فلوید می ودور

تمرینات فلوید می ودور + بررسی ثروت این بوکسور افسانه ای

فلوید می ودور یا به لاتین Floyd Mayweather جزء بهترین ورزشکاران mma (mma چیست) و بوکس کشور آمریکا می باشد. وی یکی از افرادی است که بسیار با انگیزه است و هواداران بسیاری در سراسر جهان دارد.

فلوید می ودور کیست؟

فلوید می ودور کیست؟

در بیوگرافی فلوید می ودور آمده که این مبارز در تاریخ بیست و چهارم فوریه سال هزارو نهصد و هفتاد و هفت در ایالت میشیگان کشور آمریکا متولد شده است. جالب است بدانید که رقابت های بوکس این بوکسور این است که از پنجاه و یک رقابتی که وی در آن ها شرکت داشته است می ودور در پنجاه تا از آن ها توانسته رقبان خود را شکست دهد و خودش پیروز میدان شود.

 • اگر تمایل دارید تا در رابطه با شرط بندی mma اطلاعاتی بدست آورید بروی لینک کلیک کنید.

عکس های فلوید می ودور را در کجا ببینیم؟

یکی از راه هایی که می توانید عکس های این مبارز را مشاهده کنید از طریق گوگل است که شما می توانید نام او را جستجو کنید و از سایت های متعدد عکس های او را مشاهده کنید. یکی دیگر از راه های که می توان عکس های او را مشاهده کرد از طریق پیج اینستاگرام او می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

اگر شما علاقه مند هستید تا به پیج اینستاگرام او دست یابید می توانید نام او را به صورت لاتین در قسمت جستجوگر وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج او دست یابید. وی در این صفحه عکس ها و ویدئو هی بسیاری را برای هواداران به اشتراک گذاشته است.

فلوید می ودور چه افتخاراتی به دست آورده است؟

این بازیکن پیروزی و موفقیت های متوالی را ئر کارنامه خود به ثبت رسانده است و به همین علت لقب شکست ناپذیر را به او دادند. این ورزشکار در سال دو هزار و پانزده لقب پولدار ترین بازیکن و سلبریتی را در جهان از آن خود کرد. برای بررسی دقیق تر افتخارات او می توانید به ویکی پدیا Floyd Mayweather مراجعه کنید.

فلوید می ودور در چه رشته ای فعالیت دارد؟

می ودور یکی از بوکسور های حرفه ای است که تا به حال در مسابقات بسیاری حضور پیدا کرده است و در همه این رقابت ها رقبان خود را شکست داده است و خودش به پیروزی رسیده است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این ورزشکار را می توان از سایت های معتبر ورزشی و سرویس هایی نظیر یوتیوب مشاهده کرد. سایت های فدراسیون بوکس آمریکا همچنین در رقابت های گوناگون سال گذشته را به صورت زنده انتشار داده است.

رقیب فلوید می ودور کیست؟

نکته جالب این است که این بازیکن لقب شکست ناپذیر و بی رقیب بودن را از آن خود کرده است. وی در رقابت های بوکس دوره خودش بدون رقیب بوده است.

فلوید می ودور در کدام رده وزنی قرار دارد؟

این بازیکن در رده وزنی سبک وزن بازی کرده است. فلوید از زمان نوجوانی در این رده وزنی به بوکس و مسابقات با حریف های خود مشغول بوده است.

سوالات متداول

 1. فلوید می ودور کیست؟

  فلوید می ودور یا Floyd Mayweather جز بهترین های ورزش های mma و بوکس در کشور آمریکا می باشد.

 2. می ودور در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  این ورزشکار در بیست و چهارم فوریه سال هزارو نهصد و هفتاد و هفت در ایالت میشیگان کشور آمریکا متولد شده است.

 3. این بازیکن در چند بازی توانسته پیروز میدان شود؟

  وی در پنجاه و یک رقابتی که تا به اکنون حضور داشته است توانسته در پنجاه تا از آن ها پیروز شود.

 4. ان ورزشکار در چه دسته وزنی به فعالیت پرداخته است؟

  او از زمان نوجوانی در دسته سبک وزن بازی کرده است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه