پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی

پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی قطر که خوش درخشیدند

یکی از پر افتخارترین بازیکنان جام جهانی ماریو زاگالو است. البته بهترین فوتبالیست جهان هموراه سعی کرده این جایگاه را برای خود کسب کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی بیشتر آشنا شوید.

پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی چه کسی است؟

پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی چه کسی است؟

پر افتخارترین بازیکن جام جهانی را می توان ماریو زاگالو دانست. او با قهرمان کردن برزیل در جام 1970 اولین کسی بود که هم به عنوان مربی و هم به عنوان بازیکن موفق به قهرمانی در جام جهانی شد. ماریو پرافتخارین بازیکن – مربی جهان به شمار می رود، چرا که او در سال ها 1958 و 1962 به عنوان بازیکن و در سال 1970 به عنوان سرمربی برزیل و در سال 1994 به عنوان کمک مربی، توانست برنده جام جهانی شود. زاگالو در جام جهانی 1998 به عنوان سرمربی هم توانست تا پای کسب جام جهانی پیش برود اما در فینال 3-0 مغلوب فرانسه شد. بعدها بکن باوئر هم موفق شد این افتخار را به دست آورد، البته این ستاره بی بدیل فوتبال آلمان تنها در جام جهانی 1974 به عنوان کاپیتان و در سال 1990 به عنوان سرمربی همراه تیم آلمان قهرمان جام جهانی شد.

ماریو زاگالوی 83 ساله متولد 1931 است و او خیلی دیر به تیم ملی برزیل رسید. او که از 10 فوتبالیست برتر است؛ در ابتدای فوتبالش به عنوان مهاجم گوش چپ بازی می‌ کرد و در 27 سالگی اولین بازی ملی خودش را انجام داد . وی در طول 6 سال بازی برای طلایی پوشان 33 بار به میدان رفت و موفق شد 5 گل به ثمر برساند. اما پس از دوران بازی و کسب دو قهرمانی جهان به مربیگری روی آورد و با دو قهرمانی جهان به عنوان سرمربی و یک بار هم به عنوان مربی و حتی یک نایب قهرمانی به عنوان سرمربی توانست نام خود را به عنوان یک نام ماندگار در جهان فوتبال ثبت کند. ماریو از یک نظر دیگر هم استثناء به حساب می آید چرا که توانسته است دو جام قهرمانی متفاوت به دست بیاورد.

 • با نزدیک شدن جام جهانی، بسیاری معتقد هستنید که امسال این لغب به شخص دیگری منتقل خواهد شد؛ در صورت تمایل می توانید به شرط بندی جام جهانی 2022 بر روی بازیکنان جدید بپردازید.

پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی چند قهرمانی در این تورنمنت دارد؟

ماریو در سه جام از پنج جام جهانی‌ که برزیل در آن ها قهرمان شده، به عنوان بازیکن و مربی حضور داشته است. او را به دلیل تفکرات تاکتیکی‌اش،‌ ال لوبو یا گرگ پیر می‌نامند. این فرد 33 بار پیراهن تیم ملی برزیل را به تن کرد و پنج گل هم برای این تیم وارد دروازه حریفان کرد. او در سال‌های 1958 و 1962 بازیکن ثابت جناح چپ برزیل بود که موفق شد دوبار پیاپی قهرمان جام جهانی شود. در هردو جام جهانی، این فوتبالیست برتر جهان به عنوان بازیکن و در سال 1970 به عنوان سرمربی برزیل و در سال 1994 به عنوان کمک مربی، توانست برنده جام جهانی شود.

پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی عضو کدام تیم بود؟

پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی عضو کدام تیم بود؟

این شخص در ۹ آگوست ۱۹۳۱ در برزیل به دنیا آمد. او فوتبالیست و مربی سابق تیم ملی فوتبال برزیل می‌باشد. وی به‌عنوان بازیکن در جام جهانی فوتبال ۱۹۵۸ و جام جهانی فوتبال ۱۹۶۲ موفق شده با تیم فوتبال برزیل قهرمان جهان شود. همچنین در دو دوره جام جهانی ۱۹۷۰ و ۱۹۹۴ توانسته به‌ عنوان سرمربی و مربی تیم فوتبال برزیل را قهرمان جام جهانی فوتبال بکند، تیم برزیل با مربی‌ گری این فرد در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه، توانست به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کند.

این فوتبالیست چند گل در این تورنمنت به ثمر رسانده است؟

این فوتبالیست حرفه ای در طول دورانی که بازیکن تیم ملی برزیل بود 33 بار پیراهن تیم ملی برزیل را به تن کرد و پنج گل هم برای این تیم وارد دروازه حریفان کرد.

عکس این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

این شخص به عنوان یکی از پرافتخارترین بازیکنان جام جهانی است که عکس ها فراوانی از او در دسترس فوتبال دوستان قرار دارد. شما از طریق گوگل پلی و جستجو نام او در گوگل می توانید به عکس ها فراوانی از او دسترسی پیدا کنید.

پیج اینستاگرام پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی چیست؟
SAN PEDRO SULA, HONDURAS. JUNE 29th: Players of Dominican Republic celebrates after winning the quarterfinals match between Dominican Republic and Jamaica as part of the 2022 Concacaf Under-20 Championship held at the Olimpico Metropolitano stadium in San Pedro Sula, Honduras. (PHOTO BY MIGUEL GUTIERREZ/CONCACAF/STRAFFON IMAGES/MANDATORY CREDIT/EDITORIAL USER/NOT FOR SALE/NOT ARCHIVE)

پیج اینستاگرام پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی چیست؟

اطلاعاتی در مورد پیج اینستاگرام وی ثبت نشده است اما هواداران فوتبال و این چهره سرشناس عکس و فیلم ها بسیاری از او را در صفحات شخصی خود به اشتراک گذاشته آمد.

فیلم بازی های پر افتخار ترین بازیکن جام جهانی را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه فوتبال مخصوصا مسابقات جام جهانی افراد زیاد را به سمت خود جلب کرده است و طرفداران زیاد دارد به نحوی که فوتبال ورزش اول دنیا نام گرفته است. بسیاری از افراد علاقه مند به دیدن مسابقات بازیکنان مشهور و باسابقه هستند. علاقه مندان به دیدن مسابقات این بازیکن و مربی پر افتخار فوتبال، نیز می توانند مسابقات او را از طریق یوتیوب و یا گوگل پلی و شبکه ها اجتماعی دیگر مشاهده کنند. اگرچه برخی از شبکه ها ورزشی و ماهواره ای نیز بسیاری از این مسابقات را بازپخش می کنند و این امکان را برای علاقه مندان فراهم می کنند تا بتوانند به راحتی مسابقات بازیکنان مورد علاقه خود را تماشا کنند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. پر افتخارترین بازیکن جام جهانی در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  ماریو زاگالو، پر افتخارترین بازیکن جام جهانی در ۹ آگوست ۱۹۳۱ در برزیل به دنیا آمد.

 2. پر افتخارترین بازیکن جام جهانی، در چه سالی اولین بازی خود را انجام داد؟

  ماریو زاگالو، پر افتخارترین بازیکن جام جهانی خیلی دیر به تیم ملی برزیل رسید. او در ابتدای فوتبالش به عنوان مهاجم گوش چپ بازی می‌کرد و در 27 سالگی اولین بازی ملی خودش را انجام داد.

 3. نام مستعار پر افتخارترین بازیکن جام جهانی چیست؟

  ماریو پر افتخارترین بازیکن جام جهانی، را به دلیل تفکرات تاکتیکی‌اش،‌ ال لوبو یا همان گرگ پیر نیز می نامند.

 4. ماریو زاگالو، پر افتخارترین بازیکن جام جهانی از چه نظر استثنا به شمار می آید؟

  ماریو پر افتخارترین بازیکن جام جهانی از یک نظر استثناء به حساب می آید زیرا او توانسته است دو جام قهرمانی متفاوت به دست بیاورد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه