیم و نغمه مقصودلو بود و زهره ساداتی، حسن همتی، فهیم لطیفی، مریم شرافتی و علیرضا فولاد شکن بازیگران این فیلم می باشند. با این که شاید این کارگردانی جز اولین فیلم هایی است که او کارگردانی کرده اما هواداران بسیاری را به سمت خود کشید و به هوادارانش نیز افزود.

سوالات متداول

 1. نغمه مقصودلو کیست؟

  نغمه مقصودلو خواهر امیر تتلو که یکی از خوانندگان معروف سبک پاپ است می باشد. نغمه در زمینه کارگردانی به فعالیت پرداخته است.

 2. نغمه کدام فیلم را کارگردانی کرده است؟

  او فیلم کوتاهی به نام شنل را کارگردانی کرده و اگر علاقه مند هستید می توانید این فیلم را از سایت های متعدد دانلود کنید و آن را تماشا کنید.

 3. آیا نغمه مقصودلو ازدواج کرده است؟

  جالب است بدانید تا به اکنون هیچ خبری از ازدواج او منتشر نشده و اینطور که پیداست او تا به اکنون ازدواج نکرده است. اگر او ازدواج کرده بود عکس هایش در سایت های متعددی منتشر می شد.

 4. نغمه مقصود لو کدام آهنگ را خوانده است؟

  او تا به اکنون آهنگ نخوانده اما خواهرش نسیم یک آهنگ را خوانده و در رشت بازداشت شد. اگر تمایل داشتید تا آهنگ او را بشنوید می توانید از سایت های متعدد این آهنگ را دانلود کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه