جسیکا اندرید

بیوگرافی جسیکا اندرید فایتر خوش اندام ufc

جسیکا اندرید یکی از زنان ufc است که در رقابت های یو اف سی ufc چیست بهترین عملکرد را داشته است. این ورزشکار یکی از بهترین های رشته هنر های رزمی ترکیبی می باشد.

جسیکا اندرید کیست؟

جسیکا اندرید کیست؟

در بیوگرافی جسیکا آمده است که او یکی از بهترین ورزشکار های زن و اف سی کار می باشد. او با شرکت در مسابقات متعدد توانسته افتخارات متعددی را در کارنامه خود به ثبت برساند.

 • برای شرط بندی ufc تنها کافیست تا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.

عکس های جسیکا اندرید را در کجا ببینیم؟

اگر شما علاقه مند هستید تا عکس های این ورزشکار را مشاهده کنید می توانید نام او را در مرورگر وارد کنید و از  طریق سایت های متعدد تصاویر وی را تماشا کنید. تصاویر این ورزشکار در پیج اینستاگرام او نیز موجود می باشد و شما از این طریق نیز می توانید تصاویر را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

جسیکا اینستا فعالی دارد و هر روز پست های متعددی را در این شبکه اجتماعی برای هواداران قرار می دهد. شما می توانید اسم این ورزشکار را در اینستاگرام جستجو کنید و به راحتی به پیج او دست یابید. ثروت این فایتر از طریق شرکت در مسابقات و افتخارات که در این مسابقه از آن خود کرده به دست آمده است.

جسیکا اندرید چه افتخاراتی به دست آورده است؟

این ورزشکار در رقابت های گوناگونی حضور داشته و توانسته افتخارات متعددی را در کارنامه خود ثبت کند. این ورزشکار تا به اکنون در پانزده مسابقه شرکت کرده و توانسته در یازده تا از آن ها پیروز میدان شود.

جسیکا اندرید در چه رشته ای فعالیت دارد؟

جسیکا اندرید در چه رشته ای فعالیت دارد؟

این ورزشکار در رشته هنر های رزمی ترکیبی به فعالیت پرداخته است. جالب است بدانید او به رشته جوجیستو علاقه بسیاری داشته اما تا به اکنون در این رشته هیچ گونه فعالیتی نداشته است.

مسابقات این مبارز را چگونه ببینیم؟

شما می توانید از طریق سرویس هایی نظیر یوتیوب و اینستاگرام مسابقات این رزمی کار را ببینید. در حال حاضر در پیج های اینستاگرامی کلیپ های متعددی از مبارزه های این فایتر موجود می باشد.

رقیب جسیکا اندرید کیست؟

این فایتر با افراد گوناگونی رقابت کرده اما رقیب اصلی او شخصی به نام آسپن لاد می باشد. این دو نفر با هم رقابت های گوناگونی کرده اند که در هر کدام توانسته آسپن را شکست دهد.

جسیکا اندرید در کدام رده وزنی قرار دارد؟

این ورزشکار در رده سبک وزن در رقابت ها حاضر می شود. همسر جسیکا این ورزشکار را در این مسیر حمایت کرده است.

سوالات متداول

 1. جسیکا اندرید کیست؟

  او یکی از فایتر های معروف زن می باشد که در رقابت های گوناگون خوش درخشیده است.

 2. ثروت این فایتر چگونه به دست آمده ست؟

  او از طریق شرکت در مسابقات و افتخاراتی که به دست آورده است توانسته به ثروت دست یابد.

 3. رقیب این فایتر کیست؟

  او رقیب های بسیاری دارد اما رقیب اصلی او شخصی به نام آسپن لاد می باشد.

 4. این ورزشکار تا به حال در چند مسابقه شرکت کرده است؟

  او تا به اکنون در پانزده مسابقه شرکت کرده و یازده برد را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه