ارز دیجیتال نئو

ارز دیجیتال نئو

در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما به معرفی یکی از ارزهای دیجیتال یعنی نئو بپردازیم. با ما همراه باشید تا با پلتفرم و ارز neo بیشتر آشنا شوید.

چرا نئو می تواند کارهایی که ارزهای دیجیتال دیگر نمی توانند انجام دهند را انجام دهد؟

تحریم ها و ممنوعیت هایی که اخیرا توسط چین اعمال شده است، neo این پتانسیل را دارد تا به عنوان ارز دیجیتال انتخابی در ملت کاملا تنظیم شده و حتی جهان، بیرون بیاید. از آنجایی که اکتسابی می باشد، تکنولوژی آن چین نئو طراحی شده است تا به طور دوستانه با رویکرد متمرکز که با دیگر ارزهای دیجیتالی کمی متفاوت است، تمرکز کند.

ارز دیجیتال نئو چیست؟

Neo به عنوان آنتشیرز توسط دا هانگفی و اریک ژان در چین در سال 2014 به وجود آمد و در ژوئن سال 2017 با عنوان “NEO” به بازار عرضه شد. neo پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که ارز دیجیتال خود را پشتیبانی می نماید و توسعه ی سرمایه ی دیجیتالی و قرار دادهای هوشمند را فراهم می سازد.

Neo در نظر دارد تا کنترل و مدیریت سرمایه ی دیجیتال را از طریق استفاده ی قراردادهای هوشمند، مشروط بر ساخت سیستم اقتصادی هوشمند مبتنی بر شبکه ی غیر متمرکز، اتوماتیک کند.

معدلات دیجیتال در بستر و پلتفرم neo

نئو به صورت تئوری سیستم اقتصادی هوشمند خود را به عنوان (سرمایه ی دیجیتال+ هویت دیجیتالی+ قراردادهای هوشمند= اقتصاد هوشمند) معرفی می کند.

دارایی ها می تواند در بلاک چین باز، غیر متمرکز، با ارزش و قابل اعتماد، قابل معامله و شفاف نئو به راحتی دیجیتالی شود که از دلال ها و هزینه های اضافی آنها عاری می باشد.

کاربران می توانند دارایی های متعدد را بخرند، بفروشند، ضبط کنند، تبدیل نمایند و یا به گردش در آورند. پلتفرم neo اجازه می دهد تا دارایی های فیزیکی با آواتار دیجیتال منحصر به فرد و متعادل در شبکه ی خود لینک شود. نئو همچنین از حفاظت از دارایی ها پشتیبانی می کند. دارایی هایی که در این پلتفرم ثبت می شوند تایید هویت دیجیتالی دارند و توسط قانون حمایت می شوند.

تایید هویت دیجیتالی اطلاعات کلیدی مشارکت افراد، نهادها، و دیگر سرمایه دارانی که در کانتکست دیجیتال وجود دارند را تایید می کند.

قراردادهای هوشمند به تراکنش های و توفق ها اجازه می دهد در طرف های مختلف بدون نظارت توسط هر سیستم قانونی یا مکانیزم مرکزی، اجرا شود. اجرای چنین قراردادهایی بر اساس کد برنامه ی شبکه می باشد و این کد دهی به قابلیت پیگیری، شفافیت و تراکنش های لغو ناپذیر کمک می کند.

Neo دو ارز دیجیتال را پشتیبانی و ساپورت می کند، خود ارز neo و GAS. این پلتفرم برنامه ی تمامی زبان های در جریان را پشتیبانی می کند، برنامه هایی مانند C#، جاوا، GO، پایتون، و کاتلین که  کار جامعه ی بزرگی از توسعه دهندگان را برای شرکت کردن با این پلتفرم را آسان می سازد.

NEO توسط جامعه ی همگانی تشکیل شده است درحالیکه آن چین گروه تولیدی خصوصی بزرگ چینی به نام فسون، تولید شده است.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص نئو یکی از مهمترین ارزهای دیجیتال در حال حاضر، نوشتیم راضی بوده باشید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه