هولی هولم

بیوگرافی هولی هولم خشمگین ترین زن یو اف سی

هولی هولم Holly Holm یکی از زنان Ufc است که در رشته‌ های ورزشی هنرهای رزمی از جمله کیک بوکسینگ و بوکس بوده است. او در طی ۱۸ بار توانسته قهرمانی را برای خود به دست بیاورد و نام خود را به جهان ورزش معرفی کند.

 • برای ورود به بهترین سایت شرط بندی ufc همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در این مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید
هولی هولم کیست؟

هولی هولم کیست؟

بیوگرافی این ورزشکار یو اف سی (ufc چیست) به این صورت است که او در سال ۱۹۸۱ متولد شده و در ایالات متحده زندگی می کند همچنین توانست ۱۸ با قهرمانی را بدست بیاورد که این هجده بار در وزن های مختلفی از جمله پروزن و خروس وزن و فوق‌ ولتروزن بوده است.

عکس های هولی هولم را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های این مبارز می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او عکس هایش را مشاهده کنیم همچنین با مراجعه به صفحات مجازی مختلف او هم می توانیم عکس هایش را که در حالت های مختلفی است مشاهده کنیم.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

این مبارز در اینستا فعالیت می‌ کند و به عنوان یکی از چهره های معروف شناخته می شود که آدرس پیج اینستاگرام او hollyholm که او در حدود دو میلیون دنبال کننده دارد و هزار پست اینستاگرامی دارد که از خود منتشر کرده است.

هولی چه افتخاراتی به دست آورده است؟

این مبارز که فعال در حوزه‌های هنرهای رزمی است توانسته افتخارات بسیار زیادی را برای خود کسب کند. از این افتخارات ۱۸ قهرمانی در وزن های مختلف است. او همچنین ۳۸ مبارزه را در رشته های مختلف انجام داده که در ۳۳ تا از این مبارزات پیروزی را از آن خود کرده است.

هولی هولم در چه رشته ای فعالیت دارد؟

او در رشته های هنرهای رزمی ترکیبی فعال است و از جمله رشته هایی که بیشترین فعالیت را دارد می توانیم کیک بوکسینگ و بوکس و کاراته و جوجیتسو برزیلی و همچنین کشتی اشاره کنیم که قهرمانی هایی را در این حوزه ها به دست آورده است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟
LAS VEGAS, NEVADA – JANUARY 18: Holly Holm enters the octagon in her bantamweight fight during the UFC 246 event at T-Mobile Arena on January 18, 2020 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Chris Unger/Zuffa LLC via Getty Images

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده مسابقات و مبارزات این ورزشکار می توانیم به گوگل معرفی کنیم وبا جست و جو کردن نام او مبارزاتش را مشاهده کنیم و همچنین در صفحات مجازی مختلف مانند یوتیوب که این مسابقات وجود دارد می توانیم مراجعه کنیم.

رقیب Holly Holm کیست؟

این مبارزفعال که در حوزه های مختلف است و قد او ۱۷۵ سانتیمتر است همواره رقیبان ای را برای خود دارد که سعی در رسیدن به جایگاه او دارند و از جمله رقیبان او می توانیم به روندا رزی اشاره کنیم که او توانست در یک مسابقه او را شکست دهد.

این مبارز در کدام رده وزنی قرار دارد؟

او همواره در دسته های وزنی مختلف شرکت کرد و توانست قهرمانی های را برای خود به دست بیاورد و اما بیشترین فعالیت او در رده سبک وزن و پر وزن و خروس وزن و… است.

سوالات متداول

 1. هولی هولم کیست؟

  قهرمان فعال در حوزه‌ های هنرهای رزمی ترکیبی که توانسته قهرمانی‌ های زیادی را برای خود به ارمغان بیاورد و نام خود را در لیست بهترین مبارزان قرار دهد.

 2. آیا این مبارز در میان مردم محبوب است؟

  او که زنی فعال در حوزه‌های ورزشی است توانسته توجه مردم را به خود جلب کند و همچنین بسیاری از مبارزان زن او را به عنوان الگوی خود قرار دادند.

 3. آیا وی در یک رده وزنی ثابت است؟

  این مبارز در یک رده وزنی باقی نمانده است و در رده های مختلف فعالیت داشته که قهرمانی‌های را هم در این رده ها به دست آورده است.

 4. همسر هولی هولم مبارز چه کسی است؟

  همسر او جف کریکپاتریک است که در چندین سال قبل زندگی خود را با او آغاز کرده است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه