ویسنته لوکه

بیوگرافی ویسنته لوکه به همراه لیست برد و باخت های او

ویسنته لوکه یک فایتر معروف نیوجرسی آمریکا است که مدال های زیادی در مسابقات بدست آورده است. این فایتر در رقابت های بسیاری شرکت کرده و هوادار بسیاری دارد.

 • در صورت تمایل به ورود به سایت شرط بندی mma همین حالا می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید.
ویسنته لوکه کیست؟

ویسنته لوکه کیست؟

از بیوگرافی ویسنته لوکه می توان گفت که او در شهر وست وود در ایالت نیوجرسی آمریکا متولد شد. او متولد 6 آذر 1370 است. ویسنته 29 مبارزه داشته است که 21 از آن هارا برنده شده است و 7 تا باخت داشته است که 1 بازی هم مساوی شده است. لقب او قاتل خاموش است و نام کامل او نیز ویسنته کاتا پرتا لوکه می باشد.

عکس های ویسنته لوکه را در کجا ببینیم؟

عکس های این فایتر معروف را می توان در گوگل و یوتیوب و پیج او مشاهده کرد. همچنین تصاویر بسیاری از او در سایت های ورزشی دیده می شود.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

این فایتر در ایستاگرام حدودا یک میلیون فالوور دار که این عدد نشان می دهد هواداران او کم نیستند. او در این صفحه کلیپ های بسیاری از مبارزه های خود قرار داده است.

ویسنته لوکه چه افتخاراتی بدست اورده است؟

این فایتر در 29 مبارزه شرکت کرده است، او عضو تیم Cerrado MMA (mma چیست) است. استایل مبارزه او جوجیستو برزیلی، موی تا و لوتا است. ویسنته 21 بازی را برنده شد و مدال افتخار کسب کرد و در 7 بازی بازنده شد، در یک بازی هم مساوی شد که برای این فایتر بسیار افتخارات زیادی به وجود آورد. سریع ترین برد او در 1 دقیقه بوده است و سریع ترین ناک اوت او نیز در 1 دقیقه بوده است که رکورد بسیار خوبی است، مسابقات Vicente Luke زبان زد خاص عام است.

ویسنته لوکه در چه رشته ایی فعالیت دارد؟

ویسنته در رشته بوکس و هنرهای رزمی ترکیبی فعالیت دارد. او در مبارزه های بسیار خشن شرکت می کند و بعضی مردم از چهره او در گودال مبارزه می ترسند به همین دلیل است که به او قاتل خاموش می گویند.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این فایتر معروف را می توانید در گوگل و یوتیوب مشاهده کنید. که فدراسیون بوکس جهانی خود این مسابقات را منتشر می کند و می توانید با کیفیت بسیار عالی مبارزات Vicente Luke را ببینید و لذت ببرید.

رقیب ویسنته لوکه کیست؟

این فایتر رقیب های زیادی داشته است که آن ها هم فایتر های به نام و معروفی بودند. ولی نتوانستد از پس لوکه بربیایند. هویت همسر Vicente Luke مشخص نیست و به گفته طرفدار های او، ویسنته همسری ندارد و این فقط یه شایعه است.

ویسنته لوکه در کدام رده وزنی قرار دارد؟

ویسنته لوکه در کدام رده وزنی قرار دارد؟

شما می توانید با سرچ ویسنته لوکی ویکی پدیا به همه مشخصات این فایتر پی ببرید. قد Vicente Luke 180 سانتی متر است و او دارای وزن 77.1 کیلوگرم است. جالب است بدانید طول دو دست این فایتر192 سانتی متر است. ثروت Vicente Luke خیلی زیاد نیست ولی به عنوان یک فیاتر درآمد خوبی دارد و گفته خودش از زندگی راضی است. 

سوالات متدوال

 1. ویسنته لوکه متولد چه سالی است؟

  او متولد 6 آذر 1370 است.

 2. ویسنته باخت داشته است ؟

  ویسنته لوکه در 7 بازی باخته است.

 3. وزن ویسنت لوکه چقدر است؟

  وزن او 77.1 کیلوگرم است.

 4. ویسنته ازدواج کرده است؟

  لوکه مجرد است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه