هومن کرمی

هومن کرمی کلاهبردار ارز های دیجیتال و ماجرای همکاری او با تتلو

هومن کرمی یکی از افرادی است که در ابتدا از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام بود. او مدتی است به کلاهبرداری متهم شده است. در ادامه بیشتر با وی آشنا خواهید شد.

هومن کرمی کیست؟

هومن کرمی کیست؟

متاسفانه این روزها با توجه به بازار داغ ارز های دیجیتال مشاهده می شود که کلاهبرداری های مربوط به این حوزه هم افزایش پیدا کرده است. به همین خاطر برخی از افراد سیگنال فروش های جعلی و روش های مختلفی را برای کلاهبرداری از مردم پیاده می‌ کنند. حال باید افزود که مدتی قبل اخباری در رابطه با این که هومن به کلاهبرداری مشغول است و به خالی کردن جیب مردم پرداخته است، در رسانه ها منتشر شد که باعث به وجود آمدن هرج و مرج های زیادی شد و خیلی از افراد تمایل پیدا کردند تا قانون این فرد را دستگیر کند. این موضوع تا جایی پیش رفت که او امیر تتلو را تحریک کرد که پروژه ای تحت عنوان “ارز دیجیتال امیر تتلو” را به جریان بندازد و در نهایت از این طریق کلاه تتلو را نیز برداشت.

شغل هومن کرمی چیست؟

برای خیلی از افراد سوالی که به وجود آمده، این است که شغل هومن چیست؟ در این باره هنوز اطلاعات کاملی در دسترس نمی باشد. اما با توجه به اسناد به نظر می‌ رسد که او در ارز دیجیتال فعالیت می کند.

ماجرای همکاری هومن کرمی با تتلو بر سر چه بود؟

ماجرای همکاری هومن کرمی با تتلو بر سر چه بود؟

کنسرت امیر تتلو در ترکیه حواشی بسیار زیادی داشت که یکی از این حواشی، تبلیغ شت کوین در کنسرت تتلو بود. در این کنسرت که در ترکیه برگزار شد، شت کوینی به نام CCN بر روی بنر های تبلیغاتی سالن قرار گرفت. این ارز به گفته خیلی از کارشناسان متخصص حوزه کریپتوکارنسی یک پروژه اسکم یعنی کلاهبرداری به شمار می‌ رود. هومن برای تبلیغ توکن خود، اسپانسر کنسرت امیر تتلو شد. این توکن تتلو در کنسرت، بر روی شبکه بایننس اسمارت چین ساخته شده است. توکن CCN هم اکنون بیش از 16 هزار و 800 هولدر دارد که آدرس کیف پول اکثر این هولدرها تقلبی است. حال باید افزود که کلاهبرداری هومن کرمی به راحتی در کنسرت تتلو و با استقبال طرفداران تتلو انجام شد.

پیج اینستاگرام این شخص چیست؟

برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام هومن کافی است تا به قسمت جستجوی این شبکه مراجعه نمایید، چرا که با جستجوی نام این کلاهبردار در قسمت سرچ این شبکه پیج او برای شما نمایش خواهد یافت.

عکس های این شخص را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها نام هومن در رسانه ها و شبکه های مجازی شنیده می شود و خیلی از مردم از طریق هومن پول هایشان را از دست داده اند. به همین دلیل خیلی از افراد می خواهند تا این شخص را بشناسند و به مشاهده عکس های او بپردازند. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده تصاویر این شخص کلاهبردار بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه کنید و نام او را جستجو کنید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید و عکس های مختلفی از او در لوکیشن های مختلف برای شما نمایش یابد. هم چنین ناگفته نماند که با مراجعه به شبکه های مجازی مانند اینستاگرام نیز می‌ توانید در برخی از پیج های مختلف عکس‌ های او را جستجو و مشاهده کنید.

دلیل قطع همکاری هومن کرمی با تتلو چه بود؟

دلیل قطع همکاری هومن کرمی با تتلو چه بود؟

این روز ها در دنیای ارز دیجیتال انواع کلاهبرداری ها مشاهده می شود که هر روز نیز رو به افزایش هستند. حال مدتی قبل هومن که اسپانسر کنسرت تتلو شده بود، توانست از طریق طرفداران تتلو به کلاهبرداری بپردازد و این موضوع بعد از آشکار شدن، باعث قطع همکاری تتلو با هومن شد. هم چنین بعد از این موضوع تتلو در خیلی از صحبت‌ های خود از طریق شبکه های مجازی بیان کرد که از قصد و نیت هومن خبر نداشته است و نمی دانسته که او کلاهبردار است و از این که برخی از طرفدارانش به خرید این توکن ها پرداختند واقعاً ناراحت و عصبانی است.

این شخص کجا زندگی می کند؟

این شخص کجا زندگی می کند؟

برای خیلی از افراد سوال به وجود می‌ آید که در حال حاضر هومن کجا زندگی می کند؟ در این باره بهتر است که بدانید از آن جایی که این شخص کلاهبرداری های زیادی کرده است و تحت تعقیب است، به همین دلیل در رابطه با محل زندگی خود اطلاعاتی را منتشر نکرده است و در این باره اطلاعاتی موجود نمی باشد. اما بهتر است که بدانید او تا مدت ها در ایران و شهر تهران زندگی می کرده است و در تهران نیز به کلاهبرداری های زیادی از طریق ارز دیجیتال پرداخته است. اما در حال حاضر در یکی از کشور های خارجی زندگی می کند و در این کشور به فعالیت های روزمره خود می پردازد.

هومن کرمی چه حاشیه هایی داشته است؟

بعد از این که کلاهبرداری های هومن آشکار شد، حواشی و جنجال های زیادی در پیرامون او مشاهده شد و هم چنین هشتگ هایی نیز در رابطه با او در شبکه های مجازی به وجود آمد. حال از مهم‌ ترین حواشی که در پیرامون این شخص مشاهده شده است می‌ توان به موضوعاتی مانند: کلاهبرداری های میلیونی او، بالا کشیدن پول خیلی از مردم، بازگشت او به ایران، خبر دستگیری هومن، فرار او از ایران، همکاری هایی که با تتلو داشته است و بعد از آن دعوا و درگیری های او با تتلو و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

البته ناگفته نماند که هومن به هیچ کدام از حواشی که تا به اکنون برای او به وجود آمده و یا در پیرامون او مشاهده شده است واکنشی نشان نداده و صحبتی نکرده است و هیچ کدام از این حاشیه ها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

سوالات متداول

 1. هومن کرمی کیست؟

  هومن یکی از کلاهبردار های ارز دیجیتال است که مدتی است به خالی کردن جیب مردم پرداخته است.

 2. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های او بپردازند؟

  اگر تمایل به مشاهده عکس های این کلاهبردار را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم که به شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

 3. او در حال حاضر ساکن کجاست؟

  در حال حاضر این شخص تحت تعقیب است و در یکی از کشور های خارجی زندگی می کند که اطلاعاتی در این باره در دسترس نمی باشد.

 4. علت قطع همکاری امیر تتلو و هومن چه بوده است؟

  بعد از این که کلاهبرداری های هومن آشکار شد، تتلو با او قطع همکاری کرد و در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرد که هومن کلاهبردار است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه