ژینا کلانتری

ژینا کلانتری کیست؟ عشق اول شادمهر عقیلی

امروز می خواهیم در رابطه با ژینا کلانتری با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی از این شخص را به شما بدهیم و بگوییم که او چه کسی است. دلیل محبوب بودن و مشهور بودن او چه می باشد. او به وسیله چه کسانی به این معروفیت دست پیدا کرده است؟ پس همراه ما باشید تا این دختر ایرانی را که یکی از سلبریتی های ساکن کانادا می باشد، بیشتر بشناسید.

ژینا کلانتری کیست؟

ژینا کلانتری کیست؟

در ابتدای این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با بیوگرافی ژینا کلانتری با شما صحبت کنیم. در واقع او یکی از دختران زیبای ایرانی است که با خواننده معروف ایرانی یعنی شادمهر عقیلی نامزد بوده است. زمانی که شادمهر عقیلی در ایران بوده ژینا دوست دختر او بوده است. آن ها با یکدیگر نامزد کرده بودند. اما پس از اینکه شادمهر به خارج از کشور می رود ارتباط این دو نیز قطع می شود و رابطه این دو به پایان می رسد.

شادمهر هم اکنون با خانمی به نامی ملیسا میسا در رابطه می باشد و از او یک فرند هم دارد.

چگونه می توان به رابطه ژینا و شادمهر پی برد؟

عکس هایی از این دو در فضای مجازی وجود دارد که نشان می‌دهد آن دو با یکدیگر رابطه داشته اند. این عکس ها مربوط به جشن تولدی بوده است که ژینا برای شادمهر تدارک دیده بود که پس از گذشت مدتی این عکس‌ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

در حال حاضر ژینا ازدواج کرده است و شادمهر نیز با شخص دیگری ازدواج کرده است. در زمانی که این دو با یکدیگر رابطه داشتند شادمهر به دلیل علاقه بیش از حدی که به ژینا داشت تصمیم گرفت که برای او یک آهنگ به نام ژینا گل من بخواند و این ترانه را با هوادارانش به اشتراک بگذارد که این کار او باعث جنجال‌ های زیادی به پا شود و همه بگویند که این دو عاشق هم هستند. عکس های ژینا کلانتری در کنار شادمهر را می توانید در سایت های مختلف ببینید. ژینا کلانتری در کنسرت شادمهر نیز همیشه حضور داشته است.

کلاب هاوس ژینا کلانتری

کلاب هاوس ژینا کلانتری

کلاب هاوس یک برنامه اجتماعی بر پایه گفت و گوی صوتی می‌ باشد که مدتی قبل در کشور ایران ارائه شد و مورد استقبال خیلی از کاربران ایرانی قرار گرفت. این موضوع باعث شد تا خیلی از سلبریتی‌ ها و افراد معروف نیز عضو این شبکه اجتماعی شوند تا به این گونه بتوانند با مخاطبان و طرفداران شان در ارتباط باشند.

حال این موضوع را هم باید افزود که در آن زمان ژینا کلانتری نیز یک صفحه کاربری در کلاب هاوس برای خود راه اندازی کرد تا به این گونه بتواند با مخاطبانش به صورت صوتی به گفت و گو بپردازد. البته ناگفته نماند که در حال حاضر فعالیت ژینا در کلاب هاوس کمرنگ شده است، اما با این حال اگر تمایل دارید تا آدرس کلاب هاوس این چهره معروف را پیدا کنید پیشنهاد می کنیم تا به قسمت سرچ این شبکه اجتماعی مراجعه نمایید.

ژینا کلانتری اینستاگرام

اینستاگرام یکی از فضاهای مجازی است که تمامی افراد مشهور و معروف در آن فعالیت می‌ کنند. ژینا کلانتری نیز یکی از کسانی می باشد که در این شبکه اجتماعی فعال است و از آن جایی که زمانی بازیگر بوده عکس‌ها و فیلم‌ هایی را به اشتراک می‌گذارد. اما هیچ کدام از عکس هایی که از شب تولدی که برای شادمهر تدارک دیده بود را در این صفحه شخصی به اشتراک نگذاشته است. در حال حاضر عکس های او را در کنار همسرش و فرزندش می بینیم

یوتیوب ژینا کلانتری

در این باره بهتر است بدانید که ژینا با این که در فضای مجازی فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهد، اما تا به اکنون هیچگونه چنلی در یوتیوب برای خود راه اندازی نکرده است و در حال حاضر در این شبکه اجتماعی فعالیت نمی‌ کند.

ژینا کلانتری در ماه عسل حضور داشته است؟

ژینا کلانتری در ماه عسل حضور داشته است؟

ماه عسل یکی از برنامه های تلویزیونی می باشد که در آن برنامه، احسان علیخانی مجری می باشد. احسان علیخانی افرادی که سرگذشت جالبی دارند به این برنامه دعوت می‌ کند و با آنان مصاحبه‌ هایی انجام می دهد که اشخاص معروف زیادی نیز به این برنامه دعوت شده‌اند.

چندی پیش به گوش می‌ رسید که ژینا کلانتری نیز در برنامه ماه عسل دعوت شده است و احسان علیخانی با او مصاحبه انجام داده است. اما تمامی این خبرها شایعه بود و هیچگونه صحتی نداشت و این دختر ایرانی تاکنون به این برنامه دعوت نشده است و هیچ کدام از مصاحبه ها را نیز انجام نداده است. در برخی از خبر ها آمده بود که ژینا به دلیل جنجال هایی که در مورد رابطه اش با شادمهر شنیده می شد به این برنامه دعوت شده است اما تمامی این موضوعات فقط یک شایعه بود.

ژینا کلانتری و همسرش

ژینا کلانتری پس از این که شادمهر به خارج از کشور رفت تصمیم گرفت که دیگر ازدواج کند و از شادمهر دل بکند. اما در برخی از سایت‌ ها و خبرها آمده است که به علت اینکه ژینا ازدواج کرده بود و شادمهر را رها کرده بود، شادمهر تصمیم گرفت که به خارج از کشور برود. اما صحت داشتن این موضوع را نمی دانیم و فقط در این حد می‌ دانیم که ژینا در حال حاضر با شخصی ازدواج کرده است و در حال حاضر نیز یک بچه هشت ساله دارد.

آیا ژینا کلانتری بچه دارد؟

آیا ژینا کلانتری بچه دارد؟

در این باره بهتر است بدانید که ژینا در حال حاضر در مورد روابط شخصی خود با مخاطبان و طرفدارانش صحبتی نمی‌ کند. اما با این حال برخی از منابع بیان کردند که ژینا مدتی قبل ازدواج مجدد کرده است و در حال حاضر یک فرزند دارد که در کنار فرزند و همسرش در شهر تهران سکونت دارد و به زندگی خود می‌ پردازد.

البته ناگفته نماند که ژینا تا به اکنون به این اخبار واکنشی نشان نداده است و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است. هم چنین در حال حاضر او تصاویری از همسر و یا فرزند خود را در فضای مجازی منتشر نکرده است. به همین دلیل به نظر می‌ رسد که او تمایل دارد تا زندگی خود را به دور از حاشیه نگه دارد.

ژینا کلانتری بازیگر است؟

این دختر ایرانی یکی از کسانی است که توانسته در عرصه بازیگری نیز فعالیت داشته باشد در واقع او یکی از بازیگران توانمند در ایران بود که در حال حاضر در فیلم ها بازی نمی کند اما در زمان قدیم نقش آفرینی های زیبای او باعث شد که شادمهر عقیلی جذب او شود.

ژینا کلانتری چند سالشه؟

ژینا کلانتری چند سالشه؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که ژینا کلانتری متولد چه سالی است؟ اما در پاسخ به این سوال باید بگوییم که سن او مشخص نیست و نمی دانیم که او دقیقا چه سنی دارد. اما از آن جایی که تقریباً با شادمهر عقیلی هم سن است می‌توان حدس زد که او حدود 35 سال سن دارد. در واقع خود ژیلا در هیچ یک از مصاحبه‌ هایش سنش را اعلام نکرده است و در مصاحبه‌ا ی چنین سوالی از او نشده است که در حال حاضر سن تو چند است.

مرگ ژینا کلانتری واقعیت دارد؟

یکی از خبرهای داغ و جنجالی که این روزها در رابطه با ژینا کلانتری نامزد سابق شادمهر عقیلی که محبوب ترین سلبریتی ایرانی است، شنیده می شود این است که او فوت کرده است و دیگر در قید حیات نیست. اما تمامی این خبر ها شایعه می باشد تا مردم بتوانند دوباره ژینا را به یاد شادمهر عقیلی بی اندازند. شادمهر نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد که هیچ کدام از این خبر ها نیز صحت ندارد و در حال حاضر زنده است و در کنار همسرش و فرزند هشت ساله اش زندگی می کند.

این شایعه ها باعث می شود که طرفداران او بیشتر از قبل شود و در اینستاگرام خود این موضوع را اعلام کرد که خجالت بکشید از اینکه چنین شایعه هایی را برای من می سازید. برای اینکه متوجه شوید او در حال حاضر داده است می توانید به پیج شخصی ژینا مراجعه کنید و با دیدن فعالیت ها و عکس ژینا کلانتری از این موضوع آگاه شوید و ببینید که زنده است و در حال فعالیت های کاری اش می باشد.

خیانت ژینا کلانتری واقعیت دارد؟

ژینا کلانتری از آنجایی که بازیگر بود معروفیت زیادی داشت و پس از این که با شادمهر عقیلی وارد رابطه شد و عکس های شخصی شان را با مردم به اشتراک گذاشت این معروفیت دو چندان شد که پس از مدتی این دو با یکدیگر نامزد کردند و تصمیم گرفتند که به خارج از کشور برای همیشه مهاجرت کنند. اما در یک حرکت غیر منتظره از سمت ژینا کلانتری همه چیز از هم پاشید و گویا ژینا کلانتری به شادمهر عقیلی خیانت کرده است و او را برای همیشه رها کرده است که پس از او شادمهر عقیلی به خارج از کشور مهاجرت کرده است و در خطاب ژینا آهنگ هایی را برای او خوانده است.

آیا ژینا کلانتری دستگیر شده است؟

آیا ژینا کلانتری دستگیر شده است؟

یکی از اخباری که مدتی قبل در پیرامون ژینا منتشر شد. در رابطه با دستگیر شدن او بوده است که این اخبار با حاشیه های بسیار زیادی رو به رو شد و باعث نگرانی خیلی از طرفداران او گردید. البته پس از این جریانات، برخی از منابع خبری تمام این اخبار را تکذیب کردند و در این باره بیان کردند که ژینا دستگیر نشده و در حال حاضر در کنار خانواده‌ اش در تهران مشغول به فعالیت است.

هم چنین پس از مدتی که از انتشار این اخبار گذشت، ژینا نیز در صفحه شخصی اش استوری‌ هایی از خود را منتشر کرد و به این گونه این اخبار را تکذیب کرد.

مصاحبه شادمهر در رابطه با ژینا

این دو بسیار عاشق یکدیگر بودند و ژینا نیز در شبی برای شادمهر تدارکات تولد چیده بود و این عکس‌ ها را در شبکه‌ های اجتماعی به اشتراک گذاشته بود. اما رابطه آن ها به ازدواج ختم نشد و گویا ژینا در آخر به شادمهر خیانت کرد. ولی در برخی از مصاحبه ها با شادمهر عقیلی، شادمهر این رابطه را تکذیب کرده است و گفته است که او فقط برای من از آن جایی که طرفدار من بود و یکی از فن هایی بود که مرا دنبال می کرد، برای من یک تولد تدارک دیده بود و ما باهم قرار گذاشتیم که این عکس‌ ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک نگذارد.

اما او به هیچ یک از این صحبت‌های من توجهی نکرد و این عکس ها را به اشتراک گذاشت. در حالی که من با او هیچ رابطه ای نداشتم و فقط تمامی این ها یک حواشی می باشد. اما این کار او چیزی را حل نکرده و تمامی طرفدارانش از او سوال کردند که اگر با ژینا رابطه ای نداری پس چرا ترکی به نام ژینا گل من خوانده‌ای و او را مخاطب این آهنگ قرار داده بودی.

شادمهر در پاسخ به این سوالات هیچگونه جوابی نداد و برای همیشه از ایران مهاجرت کرد. پس از مدتی نیز عکس های این دو که در فرودگاه یکدیگر را بغل می‌کردند و خداحافظی می‌کردند نیز آشکار شد و کسی نمی داند که علت جدایی این دو دقیقا چه می باشد.

اگر می خواهید به سایت شرط بندی شادمهر عقیلی که با نام بت مجیک شناخته می شود، مراجعه کنید می توانید از این لینک کمک بگیرید.

آیا ژینا هنوز هم به شادمهر علاقه دارد؟

آیا ژینا هنوز هم به شادمهر علاقه دارد؟

ژینا کلانتری شخصی است که همه او را به عنوان نامزد و عشق سابق شادمهر عقیلی و یکی از دوست دختر های او می‌ شناسند. شادمهر عقیلی یکی از خوانندگان محبوب و پرطرفدار اهل ایران است که زمانی که مشخص شد با ژینا در رابطه است، ژینا نیز به واسطه او به شهرت بسیار زیادی رسید.

البته ناگفته نماند که ژینا و شادمهر مدت زمان نسبتاً کوتاهی با یکدیگر در رابطه بودند و پس از آن این رابطه به جدایی ختم شد، چرا که شادمهر تصمیم گرفت تا برای پیشرفت در حرفه‌ اش به خارج از کشور مهاجرت کند و ژینا در تهران ماند.

حال پس از گذشت سال‌ ها از جدایی این زوج هنوز هم برخی از افراد بر این باورند که ژینا به شادمهر علاقه دارد و این علاقه دو طرفه می‌ باشد. این صحبت‌ ها به ویژه زمانی که شادمهر در یکی از مصاحبه‌ های خود بیان کرد همسرش را دوست دارد اما عاشق او نیست! شدت گرفت.

البته با این حال بهتر است بدانید که شادمهر مدت‌ ها قبل تشکیل خانواده داده است و ژینا نیز در ایران تشکیل خانواده داده است و آن ها هیچ گونه ارتباطی با یکدیگر ندارند و به نظر نمی‌ رسد که علاقه ای بین آن ها وجود داشته باشد.

اما با این حال برخی از افراد بر این باورند که آن ها هنوز هم عاشق یکدیگر هستند و حتی برخی از منابع، اخباری در رابطه با این که ژینا و شادمهر به صورت پنهانی با یکدیگر در رابطه می‌ باشند را در فضای مجازی منتشر کرده اند.

البته ناگفته نماند که ژینا و شادمهر تا به اکنون به هیچ کدام از این حواشی واکنشی نشان نداده اند و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده اند. در حال حاضر هر کدام از آن ها مشغول به فعالیت‌ های خود هستند و به حواشی پیرامونشان اهمیتی نمی دهند.

سوالات متداول

 1. مصاحبه با ژینا کلانتری آپارات صورت گرفته است؟

  در واقع او در مصاحبه های کمی شرکت کرده است.

 2. عروسی ژینا کلانتری واقعیت دارد؟

  او با شادمهر ازدواج نکرد و شخص دیگری را برای ازدواج انتخاب کرد.

 3. ژینا کلانتری الان کجاست؟

  در حال حاضر او در تهران است.

 4. ژینا کلانتری کیست؟

  او نامزد و عشق سابق شادمهر عقیلی است.

اشتراک گذاری

از سال 1393 فعالیت خود را با یک سایت آموزش بازی های شرط بندی آغاز کردم. هم اکنون نیز خبرنگار در حوزه سلبریتی ها و همچنین آموزش دهنده بازی های شرط بندی می باشم.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه