پاتریک کالسون کیست؟ بیوگرافی و میزان ثروت خالص او

پاتریک کالسون کیست ؟ پاتریک کالسون ( متولد 9 سپتامبر 1988 ) یک کارآفرین میلیاردر ایرلندی است. او بنیانگذار و مدیرعامل استریپ است ، که وی در سال 2010 با برادر کوچکترش ، جان ، فعالیت خود را آغاز کرد. وی در شانزده سالگی در سال 2005 در شانزدهمین نمایشگاه دانشمند و فناوری جوان پیروز شد.

کالیسون در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا زندگی می کند. پس از افزایش قیمت استریپ حدود 150 میلیون دلار سرمایه او و برادرش 3.2 میلیارد دلار رسید. او و برادرش علاقه زیادی به استریپ ( Stripe ) دارند.

دوران کودکی پاتریک کالسون (Patrick Collison)

پاتریک کالسون ( Patrick Collison ) در سال 1988 در ( Lily ) و ( Denis Collison ) متولد شد.فرزند ارشد خانواده با دو برادرکوچکتر از خود به نام ( جان و تامی ) ، اولین دوره کامپیوتر خود را هنگامی که هشت سال داشت در دانشگاه لیمریک گذراند و از ده سالگی شروع به یادگیری برنامه نویسی کرد.

پاتریک کالسون ( Patrick Collison )، قبل از شرکت در کالج ( Castletroy ) در کاستلتروای ، ایالت لیمریک تحصیل کرد.

حرفه و شغل پاتریک کالسون ( Patrick Collison )

پس تا الان متوجه شدید که پاتریک کالسون کیست ؟ او ( Patrick Collison ) توانست با پروژه‌ای در حوزه هوش مصنوعی ( با نام مستعار “اسحاق” پس از اسحاق نیوتن ، که پاتریک تحسینش کرد ) وارد چهلمین نمایشگاه دانشمند و فناوری جوان شد. وی سال بعد دوباره وارد کشور شد و در سن شانزده سالگی در 14 ژانویه 2005 مقام اول را به دست آورد.پروژه وی شامل ایجاد Croma ، یک زبان برنامه نویسی از نوع LISP بود.

جایزه وی 3000 یورو چک و جایزه کریستال واترفورد توسط رئیس جمهور مری مک آلیس به وی اهدا شد. برادر کوچکتر او تامی با پروژه خود در زمینه وبلاگ نویسی در نمایشگاه دانشمندان جوان و فناوری در سال 2010 معرفی شد.

پس از مدتی حضور در مؤسسه تکنولوژی ماساچوست ، پاتریک کالسون ( Patrick Collison )  کنار گذاشته شد. در سال 2007 ، او شرکت نرم افزاری ‘Shuppa’ (بازی با کلمه ایرلندی ‘siopa’ به معنای ‘فروشگاه’) را در لیمیرک با برادرش جان کالیسون تاسیس کرد.

تصدی ایرلند بودجه ای را برای این شرکت اختصاص نداد و باعث شد بعد از اینکه Y Combinator Silicon Valley ، علاقه خود را به کالیفرنیا نشان داد ، جایی که آنها با دو فارغ التحصیل آکسفورد به نام های Harjeet و Kulveer Taggar ادغام شدند و به صورت ناخودآگاه شرکت تاسیس کردند.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه