سروش نجفی

سروش نجفی چگونه معروف شد؟ | لایو سروش نجفی و نگین فضلی

سروش نجفی یکی از تیک تاکرهای ایرانی می باشد که به وسیله ساخت کلیپ ها و ویدئو های خود توانست معروفیت زیادی را به دست آورد. در این مقاله قصد داریم شما را با زندگی شخصی این بلاگر معروف آشنا کرده و اطلاعات دقیقی را درباره او به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات دقیقی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

سروش نجفی کیست؟

سروش نجفی کیست؟

یکی از چهره های معروف اینستاگرامی آقای سروش نجفی می باشد. سروش جوانی ایرانی می باشد که در اینستاگرام محبوبیت خاصی بین کاربران اینستاگرامی دارد. این فرد با ساخت کلیپ ها و بازی در کلیپ های طنز و عاشقانه و دابسمش های طنز و عاشقانه با کیفیت خوب به همراه دوستان محبوب خود یکی از پر بازدید ترین های شبکه مجازی آپارات و اینستاگرام هستند. دوستان آقای سروش نجفی علی الخصوص نگین فضلی از پر بازدید ترین ها در فضای مجازی اینستاگرام و یوتیوب و شبکه های اجتماعی کانال های تلگرامی هستند که مخاطب های زیادی را در آن ها و پیج های فن خود جذب کرده است.

دوستان سروش نجفی گروهی در اینستاگرام هستند که کلیپ های جذاب و عاشقانه و کمدی می سازند و طرفداران و دنبال کننده های زیادی در اینستاگرام دارند. نکته قابل ذکر این است که تاریخ تولدی از آقای سروش نجفی در دسترس نیست و به نظر می رسد که یکی از دهه هفتادی ها یا دهه هشتادی ها می باشد. وی فعالیت های مجازی خود را در اکثرشهر های تهران و کرج انجام می دهد.

آدرس پیج اینستاگرام سروش نجفی چیست؟

سروش نجفی یکی از بلاگر های اینستاگرام می باشد که به همراه اکیپ خود و با ساخت کلیپ های جالب و طنز توانسته است از بلاگر های معروف در این زمینه شود. وی در این فضا تا به حال توانسته است با انتشار 150 پست، نزدیک به 5 هزار دنبال کننده را به خود جذب کند. این در حالی است که وی در صفحه خود بیشتر از 7 هزار نفر را دنبال می کند. آدرس صفحه سروش نجفی در اینستاگرام soroush.najafi@ می باشد و در آن کلیپ های خود را منتشر می کند. همچنین سروش در این صفحه دابسمش ها و استوری های جنجالی زیادی را با طرفدارانش به اشتراک می گذارد. نکته قابل ذکر این است که سروش در برنامه های پر مخاطب دیگری مانند کلاب هاوس، یوتیوب و توئیتر نیز فعالیت می کند و در این فضا ها نیز افراد زیادی را به خود جذب کرده است. شما می توانید با یک جست و جوی ساده پیج او را در این فضا پیدا کنید و همچنین در صورت تمایل او را دنبال نمایید.

حاشیه های سروش نجفی

حاشیه های سروش نجفی

برای بیشتر فعالین شبکه های مجازی در آپارات، یوتیوب، شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام حاشیه ها و جنجال هایی اتفاق می افتد. سروش نجفی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و حاشیه هایی متوجه زندگی وی بوده است. خانم نگین فضلی یکی از مشهورترین و محبوبترین بلاگر های اینستاگرام مدت زیادی به همراه آقای سروش نجفی، کلیپ و ویدیو های تیک تاک و دابسمش های طنز و کمدی و عاشقانه و غمگین در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کرد. وی در صفحه خود، عنوان بازیگر را ذکر کرده است و خود را بازیگر قدرتمندی می داند. خیلی از ویدیو های آقای سروش نجفی و خانم نگین فضلی در آپارات هم وجود دارد، که نزدیک به هزار بازدید کننده داشت است. خانم نگین فضلی چندین بار در صفحه اینستاگرام خود لایو گذاشته است و آقای سروش نجفی هم در آن ها حضور داشته است. خانم نگین فضلی در یکی از لایو های حاشیه سازش یک بازی جرئت و حقیقت با سروش بازی کرد. سوالاتی که در این بازی آقای سروش نجفی و خانم نگین فضلی از هم پرسیدند جنجال ها و حواشی و حاشیه های زیادی را بر انگیخت و حواشی زیادی درباره آن ها ایجاد شد.

سروش نجفی در ایران زندگی می کند؟

با توجه به تحقیقات و جست و جو هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که سروش نجفی، بلاگر معروف اینستاگرامی در کشور ایران و شهر تهران زندگی می کند و در همین شهر نیز فعالیت های خود را به صورت گسترده دنبال می کند. وی در پارک ها و مناطق زیبای شهر تهران کلیپ های خود را ضبط می کند و به نظر می رسد قصد خروج از کشور را ندارد.

درامد این شخص

درامد این شخص

بزرگ ترین سوالی که درباره بلاگر ها و واینر های اینستاگرامی وجود دارد این است که میزان درامد آن ها چقدر می باشد؟ افرادی مانند سروش نجفی به علت این که دنبال کننده های کمی را در این فضا دارند ممکن است که به وسیله استوری های تبلیغاتی نیز نتوانند درامد زیادی را به دست آورند. البته جالب است بدانید که سروش نجفی در برنامه هایی مانند یوتیوب نیز فعالیت می کند و به ازای لایک ها و بازدید های کاربران و طرفداران از ویدئو هایش درامدی را از این طریق به دست می آورد. میزان دقیق درامد این شخص به صورت کامل مشخص نمی باشد، اما به نظر می رسد که از درامد نسبتا خوبی بهره مند می باشد.

خانواده این شخص

طرفداران سروش نجفی و همچنین کاربران اینستاگرامی به طور معمول دوست دارند که از زندگی شخصی افراد محبوب خود سر در بیاورند. ما در رابطه با خانواده سروش نجفی تحقیقات و جست و جو های زیادی را انجام دادیم، اما اطلاعات زیادی از آن ها در سایت های مختلف و همچنین پیج اینستاگرامی وی وجود نداشت. تنها اطلاعاتی که ما از خانواده وی داریم این است که آن ها به همراه یک دیگر و در شهران تهران ساکن بوده و در همین شهر نیز فعالیت می کنند.

شغل سروش نجفی چیست؟

شغل سروش نجفی چیست؟

سروش نجفی یکی از معروف ترین بلاگر های اینستاگرام می باشد که در این صفحه به وسیله ساخت کلیپ ها و ویدئو ها توانسته است معروف شود. غل وی بلاگری در اینستاگرام بوده و به وسیله تبلیغاتی که در استوری های خود و در پیج شخصی اش منتشر می کند درامد زیادی را به دست می آورد. همچنین وی با انتشار کلیپ هایش در یوتیوب نیز درامدی را از این شبکه دریافت می کند.

دوست دختر سروش نجفی کیست؟

سلبریتی های معروف اینستاگرامی، به طور معمول دارای دوست دختر و دوست پسر هایی هستند که با آن ها کلیپ های خود را اجرا می کنند. با جست و جو هایی که در صفحات مختلف انجام دادیم متوجه شدیم که دوست دختر بلاگر معروف اینستاگرامی سروش نجفی، نگین فضلی می باشد که در این فضا دارای طرفداران زیادی نیز می باشد. وی یکی از مدلینگ های معروف در عرصه مد و لباس می باشد و به نظر می رسد که با سروش وارد رابطه عاشقانه و عاطفی شده اند. آن ها با یک دیگر ویدئو ها و کلیپ های طنز و عاشقانه زیادی را ضبط و در صفحات مختلف مجازی منتشر کرده اند.

آیا سروش نجفی از ایران رفت؟

مدتی قبل خبر هایی مبنی بر این که سروش نجفی از ایران خارج شده است منتشر شد. مدتی بعد وی در یکی از مصاحبه ها و لایو هایی که در اینستاگرام داشت عنوان کرد که حتی برای تفریح نیز از ایران خارج نشده است و اکنون نیز در همین کشور زندگی می کند. او این خبر را تکذیب کرد و این گونه عنوان کرد که قصد خروج از کشور را ندارد.

سروش نجفی قبل از عمل

همان طور که خود بر این موضوع واقف هستید بیشتر بلاگر ها و واینر های معروف در اینستاگرام سعی می کنند که به وسیله انجام عمل های زیبایی بر صورت و بدن خود به زیبایی خود اضافه کرده و دنبال کننده های خود را افزایش دهند. در این میان سروش نجفی که خود دارای چهره ای زیبا می باشد توانست به وسیله عمل زیبایی بینی زیبایی خود را چند برابر کند و همچنین طرفداران خود را نیز در این فضا افزایش دهد. شما می توانید در سایت ها و صفحات مختلف مجازی با یک جست و جوی ساده عکس های زیادی را از قبل از عمل سروش نجفی مشاهده نمایید.

چالش سروش نجفی

چالش سروش نجفی

بلاگر ها و سلبریتی های اینستاگرامی به وسیله چالش هایی که در این فضا منتشر می کنند، توانستند به میزان معروفیت خود اضافه کنند و همچنین فالوور ها و دنبال کننده های زیادی را به خود جذب کنند. سروش نیز به همین وسیله و از طریق چالش ها و دابسمش های خود و منتشر کردن استوری هایی به این شکل، معروفیت زیادی را به دست آورد. شما می توانید با مراجعه به صفحه شخصی وی در اینستاگرام، چالش هایی که او اجرا می کند را در قسمت هایلایت استوری ها مشاهده نمایید. در صورت تمایل به پیج او مراجعه کنید و او را دنبال کنید.

سوالات متداول

 1. سروش نجفی در چه تاریخی و در چه شهری به دنیا آمده است؟

  درحال حاضر اطلاعات دقیقی از تاریخ تولد این شخص وجود ندارد، اما می دانیم که این واینر در شهر تهران به دنیا آمده است.

 2. دوست دختر این شخص چه کسی می باشد؟

  رل و دوست دختر سروش نجفی، نگین فضلی می باشد.

 3. آیا سروش در خارج از کشور زندگی می کند؟

  وی در ایران زندگی می کند و خبر خروجش از کشور را تکذیب کرده است.

 4. سروش در اینستاگرام چند دنبال کننده دارد؟

  وی در این فضا نزدیک به 5 هزار دنبال کننده دارا می باشد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه