سینا تهم

بیوگرافی سینا تهم | سوابق کاری ، ازدواج و حرفه موسیقی

بیوگرافی سینا تهم

سینا تهم جز خواننده گان خوب کشور و نیز سبک رپ و هیپ هاپ است و توانسته موزیک های زیادی را منتشر کندو برای دیگر از رپر ها ترانه سرایی کرده و همچنین نیز برای خودش ترانه ساخته است. در مقاله می خواهیم مقداری در مورد زندگی و فعالیت های هنریش صحبت کنیم.او را بدون شک یک سلبریتی شاخص در این زمینه شناخت.

سینا تهم متولد 22 اسفند 1367 از تهران است. عضو اصلی گروه رپ پایدار است و مدت طولانی است که در این گروه فعالیت می کند.او موزیک های زیادی گاها پخش و نیز تولید کرده است و او را در سایت های موسیقی معتبری همچون رادیو جوان یا رپ فارسی بازدید زیادی داشته است.

سوابق کاری

از مهم ترین فعالیت هنری او و نیز شروع فعالیتش در زمانی که مهمانی بزرگی از سمت عرفان دیگر خواندده رپ ایرانی دعوت شده بود و با اشنا شد و بعد از مهمانی ها و دورهمی های متعددی میرفتند.و همین امر باعث شد که با هم کارهای مشترک زیادی انجام بدهند . او دائما موزیک های زیاد از خود منتشر میکرد که عموما اینها خوب در نمی امدند و این بیشتر بخاطر نداشتن تجربه اش بود و بعضی اوقات اصلا شنیده هم نمی شدند.بعد از اشنا شدن با عرفان پایدار بود که و گروه پیادار بو که او را یکی از معروف ترین رپر های فارسی زبان کند.این دو با یکدیگر چند اجرای سبک ازاد اجرا کردند که او بیشتر ورس های ان را می خواند و همین امر باعث شد که او جذب گروه پایدار شود.بعد از چند وقت یعنی در سال90 او عضو ثابت این گروه شده بود و توانستد به همراه این گروه طرفدارانی زیادی را جذب خود کند.

سینا تهم

نخستین موزیک

اولین موزیک او که بصورت حرفه ای کار شده بود و خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت  بازخوانی اهنگ معروف خانه مادربزگه بوده که اکثر دهه ی شصتی ها با ان خاطره داشتند و موزیکئ دیگری که با در اوایل کار او با گروه پایدار بود ساخته و پخش شد موزیک یکشنبه های پایدار بود که حضور کامل عرفان و تهم کار شده بود که همین اهنگ هم طرفدار زیاد پیدا کرد و نیز باعث شد که تهم بهتر دیده شود.

تهم و ازدواج

در باره او خبرهای متناقضی در سایت های مختلف وجود دارد اما تا جای که مشخص شده او نامزد کرده است ولی به شکل رسمی هنوز هیچ خبری از ازدواج او وجود ندارد و حتی شایعاتی مثل اینکه او به خارج از کشور مهاجرت کرده و گفته شده که شاید نامزدش را رها کرده است.او با تنها دوست دختر خود که از اول با او بده نامزد کرده است.

علاقه به موسیقی

او در دوران زندگی خود پر از برنامه های موسیقی و میتنگ های رپری که داشتته است و در کمتر هنرمدی در این سطح میتوان ان را دید . او که از دوران کودکیش به موزیک و زدن پیانو مشغول بوده است و دلیلش داشتن خانواده مرفحی بوده که در ان زندگی میکرده وقتی که تازه نوجوانه شده بود و تازه دوران راهنمایش را تمام کرده بود علاقه خودش را به این سبک از موسیقی نشان داد و جالبتر اینکه با استقبال کامل خانواده اش روبه شد و همین زمینه ای شد که به عرصه موسیقی رپ حرفه ا پای بگذارد.او تحصیلاتش را تا مطقع دانشگاهی گذرانده است و دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی صنایع نیز هست.

رفقات در موسیقی

سینا در موسیقی رپ و هیپ هاپ همکاری و رفاقت های زیادی دارد و بطزور مثل همکاری و دوستی او با عرفان و دوستی تنگاتنگ با علی جیدال را داشته است. بهتر می توان گفته که انها بیشتر یک خانواده بودند تا دوست یا هم تیمی او زمانی که از گروهش پایدار اخراج شد راوبطش را با چند هنرمد دیگر اغاز کرد یکی از مهم ترین انها سینا ساعی بود عضو گروه تیک تاک بود .این دو به کمک یکدیگر برای ترویج رپ فارسی در قومیت های دیگر ایرانی تلاش های زیادی کردند و نیز توانستند مخاطب زیادی را جذب خود کنند.

از اثار برتر این گروه می توان به قسم که جز بهترین کار رپ فارسی شناخته میشود و بیا بیت خفنش چینین موضوع خوبی و اجرای ورش های فوق العاده تهم و پایا اشاره کرد که مجموعه ای دلنشین ساخته بودند .اسم این ترانه می دادی بود که سامی بیگی هم به عنوان هنرمند میهمان در ان اجرا میکرد.

حواشی پیرامون

میتوان گفت که تهم بیشتر اطرافش شایعه گرفته تا حواشی به طور مثال از شایعه مهاجرت به خارج از کشور تا داستان سازی برای ازدواجش. به گفنته خودش هیچ علاقه ای به زندگی در خارج از کشور ندارد و دوست دارد زندگی و هنرش را در ایران ادامه دهد

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه