نتلر

آشنایی با ارز دیجیتال نتلر (NETELLER) و مزایای ارزدیجیتال نتلر (NETELLER)

پرداخت سریع ، ساده و ایمن با نتلر

بیش از یک دهه ، ارز دیجیتال نتلر راهی سریع و ایمن برای انتقال ارز دیجیتال به کسب و کارها و اشخاص فراهم کرده است. به عنوان یکی از بزرگترین کسب و کار انتقال پول در جهان ، معاملات سالانه با ارزش میلیارد دلار را پردازش می کند.

خدمات مالی ما نتلر( NETELLER) طیف گسترده ای از صنایع و کسب و کارها را شامل می شود. سرویس نتلر( NETELLER) توسط خدمات مالی پرداخت امن اداره می شود.

نتلر 2

شرکت نتلر

سازمان خدمات مالی پرداخت امن که در سال 1999 تأسیس شد ، جایگزین روشهای پرداخت سنتی را برای کسب و کارها فراهم می کند. نتلر به مشتریان کمک می‌کند تا کسب وکارها از یک بستر امن و دیجیتالی که امکان پرداخت سنتی وجود ندارد انجام دهند.

میلیون ها مشتری در سراسر جهان از NETELLER برای پرداخت پول از جمله سایت شرط بندی استفاده می‌کنند. هم چنین داشتن دسترسی به نتلر یکی دیگر از مزیت رقابتی این ارز دیجیتال محسوب می‌شود.

خدمات نتلر(NETELLER)

حساب NETELLER یک ارز دیجیتال محسوب می‌شود که میلیون ها مشتری از آن برای انتقال وجوه استفاده می‌کنند. وقتی یک حساب کاربری نتلر(NETELLER) ایجاد می‌کنید ، به تعدادی از خدمات دسترسی پیدا می کنید ، از جمله:

انتقال پول:  انتقال پول NETELLER روشی سریع ، ساده و مطمئن برای ارسال فوری ارز دیجیتال است. از طریق حساب پرداخت رایگان NETELLER ، انتقال پول NETELLER جایگزین روشهای سنتی ارسال پول است.

در دسترس بودن نتلر

NETELLER خدماتی را به ساکنان این کشورها ارائه نمی دهد و شما قادر نخواهید بود تا هنگام مسافرت در مرزهای این کشورها ، به حساب NETELLER خود وارد شوید.

کسب وکارها

ما همیشه به دنبال حرفه ای های با استعدادی برای پیوستن به تیم جهانی پر سرعت خود هستیم. با داشتن صدها کارمند در سراسر جهان ، تیم در حال رشد ما دارای هوش ، نگرش و مهارت لازم برای ارائه راه حل های مالی آنلاین جهانی و خدمات به مشتریان است.

دفتر مرکزی شرکت نتلر در لندن است و گروه دارای دفاتر بی شماری در سراسر اروپا و آمریکای شمالی از جمله صوفیه ، وین ، مونترال ، هوستون ، میامی و لس آنجلس است. اگر فکر می کنید آنچه را که برای مشارکت در شرکت خدمات مالی آنلاین پیشرو در صنعت ما انجام می شود ، دارید ، دوست داریم از شما بشنویم.

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه