عرفان پایدار

عرفان پایدار | بیوگرافی و حواشی زندگی خصوصی عرفان پایدار

عرفان پایدار یکی از رپر های ایرانی می باشد که به رپ فارسی جتنی تازه بخشیده است. در این مقال می خواهیم بیوگرافی کاملی از او را برایتان در دسترس قرار بدهیم.

عرفان پایدار و دنی اسدی

زندگی نامه عرفان پایدار

عرفان پایدار که به عرفان نیز مشهور است جز یکی از سرشناس ترین رپرهای موسیقی ایرانی در خارج از کشور محصوب میشود و زمان  زیادی نمیگرد که از این حرفه هنری خداحافظی کرده است. عرفان حاج رسولی ها که متولد 12 مرداد 1362 در شهر اصفهان است خواننده و تهیه کننده موسیقی ایرانی است. او را میتوان جز اولین خواننده رپر ایرانی شناخت که باز موزیک ویدیوهایش که از فن آوری های حرفه ای استفاده می کرد اشاره کرد که تحول زیادی در این صنعت داده است.

غالب شعرهای او اکثرا در مورد مسائل اجتماعی و بعضی اوقات با رنگ سیاسی است و بیان مشکلات روزمره است. عرفان با انتشار مجموعه اثری بنام خداحافظی از دنیای موسیقی خداحافظی کرد که دلیل خداحافظی را در این اثار ها بیان کرده است.

در آهنگ های برتر او می شود به مشارکت او با تهم و جیدال اشاره کرد که در یکی از این موزیک ویودیوها از سینا تهم و مادام العمر مشهور به سامی بیگی نیز مشارکت کرده است. عرفان اخیرا اعلام کرده بود که دوست دارد که رپ فارسی با بخواند ومشکلاتش کم کم دارد حل میشود و قصد دارد که این کار را انجام دهد. از بهترین آثار او می شود به بازتاب در سال 94 چشم به راه در سال 91 و این خاک در سال 89 اشاره کرد.

مهاجرت این رپر ایرانی

عرفان پایدار می گوید زمانی که 16 سال داشته است به همراه خانواده به آمریکا مهاجرت کرده است و به ارولین ایلت کالفرنیا نقل مکان کرده است. در زمان های مختلف نیز بین کشور آمریکا و ایران نیز در حال امد و رفت بوده است. او بیشترین سرگرمی خود را در سن های پاینش را خواند شعر و نیز شعر نوشتن اشاره کرده است. او زمانی که بزرگتر شد دومین اثر خود را به نام شستشو که در سال 2004 ساخته شده بود منتشر کرد و با آن نیز مشهوریت زیادی نیز کسب کرد.

عرفان پایدار

عرفان پایدار و موسیقی

اولین مجموعه منشتر شده از او بنام از منزل تا گور بود که در سال 2007 روانه مارکت موسیقی ایرانی شد و سپس جهانی شد این اثر جز مهم ترین کارهای خوانندگان رپ فارسی زبان است که در بازار جهانی به فروش رفته است. او در اولین اثر خود که سرماخوردگی نام داشته در مورد برخی مشکلات موسیقی ایرانی بحث می کند؛ اما بحث عمده آن در مورد مهجرت یک فرد ایرانی و نیز دشواری های این گونه مهاجرت ها است که صحبت میکند.

او اولین کار خود را که به نام از منزل تا گور بود در سال 2007 با شرکت موسیقی اونگ و ام فور وارد بازار جهانی نیز کرد که برایش بازخوردهایی خوبی به همراه داشت. عرفان افتخار همکاری با هنرمندانی چون خشایار سهند کوازی و افرا داشته است. که این اثر به گفته خودش بر گرفته شده از حوادت زندگی شخصیش بوده است. او نیز تجربه دستگیری توسط آمریکا را بعد از حملات و اتفاقات 11 سپتامبر را دارد که او را دشچار مشکلات امنیتی و اقامتی کرده بود. در سال 2007  همزمان با انتشار آلبوم خود با خوانندگان لس آنجلسی همچون ستار، اندی، شهبال شب پره و بسیاری دیگر را داشته است.

او نیز در زمان اتفاقات انتخابات 88 نیز بعد داز انتخاب در ایران برای موسسه پی ای سی ای که رهبری جنبش را در آمریکا بر عهده داشت برای تحریک مردم شروع به فعالیت کرد. او بعد از انتشار آلبوم از منزل تا گور آلبوم دیگر را به نام مادام العمر شروع کرد. این آلبوم در اواخر سال 89 به شکل رسمی از کمپانی موسیقی اونگ روانه بازار شد. که این آلبوم برعکس البوم های قبلیش از اقبال کمتری برخوردار شد و نکته مثبت فعالیت هنری او بحث در مورد موضوعات مختلف اشاره کرد. در اواسط سال 2013 بود که  عرفان بعنوان یک خواننده برتر ایرانی تبار در مجله موسیقی پاپ مترز انتخاب شد.

دیگر هنرهای عرفان

عرفان که در کودکی در ایران تئاتر بازی می کرد و علاقه زیادی نیز به آن داشت و همزمان با موسیقی کار می کرد بخاطر مخالفت ها و اختلافاتی که با او داشت نتوانست آن را ادامه دهد و همیشه به گفته خودش افسوسش را میخورد.

شغل اصلی عرفان پایدار چیست؟

شغل اصلی عرفان پایدار چیست؟

عرفان پایدار یک خواننده بسیار معروف است که بسیاری از افراد گمان می کنند که حرفه و شغل اصلی او خوانندگی است. اما بهتر است بدانید که او در کنار حرفه خوانندگی به مشاغل دیگری نیز مشغول می باشد. او در واقع در زمینه معاملات املاک فعالیت دارد و برخی از منابع بیان کرده اند که او معاملات خودرو را هم انجام می دهد.

او به همراه پدر خود به این مشاغل مشغول است و درآمد اصلی او از این فعالیت ها است. عرفان در طی این معاملات توانسته است خانه بسیار لوکسی برای خود به دست آورد که می توان تصاویر خانه عرفان پایدار را در اینترنت مشاهده کرد.

جدایی از خانواده و مهاجرت

همان طور که گفته شد او در سن 16 سالگی به صورت غیر قانونی از ایران خارج شد و به کشور آمریکا مهاجرت کرد؛ او پس از رسیدن به آنجا به دلیلی نداشتن اقامت قانونی توسط پلیس دستگر شد. او پس گزراندن محکومیتش توانست اقامت انجا را بگیرد و همیشه می گوید که دلیل اصلی مهاجرتش مخالفت با خانواده اش بوده است.

آهنگ های برتر عرفان پایدار

عرفان پایدار یکی از خوانندگان محبوب و پرطرفدار ایرانی است که تا به اکنون آهنگ های بسیار زیبا و شنیدنی را برای مخاطبان و طرفدارانش منتشر کرده است؛ در این قسمت برترین‌ آهنگ های او را معرفی خواهیم کرد، برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

عرفان پایدار خط من

زمانی که اهنگ عرفان پایدار به نام خط من منتشر شد، طرفداران او به یک باره بیشتر از قبل شدند، چرا که این آهنگ یکی از زیبا ترین آهنگ های این خواننده معروف است. می توانید این آهنگ زیبا را در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

عرفان پایدار دوباره

از دیگر آهنگ های زیبای عرفان می‌ توان به دوباره اشاره کرد، این آهنگ یکی از آهنگ های خاص عرفان است که در این آهنگ نونا که یکی از خوانندگان معروف ایرانی است نیز با او همکاری داشته است. سبک خواندن عرفان در این آهنگ نسبت به آهنگ های دیگر او کمی متفاوت است و به همین دلیل این آهنگ به یکی از خاص ترین آهنگ های او تبدیل شده است.

عرفان پایدار میگیرم روت

از جدید ترین و بهترین آهنگ های عرفان که با همکاری جی دال منتشر شده است، می‌ توان با آهنگ می گیرم روت اشاره کرد. خیلی از مخاطبان بیان کردند که در این آهنگ عرفان به برخی از افراد معروف تیکه انداخته است، به هر حال می‌ توانید این آهنگ از عرفان پایدار و جیدال را در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

عرفان پایدار روشن

آهنگ روشن را مدتی قبل عرفان با همکاری رضا پیشرو منتشر کرد، این آهنگ به یکی از زیبا ترین آهنگ عرفان تبدیل شد که توانست به خوبی در این آهنگ صدای خود را به رخ بکشاند، می توانید این آهنگ شنیدنی را در اینترنت جستجو کنید.

عرفان پایدار پوکر زندگی

زمانی که عرفان آهنگ پوکر زندگی را منتشر کرد، این آهنگ مخاطبان زیادی را به دست آورد و به یکی از بهترین آهنگ های او تبدیل شد و خیلی از مخاطبان با این آهنگ دابسمش های زیبایی را ساختند.

عرفان پایدار

معرفی آلبوم های عرفان پایدار

عرفان پایدار تا به امروز ترانه های بسیاری را تولید و منتشر کرده است. این خواننده آلبوم های مختلفی را هم اجرا کرده است که دارای ترک های مختلف و جذاب می باشد. در ادامه آلبوم هایی که این خواننده منتشر کرده است را معرفی کرده و توضیحاتی را در مورد آن ها بیان می کنیم.

از خانه تا گور

در بیوگرافی زندگی عرفان پایدار گفته شده است که اولین آلبوم عرفان پایدار از خانه تا گور نام دارد که در سال 2007 آن را تولید و منتشر کرد و بهتر است بدانید که این آلبوم، اولین آلبوم رپ فارسی بود. خشایار اس آر، سهند کوازی و افرا هم در این آلبوم همکاری داشته اند و ترک های بسیار جذابی را اجرا کرده اند.

همیشگی

دومین آلبوم این خواننده همیشگی نام دارد و تولید آن حدود سه سال طول کشید و در نهایت در سال 1389 بود که این آلبوم وارد بازار شد. موضوع اصلی این آلبوم، زندگی شخصی عرفان است که آن را به صورت رپ بیان کرده است. در این آلبوم 18 ترک بسیار جذاب وجود دارد که سیاوش شمس، سرکش، خشایار اس آر، نونا، ریویل و امیر فرجام و مروارید هم در این آلبوم همکاری کرده اند.

خداحافظی

سومین آلبومی که توسط عرفان پایدار تولید شده است، خداحافظی نام دارد. او با منتشر کردن این آلبوم برای مدتی از خوانندگی فاصله گرفت. نونا در ترک خداحافظی و کرنلا هم در ترک الفبا همکاری کردند و ترانه های بسیاری جذابی ایجاد کردند که بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. این آلبوم در بسیاری از سایت های موسیقی قرار گرفت و باعث شد که درآمد کمی از این آلبوم به دست بیاید و عرفان به همین دلیل از موسیقی خداحافظی کرد.

آیت‌ الترپ

آیت‌ الترپ نام آلبومی از عرفان پایدار و علی جیدال است که در تاریخ 21 دی ماه در سال 1397 منتشر شد. اولین ترک این آلبوم مونتاژ نام دارد که در 7 آبان ماه در همان سال منتشر شده بود. نام دومین ترک این آلبوم آیت‌ الترپ می باشد و گفته می شود که ترانه های این آلبوم به سبک ترپ انجام شده است و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. می توان این اهنگ عرفان پایدار را از سایت های بسیاری دانلود کرد.

نور

آلبوم نور یکی از جذاب ترین کارهای این خواننده است که در آن از سازهای سنتی ایرانی و موسیقی های فرنگی، به صورت ترکیبی استفاده شده است و عرفان پایدار این آلبوم را به کمک دنی اسدی تولید کرده است. در نوروز سال 1401 بود که عرفان این آلبوم را به صورت مستقل منتشر کرد. خاص ترین و بهترین ترانه این آلبوم بذر نام دارد و شهریور و ای دل هم از دیگر ترک های جذاب این آلبوم هستند. بهتر است بدانید که خورشید هم نام آلبومی است که عرفان در حال تولید آن می باشد و اطلاعاتی از آن در دسترس نیست.

عرفان پایدار و فرامرز اصلانی

مدتی قبل این خواننده معروف و مشهور با حضور فرامرز اصلانی اجرایی داشته است که این اجرا به دلیل حضور فرامرز اصلانی طرفداران زیادی پیدا کرده بود. می توانید قسمتی از کلیپ این اجرا را در اینترنت و یا یوتیوب مشاهده کنید. هم چنین عرفان بیان کرده بود که باعث افتخارش بوده است که در کنار فرامرز اصلانی آهنگی را اجرا کند، می‌ توانید توییتر عرفان پایدار در این باره را که در اینترنت منتشر شده است را مشاهده کنید.

عرفان پایدار و سوگند

عرفان پایدار و ترلان پروانه

ترلان پروانه یکی از بازیگران جوان دنیای سینمای ایران است که شهرت و معروفیت بسیار زیادی دارد. مدتی قبل شایعاتی به وجود آمده بود که ترلان پروانه و عرفان پایدار با یکدیگر در رابطه هستند و خبر این شایعه در شبکه‌ های مجازی و اینترنت منتشر شد. این شایعه از زمانی شروع شد که ترلان پروانه لایوی برگذار کرده بود تا در این لایو با مخاطبان و طرفدارانش صحبت کند که در این لایو عرفان پایدار نیز حضور داشت و چندین کامنت برای ترلان پروانه قرار داد که کامنت های او با حواشی زیادی روبه رو شد. بعد از اتمام لایو خیلی از کاربران و مخاطبان بیان کردند که حتماً رابطه ای بین عرفان و ترلان وجود دارد که عرفان برای ترلان کامنت گذاشته است. البته بعد از مدتی ترلان به این شایعات واکنش نشان داد و بیان کرد که هیچ گونه رابطه ای بین آن ها نیست و عرفان بدون دلیل برای او کامنت گذاشته است.

عرفان پایدار و سوگند

عرفان و سوگند هر دو از سلبریتی های مشهور و معروف ایرانی هستند که طرفداران بسیار زیادی نیز دارند. مدتی قبل رابطه بین سوگند و عرفان پایدار علنی شد، جالب است که بدانید قبل از این که رابطه عرفان و سوگند آشکار شود، آن ها مدت زمان زیادی در رابطه بودند اما رابطه آن ها چراغ خاموش و بی سر و صدا بود، چرا که نمی خواستند وارد حواشی شوند و ترجیح دادند تا رابطه شان شخصی و به دور از حرفه شان باقی بماند.

با این حال آن ها تصمیم گرفتند بعد از مدت ها رابطه شان را آشکار کنند و در یکی از موزیک ویدیو ها این دو سلبریتی رابطه خود را علنی کردند. خبر دوستی آن ها مانند یک بمب در فضای مجازی منتشر شد، البته دوستی آن ها بعد از آشکار شدن رابطه شان دوام زیادی نداشت و بعد از مدتی خبر جداییشان توسط عرفان در پیج اینستاگرامش اعلام شد.

عرفان پایدار و همسرش

در مورد زندگی شخصی و رابطه های عرفان و یا این که ازدواج کرده است یا خیر اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، چرا که او سعی می‌ کند زندگی خصوصی اش را از حرفه اش جدا نگه دارد و کمتر در مورد زندگی و روابطش با مخاطبان و طرفدارانش صحبت کند. اما بارها عکس های زیادی از عرفان در کنار دختران متفاوت منتشر شده است که برخی از این عکس ها گویای رابطه او با دختران بوده است.

یکی از دخترانی که بار ها عکس‌ های او در کنار عرفان دیده شده است، کیمیا نام دارد که عکس های زیادی از او در کنار عرفان در سال های 93 تا 97 منتشر شد و خیلی از افراد با انتشار این عکس ها بیان کرده بودند که عرفان و کیمیا با هم دوست هستند. امروزه در اکثر مسافرت ها و سفرهای تفریحی عرفان شخصی حضور دارد که هنوز عرفان او را معرفی نکرده است، اما با توجه به رفتار هایش مشخص می‌ شود که آن ها در رابطه هستند.

اینستاگرام عرفان پایدار

عرفان نیز همانند سایر سلبریتی ها و افراد معروف در اینستاگرام فعالیت می‌ کند. او اینستاگرام را به یک پایگاه اصلی و بزرگ برای تبادل اطلاعات خود در زمینه خوانندگی با فالووران و مخاطبانش تبدیل کرده است. عرفان به صورت روزانه اطلاعات و اخبار مختلفی را از طریق استوری با دنبال کنندگان و طرفدارانش در میان می‌ گذارد.

م چنین به غیر از پیج عرفان برخی از طرفداران او نیز فن پیج هایی را در اینستاگرام برای او ساخته اند که در این فن پیج ها سوالات مخاطبان و فالووران در مورد عرفان پاسخ داده می شود، به عنوان مثال این که سن و قد عرفان پایدار چقدر است و یا آهنگ جدید او کی منتشر می شود و خیلی از سوالات دیگر. به هر حال برای این که بتوانید آدرس پیج اینستاگرام عرفان را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم که نام کامل او را در اینترنت جستجو کنید.

درگیری عرفان پایدار با سامان ویلسون و مهراد هیدن

مدتی قبل بین گروه زدبازی و عرفان پایدار درگیری‌ هایی به وجود آمد که این درگیری ها منجر به منتشر شدن دیس و دیس بک های بین این خوانندگان شد. خیلی از افراد انتظار این درگیری‌ ها را بین عرفان‌ و گروه زدبازی به ویژه سامان ویلسون و مهراد هیدن را نداشتند و برخی از آن ها تصور می کردند که به زودی آن ها فیت های قوی را با یکدیگر منتشر می کنند که اوضاع آن طور که طرفداران انتظار داشتند پیش نرفت و دیس و دیس بک های بین آن ها رد و بدل شد. عرفان آهنگ راک استار را خطاب به ویلسون و مهراد هیدن منتشر کرد و این دو خواننده آهنگ عروس را خطاب به عرفان منتشر کردند.

عرفان پایدار و دنی اسدی

مدتی قبل عرفان در کنار دنی اسدی اجرای کوتاه و زیبایی داشت که کلیپ این اجرا را در صفحه خود منتشر کرد و این اجرا طرفداران زیادی را به دست آورد، می توانید کلیپ این اجرا را در اینترنت مشاهده کنید.

یوتیوب عرفان پایدار

عرفان در یوتیوب نیز فعالیت می‌ کند و کلیپ های زیادی را با مخاطبانش به اشتراک می گذارد. او به طور معمول فیلم هایی از فعالیت هایی که انجام می دهد و یا قسمتی از موزیک ویدیوهای خود را در یوتیوب قرار می‌ دهد.

کلاب هاوس عرفان پایدار

کلاب هاوس یکی از جدید ترین اپلیکیشن های اجتماعی است که طرفداران زیادی به دست آورده است. خیلی از افراد بیان کرده اند که عرفان پایدار نیز در کلاب هاوس عضو شده است، اما خود او در این باره صحبتی نکرده است.

لایو عرفان حاج رسولی

عرفان نیز همانند سایر سلبریتی ها و چهره های معروف هر از گاهی لایو برگزار می‌ کند که در این لایوها به گفتگو با مخاطبان و طرفدارانش می‌ پردازد. گاهی اوقات در لایو های او اشخاص معروف و خوانندگان دیگری نیز حضور دارند. برای این که بخش‌ هایی از لایو عرفان را مشاهده کنید، می‌ توانید به اینترنت مراجعه کنید.

فیت عرفان

عرفان پایدار با کدام خواننده ها فیت داشته است؟

عرفان پایدار تا کنون با هنرمندان مختلفی همکاری داشته است زیرا با همکاری کردن خوانندگان، افراد بیش تری صدای آن ها را شنیده و به تعداد دنبال کنندگان آن ها افزوده می شود. در ادامه به تعدادی از فیت های این خواننده اشاره می کنیم.

سامی بیگی

سامی بیگی یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که احتمالا صدای زیبای او را شنیده اید. این خواننده ترانه های بسیاری را تولید کرده است و همکاری های مختلفی با عرفان پایدار انجام داده است. دنیا مال ماست، گاهی، حالا نه و اون داره میره نام تعدادی از ترانه های مشترک این دو خواننده است که می توان آن ها را در سایت های موسیقی به دست آورد.

بهرام

بهرام نورایی یک خواننده 35 ساله است که ترانه های بسیاری در سبک رپ و هیپ هاپ اجرا کرده است. این خواننده از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرده است و تا کنون با خوانندگان بسیاری همکاری داشته است. بهرام و عرفان به کمک یک دیگر ترانه ای به نام اینو بفهم را منتشر کرده اند که مدت زمان آن بیش تر از 3 دقیقه است.

کدام رپرها عرفان پایدار را دیس کرده اند؟

عرفان خواننده ای تقریبا با حاشیه های زیاد است که درگیری زیادی با سایر رپرها داشته و دیس و دیس بک های زیادی برای او تولید و منتشر شده است. او در گذشته همکاری های مختلفی با گروه زد بازی داشت، اما پس از مدتی با این گروه دچار مشکل شد و این گروه دیس های مختلفی را خطاب به او منتشر کردند.

امیر تتلو هم در یکی از ترانه های خود این خواننده را دیس کرده بود، اما عرفان جواب او را نداد و دراقع او را تحویل نگرفت. مهراد هیدن هم از دیگر رپرهایی است که تا کنون دیس و دیس بک های زیادی برای عرفان پایدار اجرا کرده است. عرفان پایدار در اعتراضات مختلفی حضور داشته است و تعدادی از دیس هایی که به او می شود، به همین دلیل است.

سوالات متداول

 1. عرفان پایدار کیست؟

  عرفان یکی از خوانندگان مشهور و محبوب ایرانی است.

 2. عرفان پایدار با کدام سلبریتی ایرانی در رابطه بوده است؟

  عرفان مدت زمانی را با سوگند یکی از خوانندگان معروف ایرانی در رابطه بوده است.

 3. عرفان پایدار کدام آهنگ را به عنوان دیس به ویلسون و هیدن منتشر کرده است؟

  عرفان آهنگ راک استار را خطاب به ویلسون و هیدن منتشر کرده است.

 4. عرفان به غیر از اینستاگرام در کدام شبکه مجازی فعالیت می کند؟

  این خواننده معروف به غیر از اینستاگرام در یوتیوب نیز فعالیت می کند.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه