نورا دایی

بیوگرافی نورا دایی دختر علی دایی در دبی

علی دایی از 10 فوتبالیست برتر ایران و اسطوره محبوب ایرانی سال 83 با خانمی به نام مونا فرخ آذری ازدواج کرد. این زوج چند سال بعد صاحب دختری شدند که نام او را نورا گذاشتند. اما علی دایی چند فرزند دارد و یک دختر دیگر به نام دنیز هم دارد که از این دخترش 5 سال بزرگ تر است. دنیز دایی از سلبریتی های ایرانی ساکن لندن انگلیس است و سال هاست که در لندن زندگی می کند اما نورا دایی در تهران به همراه مادر و پدرش زندگی می کند.

مادر دنیز خانمی به نام مهسا است و در ایران زندگی نمی کند، اما علی دایی تا به حال در مورد او صحبتی نکرده است. او حتی در برنامه ای که دو سال پیش به عنوان مهمان در کنار عادل فردوسی حضور داشت، اعلام کرد اینکه گفته می شود او دو بار ازدواج کرده درست نیست. او همچنین گفت که دو دختر دارد که هر دو حاصل ازدواجش با همسر فعلی اش یعنی مونا فرخ آذری هستند. 

نورا دایی کیست

نورا دایی کیست؟

نورا دایی دختر علی دایی فوتبالیست محبوب است که در آذر ماه سال 1388 در تهران به دنیا آمده است و در حال حاضر 14 سال سن دارد. علی دایی سال 1383 ازدواج کرد و چند سال بعد صاحب یک دختر شد که نامش را نورا گذاشتند. نورا به معنی درخشان و مثل نور است و نامی است که از قرآن گرفته شده است و ریشه عربی دارد. علی دایی از کودکی دخترش را همه جا، حتی گاهی در جلسات تمرین تیم و مراسمی که دعوت می شد همراه خود می برد. پیش بینی می شود در آینده او تبدیل به یکی از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام شود.

عکس های زیادی از این پدر و دختر همراه با دوستان و طرفداران علی دایی در اینترنت موجود است که نشاندهنده همین موضوع است. علی دایی در مورد دخترش گفته که او همه چیز من است و هر کاری می کنم تا او به هر چیزی که می خواهد برسد.

نورا دایی چه نسبتی با علی دایی دارد؟

نورا دختر کوچکتر علی دایی و حاصل ازدواج او با مونا فرخ آذری است. این زوج که سال 1383 با هم ازدواج کردند هنوز هم با هم هستند و تنها همین یک دختر را دارند. مادر نورا دایی متولد سال 1356 است و در حال حاضر 46 سال دارد، او یک گالری جواهرات دارد که نام آن را از روی نام دخترش ” گالری نور ” گذاشته است.

به تازگی دختر کوچکتر علی دایی و مادرش که برای سفر به دبی، سوار هواپیما شده بودند به دلیل حمایت های این خانواده از اعتراضات اخیر در ایران، از دبی به کیش برگردانده شدند. این موضوع موجب ناراحتی علی دایی شد و اعلام کرد که آن ها به هیچ وجه ممنوع الخروج نبوده اند و به صورت قانونی قصد خروج از کشور و سفر به دبی را داشتند.  

نورا دختر علی دایی، او را پدر صدا می زند و برخلاف پدرش استقلالی است، او حتی با او کل کل استقلال و پرسپولیس هم دارد. او از سه سالگی به کلاس زبان انگلیسی و زبان آلمانی می رود، اما علاقه ای به زبان آلمانی ندارد. اما به دلیل علاقه ای که به گروه موسیقی کره ای بی تی اس دارد بیشتر تمایل به یادگیری زبان کره ای دارد. نورا از پدرش خواسته بود تا او را برای جام جهانی قطر که این گروه قرار بود در افتتاحیه آن اجرا داشته باشند ببرد. اما او امسال خودش هم به جام جهانی نرفت.

عکس های نورا دایی

عکس های نورا دایی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های دختر کوچک علی دایی باید نام او را در گوگل جستجو کنید، بیشتر عکس هایی که از او در اینترنت وجود دارد عکس هایی است که همراه با پدرش علی دایی گرفته شده است. عکس علی دایی و دخترش نورا در آمریکا و عکس های تولد لاکچری علی دایی و دخترش در کافه از جنجالی ترین عکس های این پدر و دختر است که می توانید با جستجو در گوگل ببینید.

آیا نورا دایی در اینستاگرام فعالیت دارد؟

او در اینستاگرام صفحه ای مستقل به نام خودش ندارد، پس برای دیدن عکس های او و دنبال کردن فعالیت هایش به دنبال پیج نورا دایی در اینستاگرام نباشید. اما دختر دیگر علی دایی که دنیز نام دارد از نورا بزرگ تر است. او شهریور امسال 19 ساله می شود و در اینستاگرام هم فعالیت دارد. دنیز دایی از کودکی در لندن زندگی کرده و با فرهنگ همان کشور بزرگ شده است. او در پیج اینستاگرامش با آدرس deniz_daei فعالیت می کند و بیشتر از 300 هزار نفر هم او را دنبال می کنند.

مادر نورا کیست؟

همانطور که در ابتدا هم گفتیم نورا دختر علی دایی است و مادرش همسر فعلی علی دایی یعنی مونا فرخ آذری است. چهره این مادر و دختر شباهت بسیار زیادی به هم دارد و این شباهت در عکس هایشان کاملا مشخص است. اما او مادر دختر دیگر علی دایی یعنی دنیز دایی نیست.

علی دایی در صحبت هایش گفت که تنها یک بار ازدواج کرده و هر دو دخترش حاصل همین ازدواجش هستند. اما دنیز در پست های اینستاگرام خود از چهره و نام مادرش رونمایی کرد، مادر دنیز دایی مهسا نام دارد و در آمریکا زندگی می کند. او و مادرش رابطه بسیار خوب و صمیمانه ای با هم دارند. دنیز دایی آنقدر مادرش را دوست دارد که بر خلاف میل پدرش وجود او را در اینستاگرام برای همه فاش کرد، مادری که معلوم نیست به چه علتی علی دایی وجود آن را تکذیب می کند.

نورا فرزند کدام همسر علی دایی می باشد؟

علی دایی دو دختر دارد که از دو رابطه مختلف است، حالا اینکه رابطه اولش ازدواج رسمی بوده یا خیر مشخص نیست. علی دایی در گفتگوهایش دنیز و نورا را به عنوان دو دختر خود معرفی کرده است اما گفته که فقط یک بار ازدواج کرده است. این با پست هایی که دنیز دایی در اینستاگرام خود می گذارد و خانمی با نام مهسا را به عنوان مادر خود معرفی می کند، تناقض دارد.

نورا فرزند همسر فعلی علی دایی است که اگر خوش بینانه به قضیه نگاه کنیم او همسر دوم علی دایی است و این فوتبالیست ایرانی قبلا یک بار دیگر هم ازدوج کرده است که منجر به طلاق شده است.

البته در برخی سایت ها گفته شده است که علی دایی بعد از فوت پدرش در سال 81 با یکی از اقوامشان ازدواج کرده است، اما این ازدواج به طلاق منجر شده است، اما صحبت های علی دایی این موضوع را رد می کند.

نورا کجا زندگی می کند؟

نورا دختر علی دایی در تهران و در کنار پدرش علی دایی و مادرش مونا فرخ آذری زندگی می کند. او از خواهرش دنیز که ساکن لندن است دور است و جالب است که دنیز و نورا دایی حتی یک عکس مشترک در فضای مجازی ندارند.

نورا دایی چند سال سن دارد؟

سن نورا دایی در حال حاضر 14 سال است و متولد آذرماه 1388 در تهران است. علی دایی و مادر نورا در سال 1383 با هم ازدواج کردند و 5 سال بعد صاحب یک دختر شدند، این زوج نام دخترشان را نورا گذاشتند.

خواهر نورا دایی

آیا نورا دایی خواهر دارد؟

تا چند سال پیش همه جا تنها از نورا به عنوان دختر علی دایی صحبت می شد، اما همانطور که تقریبا همه الان می دانند او یک خواهر بزرگ تر از خودش هم دارد. نام خواهر او دنیز است اما سال هاست که در خارج از ایران و در کشور انگلستان زندگی می کند. نام دنیز از آن جا بر سر زبان ها افتاد که علی دایی در برنامه 90 نام نورا را آورد و گفت به جان نورا نمی بخشم. اما مایلی کهن در جواب علی دایی گفت بهتر است بگویی به جان دنیز نمی بخشم.

این چنین شد که نام دختر دیگر او هم در یک برنامه پر بیننده آورده شد و همه کنجکاو شدند که ببینند دنیز کیست و چرا علی دایی تا به حال نامی از او نیاورده است. به هر حال علی دایی پس از آن نام نورا و دنیز را با هم به عنوان دخترانش می آورد اما ادعا می کند که این دو خواهر را از تنها ازدواجش با مونا فرخ آذری دارد، در حالی که مادر دنیز شخص دیگری است.

این دو خواهر که به نظر می رسد رابطه ای هم با یکدیگر ندارند، از ابتدا دور از هم و در دو کشور مختلف بزرگ شده اند. حتی از نورا و خواهرش هیچ عکسی در کنار هم در اینستاگرام علی دایی و یا اینستاگرام دنیز دایی و یا حتی در فضای مجازی منتشر نشده است.

سوالات متداول

  1. نورا دایی کیست و آیا نسبتی با علی دایی دارد؟

    نورا دایی دختر کوچکتر علی دایی است و متولد آذر ماه 1388 در تهران است.

  2. آیا نورا دایی دختر همسر فعلی علی دایی است؟

    بله. او فرزند مشترک علی دایی و مونا فرخ آذری است.

  3. آیا نورا دایی ساکن لندن است؟

    خیر او به همراه مادر و پدرش در تهران زندگی می کند، اما دنیز دایی خواهر ناتنی اش مدت هاست که ساکن لندن است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه