سلبریتی های ساکن کانادا

سلبریتی های ساکن کانادا که درآمد خیره کننده دارند!

سلبریتی های ساکن کانادا در فضاهای مجازی بسیار دیده می شوند که اکثر آن ها با فعالیت های جنجالی در این کشور، توانسته اند به شهرت برسند. مهاجرت کردن امروزه یکی از مهم ترین مسائل برای خوانندگان و بازیگران ایرانی است که تمامی آن ها در تلاش اند تا بتوانند در کشور کانادا اقامت داشته باشند. در ادامه این مقاله به معرفی سلبریتی های ساکن کانادا پرداخته ایم. برای شناخت آن ها همراه ما باشید.

سلبریتی های ساکن کانادا چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن کانادا چه افرادی هستند؟

در واقع می توان گفت تمام چهره های شناخته شده ایرانی اقامت کشورهای مختلف را به دست آورده اند. اما در بین آن ها، کشور کانادا طرفدار بیشتری دارد. در حال حاضر تعداد سلبریتی های ساکن کانادا بسیار زیاد است که این امر نشانه ای از وضعیت نامناسب ایران برای فعالیت این سلبریتی ها و همچنین آزادی و رفاه کشور کانادا می باشد. در صفحه “سلبریتی های ساکن کانادا ویکی پدیا” نام چهره های بی شمار ایرانی که در کانادا سکونت دارند، دیده می شود.

خشایار اس آر

خشایار اس آر یکی از پر استعدادترین رپرهای فارسی زبان می باشد که اصالتی ایرانی دارد. این چهره پس از این که نتوانست فعالیت های موسیقی خود را در کشور ایران به صورت آزادانه و قانونی انجام دهد، تصمیم به مهاجرت گرفت و سرانجام در کشور کانادا سکونت گزید.

شاهین نجفی

می توان گفت که شناخته شده ترین رپری که ایران فعالیت می کرد، شاهین نجفی می باشد. این چهره در بسیاری از ترک های موسیقی خود به مشکلات مختلف جامعه ایران و حرف های سیاسی می پرداخت و از این جهت چندین بار توسط پلیس ایران اخطار دریافت کرده بود. از این جهت برای این که بتواند فعالیت های سیاسی خود را ادامه دهد، به کانادا مهاجرت کرد.

جیدال

جیدال چهره ای نوظهور در موسیقی رپ ایرانی می باشد که با فعالیت در گروه پایدار توانست به شهرت برسد. این چهره در دوران کودکی، ایران را برای همیشه ترک کرد و در رشته تئاتر و بازیگری تحصیلات خود را در یکی از دانشگاه های فرانسه ادامه داد. اما سرانجام با کشف استعدادش در سبک موسیقی رپ، وارد این حرفه شد.

پوبون

پوبون نام هنری چهره ای به نام پوریا ابراهیم پور می باشد که در ایران وارد دنیای سینما و تلویزیون شد. اما سرانجام نتوانست در این زمینه پیشرفت کند و به کشور کانادا مهاجرت نمود. وی در حال حاضر کلیپ های انگیزشی را در اینستاگرامش منتشر می کند و از آن جایی که صدای منحصر به فردی دارد، در زمینه خوانندگی نیز فعالیت هایی دارد.

مدگل

مدگل یکی دیگر از چهره های نسل جوان ایرانی می باشد که وارد صنعت موسیقی رپ فارسی شد. معرف این چهره، جیدال است و گفته می شود که با این خواننده نوظهور، رابطه دوستی و عاطفی دارد. این دو چهره فعالیت های رپری خود را در کانادا به سرانجام رسانده اند.

خلسه

می توان خلسه را یکی از نخستین رپرهای ایرانی دانست که در سن ۱۷ سالگی کشور کانادا را برای سکونت انتخاب کرد. این چهره در حال حاضر در دهه سوم زندگی خود قرار دارد و فعالیت های قانونی خود در سبک موسیقی رپ را در شهر ونکوور کشور کانادا به سرانجام می رساند.

ندا یاسی

یکی دیگر از سلبریتی های ساکن کانادا ندا یاسی می باشد که یکی از جنجالی ترین شاخ های اینستاگرامی به حساب می آید. او در این کشور توانست در رشته مامایی به تحصیل بپردازد و با فعالیت های جنجالی خود در اینستاگرام، توانسته شهرت چشم گیری را به دست آورد.

خواننده های ایرانی مقیم کانادا

خواننده های ایرانی مقیم کانادا

در حال حاضر تعداد خوانندگانی که فعالیت خود را در کشور کانادا ادامه می دهند روز به روز در حال افزایش می باشد. چهره های شناخته شده ای به نام بابک امینی، مرجان فرشاد و کاوه یغمایی، از پر استعدادترین خوانندگان ایرانی تبار هستند که به تازگی کشور کانادا را برای اقامت برگزیده اند.

چه بازیگرانی تابعیت کانادایی دارند؟

دریافت اقامت کشور کانادا توسط بازیگران ایرانی، از سال ها پیش مطرح بوده است. این افراد از همان ابتدای فعالیت بازیگری خود اقدام به دریافت اقامت این کشور کردند تا بتوانند در حال حاضر تابعیت آن را به دست آورند. بهرام رادان از چهره هایی است که تابعیت این کشور را دارا می باشد، اما همچنان در ایران نیز فعالیت می کند.

عکس سلبریتی های ساکن کانادا

در حال حاضر مخاطبان متعددی مشتاق دنبال کردن اخبار سلبریتی ها هستند. از این جهت می توانید تصاویر مربوط به این افراد را در پیج های مختلف اینستاگرامی و یا رسانه های هنری مشاهده کنید. پیج اینستاگرام اصلی این سلبریتی ها نیز منبع دیگری برای مشاهده تصاویرشان می باشد.

پر درآمدترین سلبریتی های ساکن کانادا در سال 2024 چه کسانی بوده اند؟

پر درآمدترین سلبریتی های ساکن کانادا در سال 2024 چه کسانی بوده اند؟

سلبریتی های زیادی چون پوبون، سپهر خلسه، خشایار اس آر و بسیاری دیگر در کانادا زندگی می کنند و از نظر مالی شرایط مناسبی دارند. بنابراین باید بگوییم نظر سنجی دقیقی وجود ندارد که بخواهیم مدعی شویم یکی از این هنرمندان پر درآمدترین سلبریتی ساکن کانادا است. در واقع تمامی این افراد با توجه به هنر و شهرتی که دارند معمولا از راه هایی چون ساخت یک اثرو فروش آن، برپایی کنسرت و فعالیت در فضای مجازی پول خوبی به دست می آورند.

به عنوان مثال افرادی چون پوریا پوتک و سپهر خلسه از هنرمندان ساکن ترکیه می باشند که همچون یک یوتیوبر در فضای مجازی فعالیت دارند و باید بگوییم که این سلبریتی ها مبالغ هنگفتی را از یوتیوب دریافت می کنند. اگر زندگی شخصی سلبریتی های کانادا را دنبال کنید قطعا متوجه خواهید شد که از لحاظ مالی شرایط خوبی دارند و از زندگی خود راضی هستند. برخی از این هنرمندان سعی دارند دارایی خود را در سطح گسترده ای به مخاطبان شان نشان بدهند و برخی دیگر اما سعی می کنند زندگی آرام تر و به دور از حاشیه ای داشته باشند.

بسیاری از این سلبریتی های ساکن کانادا همیشه سعی دارند برای دنبال کننده های خود صحبت های انگیزشی داشته باشند تا تاثیر مثبتی بر روی آن ها بگذارند. یکی از این هنرمندان که معمولا هم در دبی و هم در کانادا زندگی می کند بهزاد لیتو می باشد. وی معمولا با فعالیت در فضای مجازی و ساخت ویدیوهایی در رابطه با داشتن زندگی بهتر نه تنها با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کند بلکه از این طریق با توجه به بازدید ویدیوهایش پول خوبی به دست می آورد. این هنرمندان که معمولا در زمینه خوانندگی فعالیت دارند در کشورهایی چون کانادا کنسرت هایی برگزار می کنند و از این طریق پول زیادی به دست می آورند.

سلبریتی های بازیگر ساکن کانادا

این روزها بسیاری از سلبریتی های ایرانی و به خصوص بازیگرها برای ادامه زندگی خود کشوری جز ایران را انتخاب کرده اند و همه آن ها را به عنوان سلبریتی های ساکن کانادا می شناسند. هر کدام از این هنرمندان دلایل خاص خود را داشته اند و اقدام به چنین کاری کرده اند. به عنوان مثال برخی از آن ها برای پیشرفت در کار خود به کشورهایی چون کانادا رفته اند و برخی دیگر به دلایل سیاسی و همچنین زندگی راحت تر چنین کاری کرده اند. در ادامه به معرفی برخی از این بازیگرها خواهیم پرداخت.

بهرام رادان

بهرام رادان یکی از بازیگرهای معروف ایرانی می باشد که سال های زیادی در زمینه بازیگری فعالیت می کند. این هنرمند تاکنون به همه نشان داده که چه استعداد کم نظیری دارد. وی اخیرا مقیم کانادا می باشد و در این کشور نیز فعالیت دارد. البته باید بگوییم که بهرام رادان گاهی نیز برای انجام فعالیت های خود به ایران هم می آید.

روناک یونسی

از دیگر بازیگرهای مطرح ایرانی که این روزها در کانادا زندگی می کند خانم روناک یونسی می باشد. این هنرمند مدتی را در ایران به انجام فعالیت های خود می پرداخت اما اخیرا تصمیم گرفته که در کانادا زندگی کند. به نظر می رسد که این بازیگر از زندگی خود در خارج از ایران راضی است و قصد بازگشت ندارد.

لازم است بگوییم که تاکنون بازیگرهای زیادی از ایران به کشورهای دیگر مهاجرت کرده اند و برخی از آن ها در کشورهای جز کانادا ساکن می باشند. بنابراین مواردی که ما در این قسمت معرفی کردیم مربوط به افراد ساکن کانادا می باشند.

درآمد سلبریتی های ساکن کانادا از کجاست؟

از آن جایی که اکثر سلبریتی هایی که در کانادا سکونت گزیده اند، از خوانندگان، بازیگران و یا فوتبالیست های ایرانی می باشند، می توانند فعالیت های هنری خود را در کشور کانادا نیز انجام دهند. البته برخی از این چهره ها با سرمایه گذاری در مشاغل مختلف کانادا توانسته اند به درآمد بالایی در این کشور دست پیدا کند.

سلبریتی های ساکن کانادا که حاشیه های زیادی داشته اند

سلبریتی های ساکن کانادا که حاشیه های زیادی داشته اند؟

اکثر حاشیه هایی که برای سلبریتی های ساکن کانادا ایجاد شده است، مربوط به خوانندگان و یا بازیگران ایرانی می باشد که پس از مهاجرت، کشف حجاب کرده اند. البته فوتبالیست های ایرانی نیز از پرحاشیه ترین چهره های ساکن در کانادا می باشند. در سال های اخیر حواشی گوناگونی برای رضا قوچان نژاد به وجود آمد و تصاویر مختلفی از او در مکان های نامناسب کشور کانادا پخش گردید.

سلبریتی های ساکن کانادا که کشف حجاب کردند؟

روناک یونسی و هلیا جلیل نژاد دو چهره شناخته شده ایرانی هستند که به ترتیب در زمینه بازیگری و دنس فعالیت می کردند. این دو چهره پس از این که توانستند اقامت کشور کانادا را دریافت نمایند، به طور کامل حجاب اسلامی خود را کنار گذاشتند و هم اکنون تصاویر خود را با پوشش جدیدی منتشر می کنند.

کدام یک از سلبریتی های ساکن کانادا در زمینه های سیاسی فعالیت داشته اند؟

کدام یک از سلبریتی های ساکن کانادا در زمینه های سیاسی فعالیت داشته اند؟

در این رابطه باید بگوییم زمانی که مردم ایران به اعتراضاتی علیه دولت خود برخواستند برخی از این سلبریتی های ساکن کانادا آن ها را حمایت کردند و به یک سلبریتی سیاسی تبدیل شدند و برخی دیگر سعی داشتند از قضیه دور بمانند. به عنوان مثال سپهر خلسه در ابتدا سعی داشت که از این موضوعات دوری کند اما وقتی که با انتقاد زیادی از سمت مخاطبانش رو به رو شد ادعا کرد که در سمت مردم قرار دارد.

در مقابل اما برخی سلبریتی هایی چون پوریا پوتک از همان ابتدا پشت مردم بودند و سعی داشتند خود را به عنوان یک هنرمند سیاسی معرفی کنند و حتی از راه دور طرفدارانشان را مورد حمایت خود قرار دهند. در این میان اما تعدادی از بازیگرها و سلبریتی هایی چون بهرام رادان هستند که سعی می کنند بی طرف باشند و چنین امکانی را دارند که به ایران و کانادا رفت و آمد داشته باشند. به هر حال با وجود همه این ها باید بگوییم که تعدا زیادی از سلبریتی های ساکن کانادا معمولا افرادی سیاسی هستند که امکان وارد شدن به ایران برای آن ها وجود ندارد. این گونه از هنرمندان معمولا از چنین موضوعی آگاه هستند و با دانش کافی فعالیت سیاسی می کنند.

کدام سلبریتی های ساکن کانادا برای کار به ایران می آیند؟

بهرام رادان، علی کریمی و ایرج طهماسب از چهره های شناخته شده ایرانی تبار ساکن کانادا هستند که اغلب برای ادامه فعالیت های خود به کشور ایران سفر می کنند. این چهره ها با این که اقامت کانادا را دریافت کرده اند، اما همچنان برای فعالیت های کاری خود به کشور زادگاه خود باز می گردند.

اینستاگرام سلبریتی های ساکن کانادا چیست؟

اینستاگرام سلبریتی های ساکن کانادا چیست؟

برای این که بتوانید اطلاعات دقیقی از سلبریتی های خارج نشین به دست آورید، بهتر است که به پیج اینستاگرام آن ها مراجعه کنید. برای دستیابی به پیج اینستاگرام آن ها نیز می توانید نام سلبریتی مورد نظرتان را در قسمت جست و جو این اپلیکیشن سرچ نمایید و به پیج اصلی او و همچنین فن پیج هایش دسترسی پیدا کنید.

کلاب هاوس سلبریتی های ساکن کانادا

کلاب هاوس از دیگر اپلیکیشن های ارتباطی می باشد که امروزه بسیاری از سلبریتی های ساکن کانادا صفحات خود را در این اپلیکیشن راه اندازی کرده اند. این چهره ها اغلب با ایجاد روم های مختلف در این نرم افزار با علاقه مندان و طرفداران خود ارتباط برقرار می کنند.

سلبریتی هایی که برای زایمان به کانادا رفتند

رپرهای ساکن کانادا

از آن جایی که فعالیت رپر ها در ایران با دشواری های زیادی رو به رو است و اکثر آن ها نمی توانند به صورت قانونی در کشور ایران فعالیت کنند، کشور کانادا را برای ادامه فعالیت های خود انتخاب کرده اند. در حال حاضر چهره های شناخته شده رپ فارسی نظیر خلسه و شاهین نجفی در کانادا سکونت گزیده اند.

فوتبالیست های ساکن کانادا

رضا قوچان نژاد یکی از بازیکن های تیم ملی ایران و چهره های معروف ایرانی است که در سال های گذشته به عنوان یکی از اعضا باشگاه استقلال شناخته می شد. این چهره در سال های اخیر به همراه خانواده خود، کشور کانادا را برای سکونت انتخاب کرده است. همچنین علی کریمی نیز اقامت کانادا را به دست آورده است و تنها برای فعالیت های کاری خود به ایران باز می گردد.

سلبریتی هایی که برای زایمان به کانادا رفتند

امروزه بسیاری از سلبریتی های ایرانی تبار برای این که فرزندانشان به عنوان یک شهروند کانادایی بتوانند از امکانات این کشور استفاده کنند، در زمان زایمان خود به کشور کانادا مهاجرت می کنند. از نگار جواهریان می توان به عنوان یکی از حاشیه ساز ترین سلبریتی های ایرانی در این زمینه نام برد.

کدام یک از سلبریتی های ساکن کانادا ممنوع الخروج می باشند؟

کدام یک از سلبریتی های ساکن کانادا ممنوع الخروج می باشند؟

در رابطه با این که کدام سلبریتی ایرانی ساکن کانادا این روزها ممنوع الخروج می باشد اطلاعات کاملی در دسترس نیست. بنابراین نمی توانیم هنرمندی را به طور قطع معرفی کنیم و مدعی شویم که ممنوع الخروج می باشد. همچنین باید بگوییم که برخی از هنرمندان و سلبریتی های ایرانی به خصوص خانم ها ممنوع الورود به ایران هستند که دلیل آن نیز کشف حجاب می باشد.

بیشتر این سلبریتی های ساکن کانادا به راحتی می توانند از کشوری که در آن اقامت دارند خارج شوند و دوباره به آن بازگردند. در واقع این افراد بیشتر به این دلیل کانادا را به عنوان کشور مناسب برای زندگی خود انتخاب کرده اند که شرایط مناسب و راحت تری را تجربه کنند. بنابراین نمی توان گفت که آن ها ممنوع الخروج هستند و ادعایی نیز در این زمینه وجود ندارد. به هر حال در رابطه با این که چرا این افراد به کانادا مهاجرت کرده اند دلایل زیادی وجود دارد و به نظر می رسد که تعداد زیادی از آن ها از این جا به جایی خوشحال هستند.

سوالات متداول

 1. بازیگران ساکن در کانادا کدام اند؟

  روناک یونسی و همچنین بهرام رادان از بازیگران ساکن در کشور کانادا هستند.

 2. تصاویر سلبریتی های ساکن در کانادا در کجا قابل مشاهده می باشد؟

  در پیج های اینستاگرامی و همچنین رسانه های خبری و هنری می توان تصاویرشان را مشاهده کرد.

 3. کدام سلبریتی برای زایمان به کانادا مهاجرت کرد؟

  نگار جواهریان و بسیاری از سلبریتی های دیگر در این کشور زایمان کردند.

 4. دلیل مهاجرت سلبریتی ها به کشور کانادا چیست؟

  برای این که بتوانند فعالیت های خود را در هر زمینه ای ارتقاء بخشند، به این کشور مهاجرت می کنند.

اشتراک گذاری

سلام من سولماز هستم و حدود 6 سال است در زمینه تولید محتوای سایت های کازینویی فعالیت می کنم و علاقه زیادی به تولید محتوای در این زمینه دارم. رشته تحصیلیم در دانشگاه گرافیک بود که هم کار گرافیک انجام می دهم هم در کنارش تولید محتوا میکنم . امیدوارم مطالبی که در زمینه کازینو میزارم به دردتون بخوره.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه