مخترع چین لینک

مخترع چین لینک کیست ؟ | بیوگرافی و مشخصات سرگی نظرف مخترع chain llink

در این مطلب برای شما به معرفی طراح و موسس چین لینک ( سرگی نظرف ) خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

سازنده ی چین لینک چه کسی است؟

چین لینک شبکه ی اوراکل غیر متمرکز است که در جزایر کیمن دفتر دارد  و در ماه سپتامبر سال 2014 توسط سرگی نظرف و استیو الیس به وجود آمد. اسمارت کانترکت یا قراردادهای هوشمند شرکت مادر چین لینک می باشند.

چین لینک قراردادهای هوشمند را به هر یا تمامی یا یک سیستم مشخص و APIs متصل می کند. قراردادهای هوشمند مانند میان افزار بلاک چین امنیتی و شبکه ی اوراکل غیر متمرکز عمل می کنند. بلاک چین ها قراردادهای هوشمند را با منابع حیاتی داده های گسترده و دیگر سیستم های نرم افزار خارجی، همراه می کنند.

ندهای چین لینک APIs هایی را پیشنهاد می کنند که به توافق های قراردادهای هوشمند خاتمه یافته و فیدهای داده های در جریان اجازه می دهد تا از شبکه های بلاک چین هایی مانند اتریوم، بیت کوین، هایپرلجر و دیگر بلاک چین ها استفاده کند.

چین لینک برای تایید آف چین Hdac بلاک چین DApps

با مشارکت با Hdac ، جین لینک تمایل پیدا کرد تا میان افزار اوراکل خود را با اپلیکیشن ها و برنامه های غیر متمرکز Hdac یکی کرد تا بتوان به داده های آف چین با امنیت کامل دسترسی پیدا کرد.  این امر به آنها این امکان و اجازه را می دهد تا با سیستم های خارجی مشارکت پیدا کنند، برای مثال دیگر بلاک چین ها و یا سیستم های درگاه های پرداختی که توسط Hdac معرفی شده اند.

به عنوان بخشی از همکاری، چین لینک داده های آف چین را با استفاده از کالکشن الگوهای تایید سازی چندگانه معتبر می سازد که آنها قادرند تا رویدادهای آف چین را تایید و دیتاها و داده ها را به قراردادهای هوشمند آن چین ارسال نمایند.

کوین تلگراف با چین لینک و Hdac ارتباط برقرار کرده تا جزئیات بیشتری در خصوص ابزار استفاده شده در همکاری را پیدا کند، اما هیچ پاسخ سریع و صریحی را دریافت نکرده است. این مسئله بدر صورت به روزرسانی آنها را پاسخگو خواهد کرد.

هیت توکن چین لینک یک ATH در چهارم مارچ سال 2020

در سال 2014، چین لینک یک اوپن سورس یا متن باز فراهم کننده ی تکنولوژی قرارداد هوشمند تاسیس شد که مختص وصل کردن منابع و سورس های داده ها و اطلاعات خارجی و بلاک چین های عمومی بود. این شرکت به دلیل فراهم کردن تکنولوژی خود برای فناوری جهانی و درگاه های پرداختی مانند گوگل سویفت، معروف می باشد.

چین لینک اتریوم مخصوص خود را در ژوئن سال 2019 به دست آورد، و با این کار یک گام دیگر به حل کردن مشکلات اوراکل نزدیک تر شد.

در چهارم مارچ، چین لینک با چیلیز همراه و شریک شد، پلتفرم توکنایزیشن اتریوم ورزشی، تا زمان واقعی غیر متمرکز ساخت توکن را آنلاک کند. در میان این اخبار، توکن چینلینک محلی بیشترین و بالاترین قیمت ممکن خود را به دست آورد، و در چهارم مارچ با بالاترین قیمت 4.9 دلار در تمام مدت باقی ماند.

شما خواننده مخترم هیوانیوز می توایند آخرین اطلاعات پیرامون ارز های دیجیتال را در در بخش ارز دیجیتال مطالعه نمایید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه