مایکل کیزا

بیوگرافی مایکل برر خشمگین آمریکایی

مایکل کیزا یکی از مبارزان رشته رزمی ترکیبی (Ufc چیست) می باشد که در رقابت های بسیاری تا به اکنون شرکت کرده است. در ادامه به بیوگرافی مایکل کیزا می پردازیم.

 • بدون معطلی بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید تا به معتبرترین سایت شرط بندی ورزشی هدایت شوید.
مایکل کیزا کیست؟

مایکل کیزا کیست؟

مایکل در هفتم دسامبر سال هزار و نهصد و هشتاد و هفت به دنیا آمده است. او یکی از مبارزان حرفه ای و تحلیگر آمریکا می باشد. این مبارز در رده وزنی سبک وزن به فعالیت می پردازد.

عکس های مایکل گیزا را در کجا ببینیم؟

اگر شما علاقه مند هستید تا عکس های مایکل را ببینید می توانید نام او را در مرورگر وارد کنید و از سایت های متعدد تصاویر او را مشاهده کنید. یک راه دیگر برای دیدن تصاویر او وجود دارد که آن هم از طریق پیج اینستاگرام او می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

مایکل اینستا فعالی دارد و روزانه پست های بسیاری را در این صفحه مجازی قرار می دهد. شما می توانید نام او را به لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج او دست یابید.

مایکل کیزا چه افتخاراتی به دست آورده است؟

مایکل تا به اکنون در رقابت های بسیاری شرکت کرده و توانسته افتخارات زیادی را از آن خود کند. او حدودا در بیست و پنج مسابقه شرکت کرده و در 23 تا از آن ها موفق به کسب مدال و وجه نقد شده است.

مایکل کیزا در چه رشته ای فعالیت دارد؟

مایکل کیزا در چه رشته ای فعالیت دارد؟

مایکل در رشته ورزشی هنر های رزمی ترکیبی به فعالیت می پردازد. او از زمان نوجوانی به این ورزش علاقه بسیاری داشته به همین علت در این حیطه قدم گذاشته است. مایکل در این رشته ورزشی افتخارات بسیاری کسب کرده است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

این روز ها سایت های متعددی هستند که مسابقات این مبارز را در سایت های متعدد قرار می دهند و این مسابقات مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است. مسابقات این شخص را همچنین می توانید از طریق پیج اینستاگرام او مشاهده کنید.

رقیب مایکل کیزا کیست؟

این مبارز رقیب های بسیاری دارد  توانسته اکثر این رقیب ها را مغلوب میدان کند. یکی از رقیب های این مبارز ویسنته لوکه می باشد که تا به اکنون باهم مسابقه داده اند.

مایکل کیزا در کدام رده وزنی قرار دارد؟

مایکل در رده وزنی سبک وزن به بازی می پردازد. او در این رده وزنی رقبان بسیاری دارد که توانسته هر یک را شکست دهد و در صدر جدول باشد.

سوالات متداول

 1. مایکل کیزا کیست؟

  او یکی از مبارزان رشته هنر های رزمی ترکیبی می باشد که تا به اکنون در رقابت های بسیاری شرکت کرده است.

 2. رقیب اصلی این مبارز کیست؟

  این مبارز رقیب های بسیاری دارد که اصلی ترین آن ها ویسنته لوکه می باشد.

 3. چگونه کلیپ های مسابقه این فایتر را ببینیم؟

  کلیپ های مسابقه این مبارز در فضاهای مجازی متعدد همانند اینستاگرام قرار داده شده است.

 4. این فایتر تا به اکنون در چند مسابقه شرکت کرده است؟

  او در بیست و پنج مسابقه شرکت کرده که در بیست و سه تا از آن ها توانسته موفقیت به دست آورد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه