آناشید حسینی

بیوگرافی و حواشی آناشید حسینی همسر جدید پویان مختاری خواننده

آناشید حسینی همسر جدید پویان مختاری مدیر سایت شرط بندی حضرات بت و ریچ بت یکی از حاشیه سازان جدید دنیای مجازی است که با وصل کردن خود به پسر یکی از سیاسیون جنجالی شده است. او طراح و مدل ایرانی است که در داخل کار می کند و توانسته با حفظ حجاب نگاه زیادی از کاربران را به خود جلب کند. این مدل در رشته معماری تحصیل کرده است اما به خاطر علاقه به کار مدلینگ و نیز استایلش، در زمینه مد کار می کند. همچنین از او به عنوان یک کارآفرین موفق هم نامبرده می شود و توانسته کارهای زیادی را طراحی و به بازار ارائه دهد. نکته قابل توجه در مورد او اینکه با پسر یکی از سیاسیون ازدواج کرد اما پس از مدتی به دلایل نامعلومی از هم جدا شدند. در ادامه شما به شما خواهیم گفت که دلیل این جدایی چه بود. با ما همراه باشید.

آناشید حسینی کیست

آناشید حسینی کیست

یکی از معروف ترین مدل های فضای مجازی است که در داخل کشور کار می کند. او با حفظ حجاب خود توانسته به طور قانونی کار کند و طرفداران بسیاری را به طرف خود جذب کند. این بانوی مدل در 4 بهمن سال 1370 متولد شده است. شهر اهواز به عنوان زادگاه او یاد شده است و در آنجا در رشته معماری تحصیلات عالی خود را تا مقطع کارشناسی ادامه داده است. پس از ان به دلیل علاقه ای که به مدلینگ داشت به این کار کشیده شد و شرکت طراحی لباس های خود را دایر کرد.

نخستین بانویی است که هم لباس را طراحی و سپس تولید و در نهایت خودش تبلیغ می کند. او در این باره گفته است که تمام مراحل صفر تا 100 کارهایی که تبلیغ می کنم را خودم انجام می دهم. از او به عنوان یکی از موفق ترین مدل های ایرانی یاد می شود که توانسته در این زمینه به طور حرفه ای کار کند. آناشید حسینی در برنامه ای شرکت کرد و در مورد این موضوع گفته بود که می خواهم به همه ثابت کنم که حجاب تناقضی با رشته مدلینگ ندارد.

ماجرای طلاق آناشید حسینی

اما جنجالی ترین موضوع پیرامون او ماجرای جدایی او از همسرش می باشد. این بانوی مدلینگ با محسن مرادیان فرزند سفیر ایران در کشور دانمارک نامزد بود. پس از مدتی که با هم بودند، بنا بر این شد تا مجلس بگیرند. اما مسئله ای که موجب شد جنجال های زیادی به پا کند، این بود که مراسم آنها در کشور دانمارک و با حضور سران و سیاستمداران نامداری برگزار شد. گفته می شود که در این مراسم هزینه های میلیاردی شده بود و بهترین غذاها و سالن را برای آن ترتیب داده بودند. این مراسم باشکوه و مجلل با خوبی و خوشی برگزار و به اتمام رسید.

اما پس از مدتی این همسرش بود که در صفحه اینستاگرام خود خبری شوکه کننده ای را منتشر کرد. او در متنی بلند بالا به شدت از منتشر شدن تصاویر مجلس خود انتقاد داشت و گفته بود که دیگر حاضر نیست به این زندگی ادامه دهد. او گفته بود که انتشار این تصاویر موجب بروز شایعاتی شده است که تحمل کردن آنها سخت است.

آناشید حسینی و امیر حسین مرادیان

آناشید حسینی و امیر حسین مرادیان

اما حاشیه ها در مورد این دو درست از زمانی شروع شد که آنها تصمیم گرفتند تا مجلس خود را در کشوری دیگر برگزار کنند. شاید دلیل آن این بود که از چشم منتقدان خود دور باشند اما این طور نشد و پس از اینکه مراسم تمام شد، انتقادها هم بر علیه آنها شروع شد. مجلس مجللی که گرفته بودند، لو رفت و تصاویری از آن در فضای مجازی منتشر شد. منتقدان آنها درست جایی دست گذاشتند که نقطه ضعف آنها محسوب می شد. آنها او را به خاطر این که فرزند یک سیاست مدار بود، مورد سرزنش قرار دادند.

اما نخستین فردی که به این کار دست زد، مهدی صدرالساداتی بود. روحانی معروفی که در این مراسم شرکت کرده بود و با انتشار تصاویر خود از این مراسم انتقادهایی را علیه سفیر ایران در دانمارک ابراز کرد. پس از آن بود که انتقادهای کاربران و رسانه ها آغاز شد. پس از مدتی پسر این وزیر طی پست اینستاگرامی اعلام کرد که دیگر نمی تواند ادامه دهد و درخواست جدایی کرده است.

حواشی آناشید حسینی

بدون شک جنجالی ترین حواشی این سلبریتی موضوع ازدواج او با پسر سفیر ایران و مراسم باشکوه و مجلل آنها در دانمارک بود. آنها خیلی تلاش کرده بودند تا از این مراسم تصاویری منتشر نشود اما موفق نشدند. نخستین فردی که به آنها انتقاد کرد روحانی بود که در این مراسم حضور داشت. او یکی از سیاستمدارانی بود که در آن شرکت داشت و با انتشار تصاویری از آن مراسم، انتقادهایی را به پدر امیر حسین انجام داد. او گفته بود که چطور می شود سفیر یک کشور چنین مجلسی را برای پسر خودش بگیرد و هزینه های میلیاردی را انجام دهد. درست پس از آن بود که رسانه ها هم دست به کار شدند و به همراه کاربران انتقادهای تندی را علیه آنها نوشتند.

واکنش پسر سفیر این بود که خواستار جدایی شود. البته ناگفته نماند که این دو زوج حدود دو سال با هم زندگی مشترکشان را ادامه دادند. اما بالاخره از هم جدا شدند. آناشید حسینی در مورد این موضوع این طور واکنش نشان داد که شایعاتی که موجب شد تا زندگی ما از هم بپاشد، دروغ است. به من و همسرم لقب آقازاده را می دادند. اما به نظر من انتقادهای آنها درست نیست.

حواشی آناشید حسینی

بیوگرافی آناشید حسینی

در حال حاضر او 29 ساله است و در شهر اهواز به دنیا آمده است. در کار مدلینگ و طراحی لباس کار می کند. او از صفر تا 100 طراحی لباس را خودش بر عهده دارد و تمامی آن لباس هایی را که تبلیغ می کند را نیز خود دوخته است. او با پسر سفیر ایران در دانمارک دوست شده بود و پس از مدتی با هم نامزد کردند. اما موضوع جنجالی آنها این بود که مراسم باشکوهی را در کشور دانمارک برگذار کردند که همین مسئله موجب شد تا انتقادهای تندی علیه آنها شود.

آناشید حسینی و ریحانه پارسا

همه ریحانه پارسا را می شناسیم و می دانیم که این سلبریتی زمانی که در سریال پدر بازی کرد، به شهرت رسید. او یکی از بهترین بازیگران دوران خود محسوب می شد. سپس او با مهدی کوشکی کارگردان مشهور ازدواج کرد و کمتر از یک سال با هم بودند. تا اینکه از هم جدا شدند. پس از طلاق، او از کشور خارج شد و در ترکیه ساکن شد. اما نکته جالب توجه در مورد او این است که به تازگی با همسر آناشید حسینی آشنا شده است.

البته این گفته در حد شایعه است و آن را نیز امیر فردین خبرنگار خارج نشین علنی کرده است. او گفته که این دو در خارج از کشور با هم ارتباط دارند و به طور مخفیانه با هم ملاقات هایی داشته اند. هنوز هیچ کدام از این سه نفر به این شایعه واکنشی نشان نداده اند.

آناشید حسینی و ریحانه پارسا

پیج اینستاگرام این طراح لباس

اما همانطور که می دانید افرادی که در زمینه مد و مدلینگ فعالیت می کنند، در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام تبلیغات گسترده ای را انجام می دهند. این سلبریتی نیز از این قاعده مستثنی نیست و توانسته کاربران زیادی را به طرف خود جذب کند. او در حال حاضر فالورهای زیادی دارد و هر پست او بازدید و کامنت های زیادی را می خورد.

آناشید قبل از عمل زیبایی

اما یکی دیگر از سلبریتی هایی که تا به حال هیچ عمل جراحی زیبایی روی صورت خود انجام نداده است، آناشید حسینی می باشد. این سلبریتی یکی از نچرال ترین اینفلوئنسر و مدل های اینستاگرامی می باشد که دارای ظاهری طبیعی می باشد. حتما می دانید که در حال حاضر حرف و حدیث های زیادی در مورد فعالان زن دنیای مجازی وجود دارد که آنها عمل های زیبایی زیادی را انجام می دهند.  اما در مورد این طراح لباس چنین موضوعی صدق نمی کند.

فیلم عروسی این مدل

یکی از مهمترین جنجال های فضای مجازی ازدواج این سلبریتی با پسر سفیر ایران در دانمارک بود که سرو صدای زیادی را بر پا کرد. پس از اینکه مهدی صدرالساداتی تصاویری از این مجلس باشکوه را رسانه ای کرد، کاربران زیادی تلاش کردند تا فیلمی از این مراسم ببینید. آنها در سایت های مختلف به دنبال کلیپ هایی از این مراسم بودند. حتی آنها به صفحات فضای مجازی این دو اینفلوئنسر هم سر زدند تا بلکه بتوانند از آن تصاویر بیشتری بدست بیاورند. اما احتمالا امیر حسین آنها را حذف کرده بود. اتفاقا در نامه جدایی او آمده بود که هشدار داده بودم که نباید هیچ تصاویری از این مجلس عمومی شود تا امنیت ما حفظ شود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه