جک هرمانسون

بیوگرافی جک هرمانسون و لیست برد و باخت های او در ufc

جک هرمانسون با نام کامل برندارد هرمانسون متولد ۱۰ ژوئن ۱۹۸۸ یک هنرمند ورزش کار حرفه ای مختلط ترکیبی (Ufc چیست) نروژی می باشد. او اصالت سوئدی دارد و به طور کاملا حرفه ای و موفق در مسابقات نهایی یو اف سی شرکت کرده است و با تلاش بی نهایت توانست عنوان قهرمانی را در بیشتر مسابقات بدست بیاورد.شما دوستان گرامی می توانید در ادامه با بیوگرافی برندارد هرمانسون بیشتر آشنا می شوید.

 • قصد ثبت شرط بندی Ufc را دارید؟ می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ به برترین سایت ایرانی هدایت شوید.
جک هرمانسون کیست؟

جک هرمانسون کیست؟

برندارد هرمانسون در بخش وزن میانه توانسته است در مسابقات یو اف سی عنوان قهرمانی را کسب کند و از ۴ می ۲۰۲۱ در رده بندی وزن میانی در مقام ششم قرار گرفته است. برندارد هرمانسون با ۳۳ سال سن با عنوان جوکر بین طرفداران خود شناخته می شود. جوکر توانست با کسب موفقیت در تیم های ورزشی پسر جهنمی، قبلا و آکادمی خط مقدم بدرخشد و باعث افتخار کشور و مربی خود شود.

عکس های جک هرمانسون را در کجا ببینیم؟

شما دوستان عزیز و همراهان گرامی می توانید عکس همسر برندارد هرمانسون و عکس جدید او را با دنبال کردن اینستاگرام او یا با سرچ کردن نام او در گوگل یا جستجوگرهای مشابه آن مشاهده کنید و لذت ببرید.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

امروزه بازار داغی به نام اینستاگرام در فضای مجازی غوغا بپا کرده است و اینستاگرام برندارد هرمانسون از صفحه های محبوب در این برنامه می باشد. او با داشتن صفحه اینستاگرام با ای دی jackThejoErmma و ۷۸ هزار دنبال کننده از پست های او لذت ببرید.

جک هرمانسون چه افتخاراتی به دست آورده است؟

برندارد هرمانسون ورزش کار حرفه ای مختلط ترکیبی در رشته ام ام ای توانست در ۱۹ نوامبر سال گذشته در مسابقه بولداگ فیت نایت ۹ در مسابقه کشتی آزاد در کشور سوئد در مقابل حریف خود عنوان پیروزی و قهرمانی را بدست آورد. ورزش کار حرفه ای مختلط ترکیبی جک توانست در ۵ دسامبر با درن تیل رویرو شود و عنوان قهرمانی را برای تیم خود کسب کند.

جک هرمانسون در چه رشته ای فعالیت دارد؟

جک هرمانسون در چه رشته ای فعالیت دارد؟

برندارد هرمانسون یک هنرمند ورزش کار حرفه ای مختلط ترکیبی نروژی در رشته ام ام ای می باشد و موفقیت بسیار زیادی کسب کرده است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

شما دوستان و همران گرامی می توانید با سرچ کردن نام برندارد هرمانسون در گوگل یا جستجوگرهای مشابه آن از زمان و تاریخ برگزاری مسابقات او با خبر شوید و در شبکه اسپرت یا به صورت آنلاین از دیدن مسابقه ورزشی لذت ببرید.

رقیب جک هرمانسون کیست؟

برندارد هرمانسون با موفقیت زیادی که در رشته ورزشی رزمی ترکیبی مختلط رقیب های بی شماری پیدا کرده است که از جمله آنها می توانیم درن تیل و کلوین کستلوم اشاره کنیم.

جک هرمانسون در کدام رده وزنی قرار دارد؟

برندارد هرمانسون با وزن ۸۴ کیلو گرم و قد ۱۹۷ سانتی متر در رده وزنی میانی مسابقه می دهد.و توانسته است موفقیت های بی شماری در این رده وزنی کسب کند.

سوالات متداول

 1. قد و وزن جک هرمانسون چقدر می باشد؟

  جک هرمانسون با وزن ۸۴ کیلو گرم و قد ۱۹۷ سانتی یکی از ورزش کاران حرفه ای فوق العاده موفق می باشد.

 2. جک در چه حرفه ای مشغول به فعالیت است؟

  جک برندارد هرمانسون در حرفه ی ورزش کار مختلط ترکیبی نروژی در رشته ام ام ای می باشد.

 3. جدیدترین عنوان قهرمانی جک هرمانسون چیست؟

  سال گذشته مسابقه بولداگ فیت نایت ۹ در مسابقه کشتی آزاد در کشور سوئد جدید ترین عنوان قهرمانی او می باشد.

 4. او در چه مسابقاتی شرکت کرده و چه مقام هایی را کسب نموده است؟

  او توانست در مسابقات یو اف سی عنوان قهرمانی را کسب کند و از ۴ می ۲۰۲۱ در رده بندی وزن میانی در مقام ششم قرار گرفته است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه