رز ناماجوناس

رز ناماجوناس قهرمان دسته کاه‌ وزن در سازمان یو اف‌ سی 

رز ناماجوناس که زن مبارز در حرفه هنرهای رزمی ترکیبی ufc (ufc چیست) است که توانسته در این هنر های رزمی بدرخشد و نام خود را بر سر زبان‌ ها بیندازد. او از کودکی‌ اش فعالیت خود را در حوزه های ورزشی شروع کرد که در ابتدا در پنج سالگی در رشته تکواندو فعالیت می‌ کرد و بعد از آن در رشته های مختلف دیگر حضور پیدا کرد.

 • برای ورود به سایت شرط بندی ufc می توانید همین حالا بر روی گزینه “ورود به سایت کلیک کنید.
رز ناماجوناس کیست؟

رز ناماجوناس کیست؟

بیوگرافی رز ناماجوناس Rose Namajonas از زیباترین زنان Ufc به این صورت است که در سال ۱۹۹۲ در ایالات متحده متولد شد و از همان کودکی در رشته‌های ورزشی فعالیت می کرده است و همچنین در کودکی خود پدرش را از دست داده است و به نظر می‌ رسد که زندگی سختی را در پیش رویش داشته بود.

عکس های رز ناماجوناس را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های Rose Namajonas می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او عکس هایش را در حالت های مختلف مشاهده کنیم و همچنین در صفحات مجازی مختلف عکس هایش را به اشتراک گذاشته است که می‌ توانیم به آنها مراجعه کنیم ومشاهده کنیم.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

رز ناماجوناس Rose Namajonas در اینستا هم فعالیت می‌ کند و بسیاری از مردم او دنبال می‌ کند و حتی مبارزان او را به عنوان الگوی خود قرار داده اند و آدرس پیج اینستاگرام او rosenamajunas است که او در حدود دومیلیون دنبال کننده و در حدود 1000 پست اینستاگرامی را از خود منتشر کرده است.

رز ناماجوناس چه افتخاراتی به دست آورده است؟

او از همان کودکی که در حوزه تکواندو فعالیت می کرد و زمان بالاتر رفتن سنش به حوزه‌های دیگر از جمله کشتی و کیک بوکسینگ و… روی آورد و همچنین توانست قهرمانی هایی را در این حوزه ها به دست آورد و نام خود را جزو یکی از بهترین زنان در حوزه ورزش هنرهای رزمی قرار دهد.

رز ناماجوناس در چه رشته ای فعالیت دارد؟

رز ناماجوناس در چه رشته ای فعالیت دارد؟

در کودکی‌اش در رشته تکواندو فعالیت می کرد است و بعد از آن در کاراته و جیو جیتسو برزیل فعالیت خویش را آغاز کرد که توانست قهرمانی های را در این حوزه ها به دست آورد.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده مسابقات و مبارزات رز ناماجوناس می‌ توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جست و جو کردن نام او آنها را مشاهده کنیم و همچنین در صفحات مجازی مختلف که او ویدیو های مسابقات را به اشتراک گذاشته است مشاهده کنیم.

رقیب Rose Namajonas کیست؟

این مبارز که در حوزه‌ های مختلف فعالیت می‌ کند رقیبان بسیار زیادی دارد که سعی در رسیدن به جایگاه او دارند و از جمله رقیبان او می توانیم به پیج وانزانت اشاره کنیم که در مسابقات شب با او مبارزه انجام داده است.

رز ناماجوناس در کدام رده وزنی قرار دارد؟

به نظر می‌ذرسد که رز در دسته وزنه حصیری و کم وزن فعالیت می‌ کند و همچنین توانسته در این دسته وزن قهرمانی های را برای خود به رقم آورد و همچنین در کودکی توانسته در تکواندو و کاراته قهرمانی را به دست آورد.

سوالات متداول

 1. رز ناماجوناس کیست؟

  مبارزه حرفه ای و مشهور در رشته های مختلف هنر های رزمی با قد ۱۶۵ سانتی متر است.

 2. ثروت رز ناماجوناس چگونه است؟

  او که از کودکی در حوزه های ورزشی مختلف فعالیت می‌ کرده است و جوایز نقدی دریافت کرده‌است، به نظر می‌ رسد یکی از ثروتمندان است.

 3. آیا این مبارزه در میان مردم محبوب است؟

  قهرمان زنی که توانسته مدال هایی را برای خود به ارمغان بیاورد و نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد همواره میان مردم محبوب و معروف است.

 4. رز فعالیت خود را از کدام سن شروع کرده است؟

  او به دلیل علاقه زیادش فعالیتش را در هنرهای رزمی از سنین کم شروع کرده و تاکنون به قهرمانی های زیادی دست پیدا کرده است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه