پانیذ کرمی

بیوگرافی پانیذ کرمی تیک تاکر در ترکیه + بررسی درآمد او

پانیذ کرمی یکی دیگر از افرادی است که وارد حرفه اینستاگرامی شده است و یک اینفلوئنسر و از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام است که هر روز با محتواهایی که تولید می کند توانسته است تعداد طرفدارانش را بیشتر کند. ما سعی کردیم اطلاعاتی از زندگی شخصی و حرفه ای پانیذ کرمی دراختیار شما بگذاریم تا به سوالاتی که در ذهن شما در مورد این اینفلوئنسر است پاسخ دهیم. امیدواریم تا آخر مقاله همراه ما باشید.

پانیذ کرمی کیست؟

پانیذ کرمی کیست؟

پانیذ کرمی متولد سال ۱۳۷۷ هجری شمسی در تهران است پدر او طوفان کرمی به حرفه خوانندگی مشغول است و در چند فیلم ایفای نقش کرده است. او مجرد است و رلی هم ندارد. پانیذ کرمی یکی از تیک تاکرهای ایرانی و بازیگر اینستاگرامی و چهره شناخته شده اینستاگرامی است که با ساخت کلیپ و ویدئو و انتشار آن در صفحه شخصی خود به شهرت چشمگیری رسیده است او در ساخت کلیپ با اکیپ دیانا رحیمی، عرفان پور محمدی، نیکا فلاحی، ارسلان کاشی و محمد روشنفکر همکاری می کرد و در فیلم دستبند در کنار دیگر بازیگرانی چون دیانا رحیمی، المیرا رضایی و رضا برزگر به ایفای نقش پرداخته است کارگردان و نویسنده فیلم عرفان پورمحمدی و تهیه کنندگی آن را نیز پانیذ کرمی بر عهده گرفته است که در مورد داستان این فیلم هیچ اطلاعاتی منتشر نشده است.

آیا پانیذ خوانندگی هم می کند؟

او در کنار بازیگری اینستاگرام به خوانندگی هم علاقه دارد و گاهی اوقات به خوانندگی می پردازد از جمله آهنگ های او، آهنگ “بدون تو” است که این آهنگ طرفداران زیادی در بین نوجوانان و جوانان دهه ۷۰ و ۸۰ دارد.

آدرس پیج اینستاگرام پانیذ کرمی چیست؟

پانیذ کرمی یک تیک تاکر و یک چهره اینستاگرامی که با ساخت دابسمش و لایو و کلیپ ها و ویدئو های که بیشتر طنزهای اجتماعی هستند توانسته در بین نوجوانان و جوانان به محبوبیت بالایی دست پیدا کند و توجه کاربران اینستاگرام را به خود جلب کند. کلیپ های او بیشتر به صورت چالش های اجتماعی هستند که با طنز آمیخته شده اند. در اینستا گرام به دلیل بالا بودن تعداد فالوئرها و طرفدارانش فن پیج های زیادی از او وجود دارد و افرادی که علاقمند هستند عکس ها و فیلم های او را ببینند می توانند با ذکر نام پانیذ کرمی در قسمت جستجو اینستاگرام به این فن پیج ها مراجعه کنند و یا با جستجو نام پانیذ کرمی در مرورگر گوگل به عکس های او دست پیدا کنند و فیلم های او را در سایت آپارات ببینند. همچنین می توانند به پیج او به نشانی p.a.n.i.sh مراجعه کنند.

فعالیت پانیذ در دیگر شبکه های اجتماعی

پانیذ کرمی ویدئوها و کلیپ هایی هم در یوتیوب منتشر کرده است و تعداد بازدید کنندگان او در یوتیوب هم زیاد می باشند و همچنین در کلاب هاوس هم فعالیت دارد و مراجعین می توانند در این شبکه های اجتماعی هم کارهای او را نیز دنبال کنند‌. در اینجا برای درک بهتر توضیحی در مورد کلاب هاوس را در اختیار شما خوانندگان قرار می دهیم. کلاب هاوس یکی دیگر از شبکه های اجتماعی مجازی است که در آن خبری از متن و عکس و ویدئو نیست و این اپلیکیشن صرفا صوتی می باشد همچنین همه چیز زنده و هم زمان اتفاق می افتد که در آن تعداد مشخصی از افراد می توانند صحبت کنند و بقیه فقط گوش می دهند.

حاشیه های پانیذ کرمی

حاشیه های پانیذ کرمی

معمولا در اطراف اینفلوئنسرهای اینستاگرامی حاشیه های خیلی زیادی وجود دارد که این حاشیه ها گاهی اوقات مثبت و گاهی اوقات منفی می باشند که از طرف کاربران و یا اطرافیان و نزدیکان فرد و حتی توسط خود فرد به وجود می آید که باعث می شود یک مدت نام فرد در اینستاگرام بیشتر بر سر زبان ها باشد و تعداد افرادی که به پیج او مراجعه می کنند بیشتر شود و در نتیجه فالوئرهایشان بیشتر شود. داشتن حاشیه در حرفه اینستاگرامی گاهی لازم و کاربردی است. پانیذ کرمی هم یک اینفلوئنسر است که این اصل برای او هم صدق می کند.

پانیذ کرمی در ایران زندگی می کند؟

پانیذ کرمی در تهران متولد شده است و تا مدتی در ایران به فعالیت های اینستاگرامی خود می پرداخت ولی بعد از مدتی سرانجام در اخر شهریور ۱۴۰۰ تصمیم گرفت برای همیشه از ایران به ترکیه مهاجرت کند. علت مهاجرت او به ترکیه به گفته دوست و همکارش عرفان پور محمدی، تهمت ها و حرفایی نسنجیده بوده است که از طرف فن پیج ها و برخی از دوستان نزدیک پانیذ کرمی برای او گفته شده است و پانیذ مجبور شده وطن خود را ترک کند و غربت نشین شود.

شغل پانیذ کرمی چیست؟

پانیذ کرمی یک اینفلوئنسر است او با تولید کلیپ و ویدئوهای جذاب و لایوهای جالب توانسته است به یک چهره جنجالی و جذاب در اینستاگرام تبدیل شود و توجه کاربران مخصوصا نوجوانان و جوانان را به خود جلب کند و هر روز بر تعداد فالوئرهایش افزوده شود. او با تبلیغاتی که در پیج خود می گذارد توانسته است مبالغ هنگفتی را دریافت کند و از لحاظ مالی یک منبع درآمد خوبی برای خود ایجاد کند.

دوست پسر پانیذ کرمی کیست؟

او در کلیپ هایش همراه با پسرهای دیگری است ولی هنوز صحبتی از دوست پسر و همسر به میان نیامده است و می توان گفت او ازدواج نکرده و دوست پسری ندارد.

آیا پانیذ کرمی از ایران رفت؟

آیا پانیذ کرمی از ایران رفت؟

پانیذ کرمی بعد از مدتی فعالیت در ایران بنا به دلیل حاشیه هایی که برایش به وجود آمد تصمیم گرفت ایران را به مقصد ترکیه ترک کند و برای همیشه از ایران مهاجرت کند او در یکی از پست های خود در مورد مهاجرتش نوشته بود که رفتن همیشه آخرین گزینه است حداقل برای من اینجوری بود یک فصل از زندگیم تموم شد و فصل جدید دیگری از زندگیم رو شروع می کنم هیچوقت فکر نمی کردم اینقدر راحت دل بکنم ولی همه چیز جوری پیش رفت که بتوانم با حال خیلی خوب از کشور بروم دلم شکسته بود سینه ام سنگینی می کرد ولی حال روحیم خوب بود چون می دانستم برای پیشرفت و آرامش و موفقیت دارم می روم همتون رو دوست دارم ببخشید که خیلیا رو ندیدم و بهتون نگفتم از راه دور حواسم بهتون هست. در یکی دیگر از استوری های او بعد از مهاجرتش به ترکیه که در صفحه شخصیش منتشر کرده بود نشان می داد که او پیش محمد روشنفکر رفته و مهمان او شده است.

پانیذ کرمی قبل از عمل

در حرفه اینفلوئنسری ظاهر خیلی مهم است و باید چهره جذاب و زیبا و اندام و قد و وزن مناسب داشت تا در نظر اول کاربران اینستاگرامی جذب بشوند و بر تعداد فالوئرهایشان افزوده شود. زیاد شدن فالوئرها به معنای دیده شدن بیشتر تبلیغات و در نتیجه درآمد بیشترمی باشد که پانیذ کرمی هم با اینکه چهره زیبا و جذابی داشت ولی برای اینکه بیشتر دیده شود و فالوئر های بیشتری جذب کند عمل های زیبایی انجام داده است.

چالش پانیذ کرمی

پانیذ کرمی این اینفلوئنسر ایرانی که به تازگی به ترکیه مهاجرت کرده است با ساخت کلیپ و ویدئو های و لایو ها و دابسمش هایش به شهرت بالایی در اینستاگرام دست پیدا کرده است. بیشتر کلیپ های او چالشی و در زمینه مسائل اجتماعی است که به صورت طنز به بیان آن ها پرداخته است ودر این کار خود موفق بوده که این نشان دهنده شناخت خوب و کامل او نسبت به علایق و خواسته های مخاطب هایش است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. علت مهاجرت پانیذ کرمی از ایران چه بوده است؟

  علت مهاجرت او به ترکیه به گفته دوست و همکارش عرفان پور محمدی، تهمت ها و حرفایی نسنجیده بوده است که از طرف فن پیج ها و برخی از دوستان نزدیک پانیذ کرمی برای او گفته شده است و پانیذ کرمی مجبور شده وطن خود را ترک کند و غربت نشین شود.

 2. اکیپی که پانیذ کرمی با آنها به تولید کلیپ و ویدئو می پردازد چه کسانی هستند؟

  اکیپی که پانیذ کرمی با آنها به تولید کلیپ و ویدئو می پردازد متشکل از افرادی چون دیانا رحیمی، عرفان پور محمدی، نیکا فلاحی، ارسلان کاشی و محمد روشنفکر است.

 3. در پستی که پانیذ کرمی در مورد مهاجرت خود در پیجش منتشر کرده بود چه نوشته بود؟

  رفتن همیشه آخرین گزینه است حداقل برای من اینجوری بود یک فصل از زندگیم تموم شد و فصل جدید دیگری از زندگیم رو شروع می کنم. هیچوقت فکر نمی کردم اینقدر راحت دل بکنم ولی همه چیز جوری پیش رفت که بتوانم با حال خیلی خوب از کشور بروم. دلم شکسته بود سینه ام سنگینی می کرد ولی حال روحیم خوب بود چون می دانستم برای پیشرفت و آرامش و موفقیت دارم می روم همتون رو دوست دارم ببخشید که خیلیا رو ندیدم و بهتون نگفتم از راه دور حواسم بهتون هست.

 4. پانیذ کرمی این چهره سرشناس اینستاگرامی متولد چه سالی ودر کجا است ونام پدر او چیست؟

  پانیذ کرمی متولد سال ۱۳۷۷ هجری شمسی در تهران است پدر او طوفان کرمی است که به حرفه خوانندگی مشغول است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه