شجاع خلیل زاده

بیوگرافی شجاع خلیل زاده به همراه لیست دوست دخترهای تهرانی او

شجاع یکی از فوتبالیست های ایرانی است که فعالیتش را از تیم مس رفسنجان شروع کرد و به وسیله مربی تیم مس آقا مرفاوی وارد لیگ برتر شد و در حال حاضر در تیم پرسپولیس تهران بازی می‌ کند. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد شجاع خلیل زاده فوتبالیست ایرانی بیشتر بدانیم.

از بیوگرافی شجاع خلیل زاده چه اطلاعاتی به دست می آید؟

از بیوگرافی شجاع خلیل زاده چه اطلاعاتی به دست می آید؟

شجاع خلیل زاده یکی از فوتبالیست های مازندرانی در ۲۴ اردیبهشت سال ۱۳۶۸ در بهمنمیر مازندران به دنیا آمد و قد شجاع خلیل زاده یک متر و ۸۲ سانتی متر است. او قبل از اینکه فوتبالیست شود کنار پدرش به پرورش ماهی و کشاورزی می پرداخت. این شخص در کنار کار به همراه پدرش در رشته کشتی هم فعالیت داشت و همین باعث شد بدن ورزیده و آماده ای داشته باشد. این بازیکن مطرح کشور فوتبال را از سال ۲۰۰۶ با تیم جوانان شهرداری امیرکلا شروع کرد و بعد از آن در تیم خوش نوش ساری عضو شد. وی فوتبال را به صورت حرفه ای از سال ۸۷ و تیم مس رفسنجان شروع کرد. در پاییز سال ۱۳۹۳ سازمان نظام وظیفه یک لیست ۲۷ نفره برای سازمان لیگ فوتبال ارسال کرد که در آن کارت پایان خدمت چند بازیکن از جمله شجاع باطل شده بود. طبق اطلاعات به دست آمده کارت معافیت این شخص جعلی بوده است و او برای گذراندن خدمت به تیم تراکتور سازی منتقل شد.

شجاع خلیل زاده در چه پستی فعالیت دارد؟

این بازیکن مشهور در پست مدافع میانی و با پیراهن شماره ۳ برای تیم مشهور پرسپولیس بازی می کند.

تیم فعلی شجاع خلیل زاده چیست؟

او در فصل ۱۳۹۶-۱۳۹۷ زیر نظر مستقیم برانکو ایوانکوویچ با قرارداد دوساله وارد تیم پرسپولیس شد. این فوتبالیست مشهور در اولین بازی خودش برای این تیم توانست یک گل در مقابل تیم فولاد خوزستان به ثبت برساند. این بازیکن در بازی رفت الاهلی و پرسپولیس و در لیگ قهرمانان آسیا توانست دومین گل خودش برای پرسپولیس را به ثمر نشاند. این گل که توجه افراد زیاد از جمله هواداران تیم الاهلی عربستان را به خودش جلب کرد، توسط سر وارد دروازه شد و یک گل زیبا را رقم زد.

او در حال حاضر در تیم الریان قطر مشغول بازی است. این فوتبالیست در تصمیمی شوکه کننده تیم پرسپولیس را ترک کرد و با تیم الریان قرارداد بست. بازگشت شجاع خلیل زاده به تیم پرسپولیس باعث امید این تیم می شود چون در فصل اخیر متاسفانه خیلی از بازیکنان پرسپولیس دچار مصدومیت شدند. یحیی گل محمدی از مدیران تیم خواست که برای برگشتن مجدد شجاع به تیم وارد مذاکره بشوند.

رقم قرارداد شجاع خلیل زاده با تیم خود چقدر است؟

رقم قرارداد شجاع خلیل زاده با تیم خود چقدر است؟

این فوتبالیست معروف در فصل ۱۳۹۶_۱۳۹۷ طی قرار داد دوساله ای که با تیم پرسپولیس بست مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان بعد از کسر مالیات و…دریافت کرد. همانطور که می دانید این مبلغ بالا برای بازیکنان حرفه ای پرداخت می شود و برای بیشتر بازیکنان تیم ها لیگ برتر این رقم ها وجود دارد. در فصل جدید این بازیکن طی قراردادی که با تیم الریان قطر بست مبلغی معادل ۱۹ میلیارد تومان از این تیم دریافت کرد. البته هنوز مشخص نیست که این مبلغ برای قرارداد یک فصل این بازیکن است یا قرارداد دوساله با او بسته می شود.

درامد این فوتبالیست چقدر می باشد؟

همانطور که می‌دانید افراد مشهور علاقه ای به فاش کردن درآمد خودشان ندارند و این سوال همیشه برای طرفداران آن ها وجود داشته است که درآمد بازیکنان معروف چقدر است. فوتبالیست ها جز پر درآمد ترین افراد هر کشوری هستند و این بازیکن هم قرار دادها میلیاردی با تیم ها بزرگ می بندد.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به گوگل و جستجو نام این فوتبالیست معروف عکس ها بیشماری که از او منتشر شده است را ببینید. همچنین با دنبال کردن پیج اینستاگرام این شخص می توانید عکس شجاع خلیل زاده از زندگی روزمره و زندگی حرفه ای اش را مشاهده کنید.

ارزش این فوتبالیست در ترانسفر مارکت چقدر است؟

ارزش این فوتبالیست در ترانسفر مارکت چقدر است؟

سایت ترانسفر مارکت یکی از بهترین سایت ها برای ارزشگذاری روی فوتبالیست ها است که ارزش خلیل زاده در این سایت مبلغی معادل ۱ میلیون یورو برآورد شده است که مبلغ بالایی است و طبق لیست موجود در این سایت او جز ده بازیکن اولین محسوب می شود.

پیج اینستاگرام شجاع خلیل زاده چیست؟

شجاع خلیل زاده اینستا را به عنوان یکی از شبکه ها اجتماعی پرمخاطب می داند و به همین دلیل یک پیج جذاب برای خود ساخته است. او در صفحه شخصی اینستاگرامش حدود ۷۰۰ هزار دنبال کننده دارد که نشان دهنده طرفداران و دوست داران بیشمار این بازیکن است.

همسر شجاع خلیل زاده کیست؟

در مورد بیوگرافی شجاع خلیل زاده و همسرش باید بگوییم که مهرداد میناوند در عکسی که از شجاع منتشر کرد، ازدواج او را تبریک گفت و برایش آرزو خوشبختی کرد. این مسأله در صورتی اتفاق افتاد که خود این بازیکن علاقه ای به رسانه ای شدن ازدواجش نداشت. اما بعد از اینکه عکس وی در لباس دامادی در اینستاگرام منتشر شد، مجبور شد در مورد این خبر توضیح دهد.او در ده اسفند سال ۱۳۹۸ به صورت رسمی ازدواج کرد و اطلاعاتی از همسرش در دست نیست.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. اولین گل شجاع خلیل زاده مقابل کدام تیم بود؟

  شجاع خلیل زاده در اولین بازی خودش برای تیم پرسپولیس توانست یک گل در مقابل تیم فولاد خوزستان به ثبت برساند.

 2. شجاع خلیل زاده قبل از اینکه وارد دنیا فوتبال شود به چه کاری مشغول بود؟

  خلیل زاده قبل از اینکه فوتبالیست شود کنار پدرش به پرورش ماهی و کشاورزی می پرداخت. این شخص در کنار کار به همراه پدرش در رشته کشتی هم فعالیت داشت و همین باعث شد بدن ورزیده و آماده ای داشته باشد.

 3. دلیل انتقال شجاع به تیم تراکتور سازی چه بود؟

  طبق اطلاعات به دست آمده کارت معافیت خلیل زاده جعلی بوده است و او برای گذراندن خدمت به تیم تراکتور سازی منتقل شد.

 4. مبلغ قرارداد شجاع خلیل زاده با تیم پرسپولیس در فصل ۱۳۹۶_۱۳۹۷ چقدر بوده است؟

  خلیل زاده در فصل ۱۳۹۶_۱۳۹۷ طی قرار داد دوساله ای که با تیم پرسپولیس بست مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان بعد از کسر مالیات و…دریافت کرد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه