جروین آنکاجاس

سانی ادواردز  بوکسور حرفه‌ای بریتانیایی در مگس وزن

سانی ادواردز بوکسور و مبارز حرفه‌ ای اهل بریتانیا و عضو فدراسیون بین‌ المللی بوکس است. Sunny Edwards عنوان وزنه وزن IBF را در اختیار دارد، او برادر کوچک بوکسور معروف چارلی ادواردز است.

سانی ادواردز کیست؟

سانی ادواردز کیست؟

Sunny Edwards مبارز معروف و حرفه‌ای اهل بریتانیا است او در مسابقات IBF لقب وزنه وزن را در اختیار دارد، همچنین Sunny برادر کوچکتر بوکسور حرفه‌ای چارلی ادواردز است، Sunny Edwards به عنوان بهترین وزن بادی فعال جهان شناخته می شود.

 •  سایت شرط بندی بوکس بدون فیلتر با کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” برای شما در دسترس خواهد بود.

عکس های سانی ادواردز را در کجا ببینیم؟

شما می توانید با جستجو کردن در اینترنت و یا اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام که در ادامه مطلب به آن می پردازیم میتوانید عکس های Sunny Edwards را تماشا کنید و با این مبارز بیشتر آشنا شوید.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

اینستاگرام یک برنامه جهانیست که امروزه در بین اکثر مردم از محبوبیت عجیبی برخوردار شده است و تقریبا تمام مردم جهان از آن استفاده می کنند، اکثر سلبریتی ها و افراد مشهور و محبوب این برنامه را دارند، و ما با دنبال کردن آنها خیلی راحت می توانیم از عکس ها، فیلم ها و مطالبی که به اشتراک می گذارند مطلع شویم، Sunny Edwards مبارز حرفه ای بریتانیایی همچنین از اینستاگرام استفاده می کند پیج اینستاگرام او sunnyedwards@ می توانید با دنبال کردن صفحه شخصی سانی ادواردز از پست ها و استوری های این مبارز مطلع شوید.

سانی ادواردز چه افتخاراتی به دست آورده است؟

Sunny Edwards افتخارات زیادی از جمله عنوان بهترین وزن بادی جهان به دست آورده است همچنین مبارز در مسابقات زیادی مدال‌های طلا نقره و برنز را کسب کرده است و در چند مسابقه چند کمربند قهرمانی برنده شده است.

سانی ادواردز در چه رشته ای فعالیت دارد؟

سانی ادواردز بوکسور حرفه ای بریتانیایی است که در مسابقات سبک وزن افتخارات زیادی برای خود و کشورش کسب کرده است، او در رشته ورزشی رزمی بوکس آزاد و نیمه آزاد فعالیت دارد.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

شما می توانید با جستجو کردن در برنامه هایی همچون یوتیوب، آپارات و حتی اینستاگرام مسابقات و پیروزی‌ های سانی ادواردز را تماشا کنید و همچنین می توانید از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای مسابقات این مبارز را ببینید.

رقیب Sunny Edwards کیست؟

Sunny Edwards رقیب ها و مبارزات زیادی را تا به حال پشت سر گذاشته است من نمی توان به یکی از این رقیب ها برای این مبارزه حرفه ای در نظر گرفت.

سانی ادواردز در کدام رده وزنی قرار دارد؟

Sunny Edwards اکثراً در رده وزنی سبک وزن و وزنه بادی مسابقه کرده است و می توان گفت این مبارز در رده وزنی سبک وزن قرار دارد.

سوالات متداول

 1. چارلی ادواردز کیست؟

  چارلی ادواردز برادر بزرگتر این مبارز است و مانند برادرش او هم در رشته مسابقات بوکس آزاد افتخارات زیادی کسب کرده است.

 2. سانی ادواردز چه جوایزی کسب کرده است؟

  این ورزشکار جوایز زیادی از جمله کمربند قهرمانی مدال‌های طلا و نقره و کاپ های قهرمانی در مسابقات کسب کرده است.

 3. سانی ادواردز چند رقیب را پشت سر گذاشته است؟

  این مبارز رقیب ها و مبارزات زیادی را تا به حال پشت سر گذاشته است من نمی توان به یکی از این رقیب ها برای این مبارزه حرفه ای در نظر گرفت.

 4. سانی ادواردز آلوده به مواد مخدر است؟

  چند سال پیش شایعه درباره معتاد شدن این ورزشکار پیچید ولی پس از مدتی معلوم شد که این خبر یک شایعه بوده و صحت نداشته است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه