شکیب غلامی

بیوگرافی شکیب غلامی + بررسی جنسیت او

شکیب غلامی یک تامبوی لزبین و و البته از تیک تاکرهای ایرانی است. سعی کردیم به طور کامل در مورد چگونگی زندگی یک تامبوی لزبین صحبت کنیم تا شما خوانندگان عزیز را با سبک زندگی این افراد آشنا کنیم و سوالات موجود در ذهن شما را پاسخ دهیم. امیدواریم مطالب برای شما جامع و مفید باشد و تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شکیب غلامی کیست؟

شکیب غلامی کیست؟

شکیب غلامی با نام کامل شکیبا غلامی متولد ۲۶ فروردین ۱۳۷۹ در شهر همدان است. او در یک خانواده پنج نفره زندگی می کند و ساکن کرج می باشد. او در دوران مدرسه زندگی خیلی عادی و آرامی داشته است و در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده است و رشته ورزشی او تکواندو است یک برادر بزرگتر از خود به نام سامی و یک خواهر ۵ ساله به نام آیسان دارد که خواهر او در تعدادی از کلیپ های شکیب حضور دارد و با اجرای دابسمش های جذاب و دیدنی توانسته طرفداران خیلی زیادی در اینستاگرام پیدا کند ولی برادر بزرگتر او همکاری با شکیب نداشته است و اطلاعات زیادی از او موجود نمی باشد.

باتوجه به تعریف دوستاتش در مورد خصوصیات اخلاقی شکیب غلامی می توان چنین استنباط کرد که او عاشق سفر و فضای باز است و یک فرد پر انرژی می باشد. او یک تامبوی لزبین است تامبوی به افرادی می گویند که جنسیت آنها دختر است ولی منش و رفتار پسرانه دارند. لباس و مدل موی پسرانه دارند و فعالیت های پسرانه انجام می دهند و لزبین به افرادی می گویند که تمایل جنسی به هم جنس های خود دارند و شکیب غلامی یک شاخ اینستاگرامی و یک تیک تاکر تامبوی لزبین است.

از دوستان او می توان به امیر روز و نیکا فلاحی هم اشاره کرد.

نام اصلی این اینستاگرامر چیست؟

نامی که پدر و مادر شکیب برای او گذاشتن شکیبا بود که او بعد از مدتی فعالیت در اینستاگرام و معرفی علنی علایق و رفتار های خود در پیجش نام خود را از شکیبا تغییر داد و شکیب گذاشت.

شکیب با کدام یک از شاخ های مجازی در ارتباط است؟

دوستان صمیمی او مبین رعیتی که نام اصلی او هم مبینا است و مانند شکیب یک تامبوی لزبین است و دوست دیگر او طاها بهمنی با نام مستعار تارا است که در ساخت کلیپ به شکیب کمک می کنند و در بعضی از کلیپ های او شرکت دارند هرچند که خود هم شاخ های اینستاگرامی هستند و پیج هایی با تعداد فالوئرهای بالایی دارند. شکیب غلامی در لایکی هم فعالیت دارد و ویدئو هایی منتشر می کند. لایکی یک پلتفرم است که امکان ایجاد ویدئوهای کوتاه و اشتراک گذاری آن ها را دارد.

حاشیه های شکیب غلامی درباره چه موضوعاتی است؟

افرادی که در اینستاگرام به صورت حرفه ای فعالیت دارند و از این طریق کسب درآمد می کنند حاشیه های خیلی زیادی در موردشان وجود دارد که این حواشی موجب افزایش فالوئر هایشان و دیده شدن بیشتر تبلیغاتشان می شود و هزینه ای که از گذاشتن تبلیغات در پیجشان دریافت می کنند بسیار بیشتر است. در مورد شکیب غلامی هم حاشیه های خیلی زیادی وجود دارد که یکی از این حاشیه ها جنسیت او می باشد که آیا او تغییر جنسیت داده یا خیر‌، صحبت هایی شده بود که او عمل تغییر جنسیت انجام داده است حال این در صورتی است که این عمل آسان نیست و مراحل خیلی زیادی دارد که شکیب هیچ کدام از آنها را انجام نداده است و صحبتی از تغییر جنسیتش به طور علنی تا کنون به میان نیاورده است‌.

آیا تا بحال مصاحبه با شکیب غلامی انجام شده است؟

آیا تا بحال مصاحبه با شکیب غلامی انجام شده است؟

شکیب غلامی با تولید کلیپ و دابسمش و ویدئوهای زیادی که به صورت حرفه ای آنها را می سازد. کلیپ های او تدوین صدا و تصویر عالی و حرفه ای دارد. او معمولا صحبت هایش را در پیجش انجام می دهد و لایو برگزار می کند و مصاحبه ای انجام نداده است.

درامد شکیب غلامی چقدر است؟

شکیب غلامی یک اینفلوئنسر است و او با تبلیغات در پیجش و گرفتن هزینه های هنگفت برای این تبلیغات به منبع درآمد خوبی دست پیدا کرده است او با ساخت کلیپ و ویدئو های جذاب و دابسمش توانسته است طرفداران زیادی داشته باشد و کاربران با دیدن کارهای او جذب پیحش می شوند و هر روز بر تعداد فالوئر هایش افزوده می شود. زیاد شدن فالوئر ها به معنی دیده شدن بیشتر تبلیغات است و دریافت کردن پول بیشتر بابت این تبلیغ ها است. به طور میانگین میزان درآمد شکیب غلامی در اینستاگرام ماهیانه ۵۰ میلیون تومان است.

پیج اینستاگرام شکیب غلامی چیست؟

شکیب غلامی یک اینفلوئنسر اینستاگرامی است که با تولید کلیپ و ویدئو های جذاب و با اجرای دابسمش و چالش هایی که می گذارد توانسته است در بین کاربران به محبوبیت خاصی برسد و بر طرفداران او روز به روز افزوده شود که بیشتر طرفداران او متولدین اواخر ده ۷۰ و دهه ۸۰ می باشند که فعالیت های شکیب از دید آنها بسیار جذاب است. از این جهت تعداد فن پیج هایی که طرفداران او ایجاد کرده اند بسیار زیاد است و علاقمندان می توانند با جستجو نام شکیب غلامی در قسمت جستجو اینستاگرام به فن پیج های او دست پیدا کنند و عکس ها و کلیپ های او را مشاهده کنند و همچنین می توانند به پیج خود او به نشانی@ ghshkib مراجعه کنند.

عکس شکیب غلامی را چگونه ببینیم؟

علاقمندان شکیب غلامی این تامبوی لزبین می توانند با مراجعه به گوگل و جستجوی نام شکیب غلامی به عکس های او دست پیدا کنند و همچنین با مراجعه به سایت آپارات فیلم ها و ویدئو های او را نیز مشاهده نمایند.

خانواده شکیب غلامی کجا ساکن هستند؟

خانواده شکیب غلامی کجا ساکن هستند؟

خانواده شکیب غلامی این تامبوی لزبین پنج نفر هستند که اصالتا اهل همدان هستند ولی در حال حاضر ساکن شهر کرج در استان تهران می باشند و تنها فردی که از خانواده با شکیب غلامی همکاری می کند خواهر کوچکتر او می باشد.

حاشیه های این اینستاگرامر درباره چه موضوعاتی است؟

در حرفه اینفلوئنسری اینستاگرامی معمولا حواشی زیادی وجود دارد که فرد خواسته یا ناخواسته با آن درگیر است که این حاشیه ها گاهی توسط کاربران و نزدیکان خود فرد ایجاد می شود و در مواردی این حاشیه ها توسط خود فرد ایجاد می شود برای اینکه نام او بر سر زبان ها بیوفتد و بر تعداد فالوئر هایشان افزوده شود شکیب هم پیرو این قضیه حواشی گوناگونی دارد. یکی از حاشیه هایش جنسیت او بود که در موردش توضیح دادیم حاشیه دیگر او شماره تلفن شکیب غلامی بود که توسط یکی از کاربران اینستاگرامی منتشر شده بود.

دوست دختر شکیب غلامی کیست؟

شکیب یک دختر تامبوی لزبین است که دوست دختر او فریال نیک فر است. فریال نیک فر در رشته کامپیوتر تحصیل می کند و تک فرزند است شکیب تمامی کلیپ های احساسی خود را با فریال بازی می کند. فریال به گفته خودش لزبین نیست و افکار و علایق عادی دارد و بیان کرده که رابطه او با شکیب رابطه جنسی نیست و دوستی وعشق فقط به رابطه جنسی ختم نمی شود. فریال نیک فر هم دراینستاگرام فعالیت می کند و او هم یک اینفلوئنسر است و از این طریق کسب درآمد می کند او با تولید کلیپ و ویدئو هایش و انتشار آنها در پیجش توانسته است فالوئرهای زیادی کسب کند و با گذاشتن تبلیغات در پیج خود مبالغ هنگفتی به دست آورد به طوری که برآورد شده است که او میانگین ماهانه ۴۰ میلیون تومان از این طریق کسب درآمد می کند و آدرس پیج او به نشانی ferial_nik است.

شکیب قبل از عمل چگونه بود؟

شکیب یک تامبوی لزبین است ولی هنوز اطلاعاتی در مورد عمل او و تغییر جنسیتش وجود ندارد حواشی در مورد این موضوع خیلی زیاد است ولی هنوز او به طور علنی در مورد تغییر جنسیتش صحبتی به میان نیاورده است. علاقمندان برای اطلاع از عمل تغییر جنسیت او می توانند به پیج شکیب غلامی مراجعه کنند.

جنسیت شکیب غلامی چیست؟

جنسیت شکیب غلامی چیست؟

شکیب دختر است ولی او یک تامبوی می باشد یعنی اندام جنسی زنانه دارد ولی افکار و علایق او پسرانه است. این گونه افراد معمولا پوششی مردانه دارند با مدل موهای مردانه که در این میان شکیب غلامی لزبین هم می باشد و از لحاظ جنسی به هم جنس خود علاقمند است.

آیا شکیب غلامی دختر است؟

شکیب دختر است و تا کنون اطلاعاتی مبنی بر عمل او و تغییر جنسیتش موجود نمی باشد.

سوالات متداول

 1. شکیب غلامی متولد چه سالی و در کدام شهر است؟

  شکیب متولد ۲۶ فروردین ۱۳۷۹ است و او در همدان متولد شده است.

 2. افکار و علایق شکیب غلامی چگونه است؟

  شکیب یک تامبوی لزبین است یعنی او اندام جنسی زنانه دارد ولی افکار وعلایق او مردانه است و نوع پوشش او نیز مردانه می باشد و او از لحاظ جنسی تمایل به هم جنسان خود دارد.

 3. دوستان صمیمی شکیب غلامی چه کسانی هستند؟

  دوستان صمیمی او مبین رعیتی که نام اصلی او هم مبینا است و مانند شکیب یک تانبوی لزبین است و دوست دیگر او طاها بهمنی با نام مستعار تارا است که در ساخت کلیپ به شکیب کمک می کنند و در بعضی از کلیپ های او شرکت دارند.

 4. آیا فریال نیک فر دوست دختر شکیب غلامی هم لزبین است؟

  فریال نیک فرعلایق و افکار عادی دارد و تامبوی لزبین نیست به گفته خود او رابطه او با شکیب رابطه جنسی نیست.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه