سیا والتون

سیا والتون کیست؟ ماجرای آشنایی سیا والتون و امیر تتلو

سیا والتون یکی از دوستان بسیار نزدیک امیر تتلو می باشد که به عنوان طراح مد فعالیت می کند، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعاتی را درباره این شخص به شما بدهیم.

سیا والتون کیست؟

سیا والتون کیست؟

سیا والتون یکی از دوستان قدیمی امیر تتلو می باشد که از ایران تا ترکیه با یکدیگر بودند، والتون زمانی که در ایران حضور داشت فروشنده لباس بوده است لذا اکنون به عنوان طراح مد فعالیت می کند. او اسپانسر تمام لباس های امیر تتلو شده است و طراحی لباس تیم تتلو را بر عهده دارد که تیشرت های بسیار با کیفیت و عالی طراحی می کند و بسیاری از این تیشرت ها که در تن خواننده محبوب کشور می باشد طرفداران بسیار زیادی را گرفته است و همین موضوع باعث معروفیت بیش از حد سیا والتون شده است.

نسبت سیا والتون با امیر تتلو چیست؟

امیر تتلو و سیا دو دوست بسیار صمیمی هستند که سال ها کنار یکدیگر بوده اند و همکاری هایی را با یکدیگر در زمینه لباس داشته اند، آن ها حتی زمانی که در ایران حضور داشتند یک فروشگاه لباس فروشی با نام والتون ایجاد کرده بودند که بنا به دلایلی این فروشکاه پلمپ شد، از این رو می توانیم بگوییم سیا والتون و امیر تتلو سالهاست که با یکدیگر دوستان بسیار صمیمی می باشد، لذا برخی مواقع مشکلاتی بین آن ها پیش آمد که این مشکلات بسیار رسانه ای شد و همه جا صحبت از دعوا های این دو دوست بوده است اما اکنون باید بگوییم این دو به خوشی در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

همسر سیا والتون کیست؟

درباره این که همسر این طراح مد چه کسی می باشد اطلاعات دقیقی در دست نمی باشد لذا عکس های وی با همسرش در فضای مجازی و اینترنت موجود می باشد که شما می توانید با سرچ کردن عکس همسر وی را ببینید، باید بگوییم این شخص ساله است که ازدواج کرده است و اکنون در ترکیه به همراه امیر تتلو زندگی‌ می کند.

عکس سیا والتون

برای دیدن عکس های این شخص می توانید به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کنید و عکس های وی را تماشا کنید و یا می توانید او را در صفحه اصلی خود در اینستاگرام دنبال کنید تا عکس هایی که به اشتراک گذاشته است را تماشا کنید، به غیر از این روش نیز می توانید به یوتیوب امیر تتلو و یا پیج امیر تتلو مراجعه کنید و فیلم هایی که در کنار والتون را به اشتراک می گذارد را ببینید و از همین رو می توانید عکس و چهره این طراح مد معروف را تماشا کنید و اطلاعاتی دقیق درباره وی کسب کنید.

پیج اینستاگرام سیا والتون چه نام دارد؟

پیج اینستاگرام سیا والتون چه نام دارد؟

درباره پیج اینستاگرام این طراح معروف بهتر است بگوییم شما می توانید نام سیا والتون را در اینستاگرام خود سرچ کنید تا پیج اصلی وی را پیدا کنید لذا اگر از پیج های فیک و اصلی مطمئن نیستید می توانید نام siyawalton را در اینستاگرام خود جستجو کنید تا وارد پیج اصلی وی بشوید، والتون در پیج خود حدود 59 پست به اشتراک گذاشته است که تمام این پست ها مربوط به عکس های خودش می باشد و یا عکس هایی با دوستانش از جمله تتلو را به اشتراک گذاشته است.

همچنین در کنار عکس ها می توانید فیلم برخی تتو های وی را در پیجش تماشا کنید. او 118 هزار دنبال کننده در پیج خود دارد که این تعداد روز به روز در حال افزایش می باشد و حدود 439 نفر را وی دنبال می کند به همین ترتیب شما می توانید به راحتی پیج اینستاگرام او را پیدا کنید و او را از طریق اینستا دنبال کنید.

فروشگاه سیا والتون کجاست؟

امیر تتلو و والتون با همکاری هم فروشگاهی را در تهران شهر غرب افتتاح کرده بودند و در آن جا والتون مشغول به فروشندگی لباس های متنوع بوده است که پس از مدتی خبر پامپ شدن مغازه والتون به گوش همه می رسد، نام این مغازه والتون نام داشت و حتی به نام مغازه نیز ایراد گرفتند لذا دلیل اصلی پلمپ شدن این مغازه به دلیل فروختن لباس های نا مناسب بود که با شئونات اسلامی یکسان نبوده است از این رو مغازه والتون پلمپ می شود.

شغل این فرد چیست؟

سیا که یکی از دوستان بسیار صمیمی امیر تتلو می باشد، اکنون در کنار تتلو فعالیت می کند و وظیفه طراحی لباس های آن ها را بر عهده دارد که بارها می توانید تعریف امیر تتلو از طراحی سیا را در پست ها و استوری های خود تماشا کنید که این لباس ها نیز هم از نظر امیر تتلو و هم از نظر طرفداران وی بسیار طراحی حرفه ای خوبی را دارد و بسیاری به دنبال خرید این طرح لباس می باشند.

درباره شغل او نیز بهتر است بگوییم وی بیشتر در زمینه لباس فعالیت می کند، زمانی که در ایران حضور داشته است به فروش لباس پرداخته است و اکنون که از کشور ایران خارج شده است شغل طراحی مد را بر عهده گرفته است و لباس های بی نظیری را طراحی می کند.

ماجرای امیر تتلو با این شخص چه بود؟

ماجرای امیر تتلو با این شخص چه بود؟

همان طور که می دانید بین تمام دوستان مشکلاتی پیش می آید مخصوصا امیر تتلو که یک فرد بسیار معروف و پر حاشیه می باشد صد درصد در رابطه با اطرافیان خود به مشکلاتی می خورد. از این رو آن ها سر مشکلات کوچکی که وجود داشت به مشکل خوردند. لذا این را نیز باید در نظر بگیریم که سیا والتون تنها فرد مورد اعتماد تتلو می باشد و همچنین تتلو او را بسیار دوست دارد، اکنون نیز مشکلات آن ها به پایان رسیده است.

شما می توانید در تمام استوری های امیر تتلو می توانید چهره سیا را تماشا کنید که امیر تتلو بار ها نام او را صدا می زند و از وی تعریف می کند. پس در ادامه باید بگوییم ماجرای دعوای این دو به سرعت حل شد و دیگر این دو دوست مشکلی با یکدیگر ندارند و باز هم مثل سابق در کنار یکدیگر حضور دارند.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

هر فردی که در کنار امیر تتلو باشد و یا با او به مشکل بخورد صد در صد حاشیه هایی را نیز در پی خواهد داشت ولی باید بگوییم سیا تنها فردی می باشد که بسیار بی حاشیه است و اگر حاشیه ای درباره وی به وجود آمده باشد؛ حاشیه ای کوچک می باشد که به رسانه ها کشیده نشده است، از این رو ما می توانیم او را به عنوان یک فرد بی حاشیه در نظر بگیریم.

آیا سیا والتون به تیم تتلو بازگشته است؟

سیا والتون از همان زمان های گذشته در کنار امیر تتلو حضور داشته است و او را هیچ گاه نمی توانیم جدا از این خواننده بزرگ بدانیم، لذا مدتی مشکلاتی بین آن ها پیش آمده بود. بعد از حل شدن این مشکلات آن ها باز هم در کنار یکدیگر قرار گرفتند و سیا همیشه در تیم امیر تتلو حضور داشته است. رفتن او از تیم وی را یک امر نشدنی می باشد، زیرا این دو بسیار با یکدیگر صمیمی هستند و فرد مورد اعتماد تتلو می باشد.

فیلم عروسی سیا والتون را در کجا تماشا کنیم؟

شما می توانید برای تماشای فیلم عروسی وی به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید، زیرا عکس سیا والتون و همسرش در اکثر سایت ها موجود می باشد پس امکان دارد که فیلم آن ها نیز موجود باشد. در غیر این صورت می توانیم بگوییم فیلم آن ها در فضای مجازی موجود نمی باشد. لذا درباره دعوای تتلو با سیا والتون می توانید به آپارات مراجعه کنید و توضیحاتی درباره آن را به صورت فیام و ویدیو تماشا کنید.

فروشگاه سیا والتون نیز با همکاری امیر تتلو بوده است که به نام والتون افتتاح شده بود و درباره آن توضیحاتی را در این مقاله به شما داده ایم که می توانید این توضیحات را درباره مغازه سیا والتون بخوانید. درمورد سایت سیا والتون و آهنگ سیا والتون نیز می توانید به اینترنت مراجعه کنید و جستجو کنید تا اطلاعاتی را کسب کنید. همچنین شما می توانید نام سیا والتون بیوگرافی و یا سیا والتون تتلو را در اینترنت سرچ کنید تا اطلاعاتی دیگر درباره وی کسب کنید و جواب تمام سوالات خود را بگیرید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا سیا والتون دوست امیر تتلو می باشد؟

  بله، این شخص همان سیا می باشد که همیشه تتلو نام وی را به اسم عمو سیا صدا می زند و یکی از دوستان بسیار صمیمی وی می باشد.

 2. سیا در کنار امیر تتلو به چه کاری می پردازد؟

  این شخص در کنار امیر تتلو به عنوان یک دوست حضور دارد اما به غیر از دوستی آن ها، وی کار طراحی لباس های تیم تتلو را انجام می دهد و لباس های طراحی شده را دوخته و به نمایش می گذارند که اکثر این لباس های تیشرت می باشد که می توان گفت اکثر تیشرت های تتلو طراحی والتون می باشد.

 3. آیا مغازه والتون در تهران برای امیر تتلو بوده است؟

  بله، این مغازه برای امیر تتلو بوده است که به دلایل مختلف پلمپ می شود.

 4. در حال حاضر سیا در کدام کشور زندگی می کند؟

  این شخص در حال حاضر در کنار امیر تتلو می باشد و از آن جایی که تتلو در ترکیه می باشد باید بگوییم که او نیز در ترکیه زندگی می کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه