پیمان یوسفی

بیوگرافی پیمان یوسفی و سوتی های او در گزارش هایش

افراد زیادی در دنیای ورزش مشغول به کار هستند. عده ای از این افراد گزارشگر فوتبال هستند که بازی ها و مسابقات را برای سایر مردم گزارش می کنند. در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از این گزارشگر ها که پیمان یوسفی نام دارد اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. در مورد زندگی، درآمد و فعالیت های او در این سال ها صحبت خواهیم کرد تا با او بیش تر آشنا شوید. او پس از عادل فردوسی پور، یکی از چهره های محبوب در مجری گری فوتبال است.

 • همین حالا جهت دسترسی به بهترین سایت پیش بینی فوتبال بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید.
پیمان یوسفی کیست؟

پیمان یوسفی کیست؟

پیمان یوسفی گزارشگر فوتبال است که در سال 1348 به دنیا آمده است. زادگاه این گزارشگر شهر تهران می باشد. او علاوه بر این که گزارشگر فوتبال است، به عنوان مجری تلویزیون و تهیه کننده نیز فعالیت هایی دارد. پیمان تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد زیست شناسی و بیولوژیست ادامه داده است. او از طرف پدری خود اصالتی آذربایجانی دارد که از شهر خوی می باشند. او ازدواج کرده است و هم اکنون یک فرزند پسر دارد. او گفته است که از دوران کودکی خود به مجله های ورزشی علاقه مند بوده است و مجله هایی با نام های دنیای ورزش و کیهان ورزشی را مطالعه می کرده است. او بسیار پیگیر بازی های فوتبالی بوده است و امروز به رویای خود دست یافته است.

شغل پیمان یوسفی چیست؟

از سال 1377 پیمان یوسفی توانست وارد صدا و سیمای ایران شود و یک سال پس از ورود او، جام جهانی نوجوانان سال 1999 آغاز شد و او اولین گزارش خود را در این دوره از مسابقات جام جهانی انجام داد. او بازی بین تیم های کلمبیا و آرژانتین را گزارش کرد. او به جز فعالیت در صدا و سیما، شغل دیگری ندارد. اما در همین زمینه نیز فعالیت های بسیاری دارد. او دو برنامه ورزشی و گزارش فوتبال لیگ یک را بر عهده دارد. پیمان یوسفی ورزش و مردم را بسیار خوب مجری گری کرد و به خوبی توانست سال های سال این برنامه را اداره کند.

درآمد این گزارشگر چقدر است؟

درآمد این گزارشگر چقدر است؟

پیمان یوسفی هم به عنوان مجری و هم گزارشگر فعالیت های زیادی دارد که نشان از درآمد بالای این فرد دارد. البته او در گذشته در برنامه ای ورزشی که ورزش و مردم نام دارد، فعالیت می کند. تهیه کننده این برنامه بهرام شفیع بود که پس از فوت او، تهیه کننده و مجری این برنامه پیمان یوسفی بود و مسئولیت این برنامه به او محول شد. این برنامه هر جمعه از شبکه یک سیما پخش می شد و طرفداران زیادی داشت. با توجه به ثروت زیادی که این فرد دارد، هر روز برنامه جدیدی را تهیه و تولید می کند. پیمان یوسفی گزارش های بسیار مهمی را تا به امروز انجام داده است که باعث معروفیت او شده است.

معروف ترین سوتی های پیمان یوسفی در حین گزارش کدامند؟

او در گزارش های خود از تیم های استقلال و بارسلونا بسیار طرفداری کرده است به گونه ای که همه او را طرفدار این تیم ها می دانند. اما خود پیمان در مورد این موضوع گفته است که یک گزارشگر باید در زمان فعالیت خود، کاملا بی طرف گزارش کند و من هم دقیقا همین کار را انجام می دهم. او می گوید من زرنگ تر از آن هستم که طرفدار تیم پرسپولیس و یا تیم استقلال باشم. او هم مانند بسیاری دیگر از گزارشگر های فوتبال، سوتی های زیادی به دست مخاطبان و هواداران فوتبال داده است. او همیشه سعی می کند از ادبیات شاهنامه ای در گزارش های خود استفاده کند که همین موضوع، باعث سوتی های او می شود. گفته شده است که این گزارشگر در برخی از گزارش های خود نام بازیکنان را به اشتباه گفته است. این اشتباه بار ها در فعالیت های او مشاهده شده است.

عکس های پیمان یوسفی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های پیمان یوسفی در بسیاری از فضا های مجازی دست به دست می شود. او یک فرد مشهور و سرشناس در ایران است که سایت های زیادی از او اطلاعاتی را جمع آوری کرده اند و به همراه عکس های او منتشر کرده اند. با مراجعه کردن به این سایت ها می توان عکس هایی از این شخص را مشاهده کرد. در اینترنت نیز می توان تصاویر زیادی از او به دست آورد به این صورت که باید نام او را در قسمت جست و جو بنویسید و سپس سرچ نمایید. پس از این کار تصاویری از او به نمایش گذاشته می شوند که می توان آن هارا تماشا و ذخیره کرد. در سایت رسمی فوتبال ایران نیز تصاویری از این گزارشگر ورزشی به اشتراک گذاشته شده است‌. البته کنفدراسیون بین المللی فوتبال هم برای معرفی گزارشگر های ایرانی در جام های جهانی، تصاویری از او را منتشر کرده است. به طور کلی در تمام نرم افزار های اجتماعی و فضای مجازی و البته بسیاری از سایت های ورزشی تصاویر آقای یوسفی موجود می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام پیمان یوسفی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام پیمان یوسفی چیست؟

برای به دست آوردن پیج اینستاگرام پیمان یوسفی می توان به چند صورت عمل کرد. در ابتدا می توان نام او را در اینترنت نوشته و سرچ نمایید. چندین آدرس به نام او پیدا می شوند که باید با مراجعه کردن به این آدرس ها، از درست بودن آن ها آگاه شوید. در روش دیگر باید در ابتدا وارد نرم افزار اینستاگرام خود شوید. سپس باید به قسمت جست و جوی این برنامه بروید و نام این فرد را با حروف انگلیسی بنویسید. سپس به جست و جو بپردازید. چند حساب که در اینستاگرام ایجاد شده اند پیدا خواهند شد که یکی از آن ها مربوط به آقای یوسفی می باشد. اگر پیج او دارای تیک آبی باشد به راحتی می توان آن را در بین پیج های فیک تشخیص داد و اگر تیک آبی نداشته باشد باید به تعداد دنبال کننده ها و میزان فعالیت های او دقت کرد. برای راحت بودن شما و دسترسی آسان به پیج او، ما آدرس اینستاگرام او را به دست آورده ایم. peymanyosefei@ آدرس او می باشد. او در این برنامه، تعداد 17 پست را تا کنون به اشتراک گذاشته است. او تعداد 6 میلیون و 191 هزار دنبال کننده در این نرم افزار دارد. در ضمن پیج او تیک آبی ندارد. یوسفی تعداد 377 پیج را دنبال می کند. افرادی که به این گزارشگر علاقه مند هستند می توانند وارد اینستاگرام او شوند و از نحوه فعالیت ها و عملکرد روزانه او با خبر شوند. پیمان یوسفی اینستاگرام فعالی ندارد و فقط در مورد خبر های مهم پست و استوری می گذارد.

این گزارشگر چه حاشیه هایی داشته است؟

در سال ۱۳۹۶ پیمان یوسفی در حال گزارش کردن بازی بین تیم های ایران و روسیه بود. او تصاویری از زن های روسیه را دید که در ورزشگاه آزادی حضور داشته اند و این در حالی بود که زنان ایرانی در پشت در ورزشگاه آزادی بودند و اجازه ورود نداشتند. در این هنگام این گزارشگر برای عدم حضور زنان ایرانی به ورزشگاه های داخل کشور اعتراض کرد و با زنان کشور خود همدردی کرد. او در گزارش خود اعلام کرد که امیدوار است اقداماتی انجام شود تا زنان ایرانی نیز بتوانند در ورزشگاه های داخل کشور خود حضور داشته باشند. این اتفاق باعث شد که او به طور ناگهانی از صدا و سیمای ایران حذف شود. البته در آن زمان پیمان یوسفی در برنامه فوتبال برتر به عنوان مجری حضور داشت و این غیبت باعث شد که افراد بسیاری از نبود او ناراحت و نگران شوند.

او تا مدتی طولانی نه به عنوان مجری در برنامه ای حضور داشت و نه به عنوان گزارشگر فوتبال فعالیت داشت. معاون رئیس صدا و سیمای ایران که سید مرتضی میر باقری نام داشت، پس از این ماجرا متوجه شایعاتی در مورد ممنوع الکار شدن پیمان شد و این گونه به مردم کشور خود پاسخ داد: آقای یوسفی ممنوع الکار و ممنوع التصویر نشده است. او اعلام کرد که مجری ها و گزارشگر ها باید کار خود را بر اساس مصالح ملی و برنامه ای که در آن فعالیت دارند، انجام بدهند. او در ادامه صحبت های خود گفت که اگر ما به کسی تریبون می دهیم، او حق ندارد از این ماجرا سو استفاده کند و بدون کارشناسی و نظر ما حرفی را بیان کنید.

چرا که این حرف می تواند تبعات جبران ناپذیری در جامعه داشته باشد. اگر این شخص خارج از ماموریتی که به او داده شده است، کاری را انجام بدهد و یا حرفی بزند، می تواند هزینه های زیادی برای برنامه و شبکه به بار آورد. او گفت که قرار نیست همه در مورد هر مسئله ای اظهار نظر کنند وبهتر است در مسائلی دخالت کنند که به آن ها مربوط می شود. سید مرتضی میر باقری کار آقای یوسفی را یک کار غیر حرفه ای دانست و گفت که او به خاطر این کار غیر حرفه ای خود، ممنوع الکار نشده است.

اما مدت طولانی پیمان در هیچ برنامه ای حضور پیدا نکرد و همه از درستی این شایعات، مطمعن شدند. در جام جهانی سال ۲۰۱۸ که در روسیه برگزار شد، یوسفی بازی تیم های ایران و پرتغال را گزارش می کرد. او با اشاره به سانسور های صدا و سیما این گونه گفت که هواداران تیم ایران با شور و امید و اشتیاق تیم خود را تشویق می کنند، چه آن هایی که می بینیم و چه آن هایی که نمی بینیم. پس از مدتی او بازی تیم انگلیس و اسلوونی را گزارش کرد اما او به عنوان مجری و به صورت تصویری در تلوزیون حضور پیدا نکرد. پس از مدتی که او از تلویزیون دور بود، به عنوان مجری در یک برنامه ورزشی فوتبال دیده شد.

همسر پیمان یوسفی کیست؟

همسر پیمان یوسفی کیست؟

پیمان یوسفی ازدواج کرده است و فرزند دارد اما اطلاعات بیش تری از زندگی خصوصی او در دسترس نمی باشد. او همیشه سعی کرده است که خانواده و زندگی شخصی خود را از رسانه ها و حاشیه ها دور نگه دارد چرا که به خوبی واقف بر این موضوع است که هر هنرمند و فرد مشهوری که در مورد خانواده اش صحبتی به میان آورده است، دچار اخبار زرد و حاشیه های پاپاراتزی ها شده است. اما گفته می شود که پیمان یوسفی و همسرش علاقه زیادی به یک دیگر دارند و زندگی بسیار خوبی را تشکیل داده اند. برای جلوگیری از این اتفاقات، او در مورد زندگی خود اطلاعاتی را به بیرون نداده است. او تا به امروز هیچ علاقه ای به مصاحبه با شبکه های خبری و سایت ها و غیره نشان نداده است و سعی دارد برنامه های خود را بدون هیچ حاشیه ای برگزار کند. حاشیه هایی در مورد درگذشت همسر پیمان یوسفی در بین مردم می چرخد که نمی توان از صحت آن ها مطمعن شد و یوسفی نیز در این مورد صحبتی به میان نیاورده است. او بدون هیچ حاشیه خاصی و بدونه هیچ گفت و گویی، برنامه های خود را انجام می دهد و بر خلاف طرفداران فوتبال که دوست دارند اطلاعات بیش تری از او داشته باشند، به فعالیت های خود ادامه می دهد. با شروع شدن جام جهانی ۲۰۲۲ قطر او به برنامه ای به نام جام و مردم را تهیه کرد که از شبکه یک سیما پخش می شود. او برنامه دیگری به نام ورزشیا را هم در شبکه نسیم تهیه کرده است.

پیمان یوسفی چند سال است به عنوان گزارشگر فعالیت دارد؟

این شخص، بیش تر مشغول اجرای برنامه بوده است تا اجرای گزارش ها. او از دهه ۷۰ وارد صدا و سیما شد. گزارشگر های دیگری مانند عادل فردوسی پور، مزدک میرزایی و جواد خیابانی نیز از دیگر فعالان در این زمینه هستند که پیمان یوسفی نیز مانند آن ها محبوب می باشد. او یکی از گزارشگر های مطرح در ایران است که بازی های زیادی را به گوش بیننده ها رسانده است. او هنوز هم یکی از گزارشگر های فعالی است که استفاده زیادی از او در برنامه ها و مراسمات ورزشی می شود. پس از کناره گذاشتن عادل فردوسی پور از دنیای فوتبال، بازار کار برای خیابانی و یوسفی فراهم شده است و این افراد بیش تر از همیشه در این صحنه ها حضور فعال دارند و بسیاری از برنامه های ورزشی را تهیه و گزارش می کنند.

مهم ترین بازی هایی که پیمان یوسفی گزارش کرده کدامند؟

مهم ترین بازی هایی که پیمان یوسفی گزارش کرده کدامند؟

پیمان یوسفی بازی های زیادی را تا به امروز گزارش کرده است. جدید ترین و مهم ترین گزارش او در روز های اخیر، بازی تیم های ایران و ولز در جام جهانی قطر بوده است. او پس از باخت سنگین و تحقیر آمیز تیم ایران در مقابل تیم انگلیس، بازی ایران و ولز را گزارش کرد. گزارش او سرشار از هیجان و استرس بود و به گفته خود او این گزارش از طرف تمام مردم ایران بود و پس از این بازی به دلیل هیجان بسیار زیاد او، صدای این گزارشگر گرفت و نتوانست در برنامه بعد از این مسابقه شرکت کند.

به گفته او این بازی باعث شد که امید بار دیگر وارد تیم ملی ایران شود و این بازی و گزارش در خاطره ها ماندگار شد. او معتقد است که این بازی بسیار حساس بود و شرایط بحرانی کشور هم آن را حساس تر کرده بود. باخت به تیم انگلیس، فشار های روانی حاکم و جو استادیوم باعث شده بود که این بازی حساس تر از همه بازی ها و با فشار و استرس بسیار زیادی انجام شود. او بار ها و بار ها گزارشگر بازی های داخلی ایران از جمله تیم پرسپولیس و استقلال بوده است. او در مرحله مقدماتی جام جهانی سال ۲۰۰۲ نیز گزارش بازی تیم ایران و بحرین را هم به عهده داشت که پس از بازی بسیار ضعیف و ناتوان تیم ایران، تیم بحرین به ایران گل زد و در کمال تعجب پیمان یوسفی برای این اتفاق شادی کرد و خوشحالی خود را بروز داد.

این گزارش همیشه به یاد مردم ایران مانده است و مانند زخمی چرکین، با هر گزارش او سر باز می کند. پس از این برد تیم بحرین با پرچم عربستان سعودی به دور زمین ورزشگاه دویدند. او در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی بین تیم های پرسپولیس و الهلال عربستان را گزارش کرد. در این گزارش او از تشویق کردن هوداران تیم الهلال صحبت کرد. یک دقیقه پس از صحبت های یوسفی، دروازه تیم پرسپولیس توسط الدوساری باز شد و طرفداران الهلال بیش تر تیم خود را تشویق کردند. پس از این ماجرا طرفداران تیم استقلال احساس خوشحالی کردند و به خاطر این صحبت ها تیم پرسپولیس را به تمسخر گرفتند و البته که بازیکنان و طرفداران تیم پرسپولیس هم نارضایتی خود را از این گزارش اعلام کردند.

در سال 2004 این گزارشگر بازی بین هلند و جمهوری چک را در یورو انجام داد. در این بازی تیم جمهوری چک توانست تیم هلند را با نتیجه 3 بر 2 شکست بدهد. این گزارش یکی از بهترین گزارش هایی بود که یوسفی انجام داده است و طرفداران این شخص، از عملکرد او در این بازی بسیار راضی می باشند. این گزارش یکی از به یاد ماندنی ترین گزارش هایی بود که توسط او اجرا شده بود. از نظر خود آقای یوسفی نیز این گزارش یکی از تاپ ترین ها بوده است.

ویدیو گزارش های این شخص را در کجا مشاهده کنیم؟

ویدیو های گزارش پیمان یوسفی در بسیاری از سایت ها وجود دارد. او که بازی های بسیار مهمی مانند بازی ایران و ولز در جام جهانی قطر را انجام داده است، گزارش هایش در تمام فضای مجازی منتشر شده است. می توانید نام او را در نرم افزار آپارات سرچ کنید تا بسیاری از ویدیو های او برای شما پیدا شود. در برنامه های تلوبیون نیز می توان به قسمت بازی های ضبط شده بروید و گزارش های او را تماشا نمایید. این گزارش ها در سایت رسمی فوتبال ایران نیز موجود است که با مراجعه کردن به آن، می توان آن ها را مشاهده کرد. او علاقه بسیار زیادی به تماشای فیلم دارد و در هر سال سعی می کند در جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد تا در مورد فیلم های روز و جدید مطلع شود و آن ها را ببیند. او از کودکی عاشق فوتبال بوده است و اولین جام جهانی خود را در سن بسیار کم مشاهده کرده است. او نا گفته های بسیار زیادی دارد که پس از سال ها خبرنگار ها توانسته اند از زیر زبان او بیرون بکشند.

این گزارشگر کجا زندگی می کند؟

این گزارشگر کجا زندگی می کند؟

این گزارشگر هم اکنون در شهر تهران ساکن می باشد. او تیکه کلام های بسیار زیادی دارد که با آوردن نام او، بر زبان ها جاری می شود. علی ای الحال، کما فی السابق، از این دست، من حیث المجموع، قس علی هذا، تو هیچ قاموسی نمی گنجه، نشون به اون نشون و از اون طرف از تیکه کلام های او می باشد. یک نکته دیگر در مورد این گزارشگر این است که او سال ها پیش برای مراسم تشییع جنازه یکی از دوستان و همکاران خود به بهشت زهرا رفته بود. در این هنگام یکی از پا های او به بریدگی های کنار جدول گیر می کند و او بر زمین می افتد و او را به بیمارستان منتقل می کنند. به علت این اتفاق، ران پای او دچار شکستگی شد و مدت زیادی را در بیمارستان و بستر بیماری به سر برد. او مدتی قصد کار کردن در صداو سیما را نداشته است و تصمیم داشته است که در بورس سرمایه گذاری کند. اما پس از مدتی او را دوباره به کار برگرداندند و با بازگشت به کار خود، از تصمیم در مورد بورس صرف نظر کرد.

سوالات متداول

 1. تا به امروز پیمان یوسفی چه برنامه هایی را تهیه کرده است؟

  پیمان یوسفی برنامه های ورزشی زیادی را تهیه کرده است. او برنامه مردم و جام را برای شبکه یک سیما و برنامه ورزشیا را برای شبکه نسیم و برنامه مردم و ورزش را برای شبکه سه تهیه کرده است.

 2. آیا پیمان یوسفی به جز گزارشگری، شغل دیگری دارد؟

  پیمان یوسفی فقط در چند شاخه از صدا و سیما مشغول است و مجری و تهیه کننده وگزارشگر می باشد.

 3. پیمان یوسفی متولد چه سالی است و چند فرزند دارد؟

  پیمان یوسفی متولد سال 1348 می باشد و یک فرزند پسر دارد.

 4. پیمان یوسفی چه تیکه کلام هایی دارد؟

  پیمان یوسفی تیکه کلام های زیادی دارد. علی ای الحال، کما فی السابق، از این دست، من حیث المجموع، قس علی هذا، تو هیچ قاموسی نمی گنجه، نشون به اون نشون و از اون طرف تعدادی از آن ها می باشد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه